ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİ BİZE EMANETTİR

ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİ BİZE EMANETTİR

ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİ BİZE EMANETTİR
banner599

Uşak’taki sivil toplum kurumlarını ziyaret eden AK Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Nurullah Cahan, Uşak Şehit ve Gazi Aileleri Derneği üyeleriyle buluştu. Dernek Başkanı Şakir Çakır, yönetim kurulu üyeleri ve şehit anneleriyle fikir-alışverişinde bulunan Nurullah Cahan, şehit aileleri ve gazilerin toplum için çok önemli olduğunu belirterek, “Biz Peygamber Efendimizin dediği gibi ne yapsak şehitlerin hakkını ödeyemeyiz. Şehitlerimizin aileleri bize emanettir. Biz emanete sahip çıkma adına her türlü sözü veriyoruz” dedi.

ŞEHİT AİLELERİ İÇİN DAHA UYGUN BİR MEKAN ŞART

Uşak Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’ni ziyaret eden Nurullah Cahan, şehit ailelerinin sosyal ve kültürel bazda yapacağı bütün faaliyetlere destek olacağını ifade etti. Nurullah Cahan, “Biz Peygamber Efendimizin dediği gibi ne yapsak şehitlerin hakkını ödeyemeyiz. Şehitlerimizin aileleri bize emanettir. Biz emanete sahip çıkma adına her türlü sözü veriyoruz. Hepinizin başımızın üstünde yeri var. Bu her hangi bir siyasi malzeme değil. Şehitlerimizin şefaat hakları  var. Onların yüzü hürmetine Cenabı Allah bizleri afetsin. Cenabı Allah bizi terör belasından kurtarsın ve hep barış ortamı olsun. Şehit aileleri için daha güzel ve uygun bir mekana ihtiyaç var. Sosyal donatıları olan bir mekan yapma sözü veriyorum. Kazanmam durumunda belediye adına sizler için elimden geleni yapacağım. Sizler bize şehitlerin emanetisiniz. Sizler 190 bin kişilik şehrin ortak faydasısınız. Bu vatan için kanı akan ve gözyaşı dökenin başımızın üstünde her zaman yeri olacak” dedi.

KLASİK BAŞKAN VE SİYASETÇİ ANLAYIŞI DEĞİŞECEK

“Bizi günün her saatinde arayabilirsiniz. 3 aydır seçim çalışması yaptık. Başkan olursak kapıları sonuna kadar açacağımızı söyledik” diyen Nurullah Cahan, şöyle devam etti: “Uşak’ta hemen hemen girmediğimiz mahalle ve sokak kalmadı. Kentteki ortak istek, belediye başkanının seçildikten sonra halktan kopmaması. Daha önceki toplantıların hepsinde söyledim ve klasik başkanlık imajını yıkacağım. Yeni başkan, yeni belediye ve yeni Uşak için klasik siyasetçi imajını değiştireceğiz. Bizler bunu yapacağız ve insanlar gönül köprüsü kurmak istiyorlar. Biz kör düğüşü siyaseti yapmayacağız. Geçmişten bugüne kadar yapılan hizmetleri en ileriye götüreceğiz.”

 

banner592
YORUM EKLE
banner591
SIRADAKİ HABER