Buz Lazer Epilasyon İle Uşak’ta Acı ve Ağrıya Son Veren Epilasyon Teknolojisi

Buz Lazer Epilasyon İle Uşak’ta Acı ve Ağrıya Son Veren Epilasyon Teknolojisi
banner628
banner629

Günümüzde lazer epilasyon yaygın olarak kullanılmaktadır. İlk kullanıma başlandığı yıllardan beri kadınlar ve aynı zamanda erkekler tarafından da oldukça yoğun ilgi görmektedir. Bu ilginin nedeni lazer epilasyonun istenmeyen tüyler üzerinde çok başarılı bir şekilde kalıcı çözüm oluşturmasıdır. Bu başarılı işlemin kullanıcıları rahatsız eden kısmı ise operasyon esnasında hastaların acı ve ağrılara maruz kalmasıydı. Gelişen teknoloji ve araştırmaların yoğunluğuyla kullanıcıların bu sıkıntısına çare olan Buz Lazer geliştirildi. Kullanıcıların ağrı ve acı hissetmeden istenmeyen tüylerinden kurtulmasına imkan veren bu teknolojinin adı Soprano Ice Platınum Buz Lazer’dir. Ülkemizde de bu haliyle yoğun şekilde kullanılmaya başlanan lazer epilasyon, Buz Lazer Uşak ta da hizmetinizdedir.

Buz Lazer Tanımı?

En belirgin özelliği acısız ve ağrısız bir epilasyon olmasıdır. Amacı hastaların en muzdarip olduğu konu olan acı ve ağrı sorununu ortadan kaldırmak olan bu teknoloji, bu konuda çok başarılı bir şekilde uygulanıp kullanıcılara mümkün olan maksimum seviyede rahatlık sağlamaktadır. Sağlamış olduğu bu acı ve ağrısız uygulamayı 810 nm dalga ve geniş başlığı sayesinde daha fazla sayıda bölgeye kısa sürede uygulama imkanı tanımaktadır. Sahip olduğu buz başlık ile cilt -3 dereceye kadar soğutulduğu için acı ve ağrı hissi duyulmamaktadır.

Buz Lazer Uygulama Yöntemi?

Tüm vücut bölgelerine uygulanabilen buz lazer sahip olduğu kademeli ısıtma özellikli başlığı sayesinde cilt altındaki kıl köklerine ulaşır ve kıl köklerini tahrip eder. Bu işlem tekrar kıl oluşumunu engellemeye yönelik uygulanır. Bu işlem uygulanırken duyulan acı ve ağrı hissini bu başlık cildi -3 dereceye kadar soğutarak yok etmeye yardımcı olur ve hasta epilasyon esnasında rahat eder.

Uygulama Süresi?

Acısız ve ağrısız olan bu operasyon buz lazer sayesinde en kısa sürede ve kolaylıkla uygulanma imkanına sahiptir. Öyle ki hızla gerçekleşen bu epilasyon tüm vücuda 35 dakikada uygulanabilmektedir. Bu özellikleri sayesinde Buz Lazer Uşak ta da hizmet süresince yoğun ilgi görmüş ve görmeye de devam etmektedir. İstenmeyen tüylerden ağrısız ve acısız kurtulmayı zamandan tasarruf ederek kurtulmayı sağlayan bu yönteme ulaşmak artık çok kolay!

Buz Lazer Her Bölgeye Uygulanabilir mi?

Vücudun her bölgesine kolayca ve güvenle Buz lazer uygulaması yapılabilmektedir. Erkekler ve kadınlar rahatlıkla vücudunda istemediği tüylerin olduğu tüm bölgelere Buz lazer uygulatabilirler. Özellikle erkeklerin ulaşmakta güçlük çektiği bölgelere bu epilasyonu yaptırmaları onlar için büyük kolaylık sağlayacaktır. En çok rahatsız olunan kulak ve burun içi gibi bölgeler, kaş arası gibi yerlerde erkeklere mükemmel bir pürüzsüzlük sağlanabilmektedir.

Seans Tekrar Sayısı?

Kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri de kaç seans sürmektedir? Bu merak edilen sorunun cevabı Buz Lazer Uşak ta siz değerli kullanıcılara verilebilmektedir. Tabi ki bu sayı kişiden kişiye değişmektedir. Bununda nedeni her bireyin kıl yapısı ve cilt tipinin farklılık göstermesidir. Genelde 6 ila 8 seans kullanıcılara istediğini verebilme konusunda yeterli gelmektedir. Pürüzsüz bir cilde sahip olmanın dönemi yok her kullanıcı istediği zaman bu acı ve ağrı hissettirmeyen teknolojiden faydalanabilir.

Detaylı bilgi için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilir. NEREDE YAPTIRABİLIRİM ? sayfasına tıklayarak size en yakın Uşak orijinal Buz Lazer Kliniğine ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 19:09
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER