MEDICAL PARK UŞAK HASTANESİ GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

MEDICAL PARK UŞAK HASTANESİ GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

MEDICAL PARK UŞAK HASTANESİ GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR
banner282

‘Herkes İçin Sağlık’ sloganıyla yola çıkan Medical Park Uşak  Hastanesi, alanında uzman olan seçkin hekimleri ailesine katarak hizmet yelpazesini ve kalitesini genişletmeye devam ediyor.

Medical Park Uşak Hastanesi yeni doktorlarıyla kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Doç. Dr. Kubilay Metin, Kadın Doğum Uzmanı Op. Dr. Bahar Aksünger, Çocuk Sağlığı Uzmanı Dr. Musa Ersoy, Üroloji Uzmanı Op. Dr. İsmail Özdemir, Kardiyoloji Uzmanı Dr. Erdem Türkyılmaz ve Dr. Okan Durmaz, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Murat Koca, Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Aydın Özkan, Deri ve Zührevi Hastalıkları Uzmanı Dr. Hasan Tak ve Psikolog Neşe Coşkun Özyavru’nun katılımıyla Medical Park Uşak Hastanesi hekim kadrosunu güçlendirdi. Kalp Damar Cerrahisi doktorumuz Op. Dr.Ahmet Özdemir’in Medical Park Uşak Hastanesi doktor kadrosuna katılımı ile Anjiyo ,By-pass, kalp kapakçığı gibi kardiyoloji ameliyatları için hastalarımızın Uşak dışına gitme derdi son bulmuştur.

Medical Park Uşak Hastanesi teknolojinin en son yeniliklerine sahip olan tıbbi cihaz ve ekipmanlarının kapasitesini de arttırmaya devam ediyr. Medical Park Uşak Hastanesi Genel Müdürü Latif Sezgin, “Özel sağlık kuruluşları kapsamında Uşak ve çevresinin en donanımlı hastanesi olma yolunda fiziki donanımlarımızı yenileme çalışmalarımız devam ediyor. Uşak halkı ve sağlığı için yatırımlarımıza tüm hızıyla devam edeceğiz” diye konuştu.

banner563

BÜYÜK ŞEHİRLERE GİTMEYE GEREK YOK

Medicalpark Hastaneler Grubu olarak bu yıl ‘Hizmet Kalitesine En Çok Güvenilen Hastane’ ödülünü aldıklarını hatırlatan Genel Müdür Latif Sezgin, şunları kaydetti:

“Ancak biz yatırımlarımıza ve yeniliklerimize sürekli yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Çünkü hasta memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefliyoruz. Kadromuza kattığımız yeni hekim arkadaşlarımızla  ve tıbbi cihazlarımızla bu hedefe bir adım daha yaklaşmış olduk. Yaptığımız yatırımlarla, kalp ve damar hastalıkları, ortopedi ve genel cerrahi gibi branşlarda büyük şehirlerdeki hastanelerde yapılan cerrahi müdahaleleri bugün hastanemizde başarıyla gerçekleştirebiliyoruz.”

SIRA BEKLEMEYE SON!

Randevu sistemiyle hastalara sıra beklemeden sağlık hizmetlerini sunan Medical Park Uşak Hastanesi telefonun yanı sıra internet üzerinden alınabilecek randevularla da hastaların evlerinden çıkmadan ve sıra beklemeden hastane hizmetlerinden yararlanmalarını sağlıyor.  “Başlangıçta yaşanan sıkıntıları aşmaya çalışıyoruz” diyen Genel Müdür Latif Sezgin, şöyle devam etti:

 “Yeni sisteme geçmeden önce randevu ile gelen hastalar ile randevusuz gelen hastalar arasında devamlı bir problem yaşanmaktaydı. Son düzenlemelerimizle randevu alan hastalarımızın zamanında muayene olabilmeleri için gerekli çalışmalar yapılmış olup, bu konuda yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçmek için iyileştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Bu konuda sıkıntı yaşayan hastalarımızdan gelecek bildirimler sayesinde daha da iyi bir seviyeye geleceğiz. Bu nedenle hastalarımızın sıkıntılar hakkında bizleri bilgilendirmesi, hizmet kalitemizin artmasına yardımcı olacaktır.”

 

YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER