Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer Her Gün Arazide İncelemelerde Bulunuyor

Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer Her Gün Arazide İncelemelerde Bulunuyor

Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer Her Gün Arazide İncelemelerde Bulunuyor
banner425
Sapanca Belediyesi’nin ilçenin çeşitli mahallelerinde sürdürdüğü yol genişletme, genişletilen yol kenarlarına perde beton yapım işleri ve asfaltlanan güzergahları her gün yerinde inceleyen Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, bu ziyaretleri sırasında yapılan hizmetler konusunda halkın da düşüncelerini alıyor.
Yeni Mahalle Kurtuluş Caddesi ile Sülün Sokak’taki yolların genişletilmesi, perde duvarlar ile parke taşı döşeme işlerini, ilgililerden teknik bilgiler alarak inceleyen Başkan Yılmazer, mahalle sakinlerinin de düşüncelerini öğrenerek, mahalle bazlı isteklerin de neler olduğunu öğreniyor ve yapılacak işleri mahalle sakinlerinin isteğine göre ekiplerine programlandırıyor. Kurtuluş Caddesinde, 5 metrelik olan yol genişliği 10 metreye çıkarılarak, 200 metre uzunluğundaki sokak sınırlamasına perde betonlar döşendikten sonra parke taşı çalışması tamamlandı. Diğer bir sokak olan Sülün Sokak’ ta yıllardır yapılmayan parke taşı döşeme işi, sokağın uzunluğu olan 150 metre boyunca tamamlandı.
Başkan Yılmazer hiç temposunu düşürmeden Kırkpınar Tepebaşında bulunan Sümbül Sokakta çalışmaları inceledi. Dik bir sokak olan Sümbül Sokak, özellikle yağmurlu ve karlı havalarda bu sokak sakinlerinin çeşitli taleplerini ilettikleri, 300 metre uzunluğunda bir sokak olduğu için tamamen eğime uygun parke taşıyla ekipler tarafından döşenerek ulaşım konusundaki sorunları halledildiği belirtildi.
Yol düzenleme çalışmalarında Kırkpınar Tepebaşından Gazipaşa Mahallesi Gazipaşa Caddesindeki yol genişletme çalışmalarını gözlemleyen Başkan Yılmazer, buradaki çalışmalar hakkında teknik ekibiyle ve halkla yararlı değerlendirmeler yaptı. Yeni açılan Sapanca Meslek Yüksek Okulu güzergahındaki ana cadde olan Gazipaşa Caddesinin, gelecek yıllarda da ihtiyaca cevap verebilen bir şekilde düzenlenmesine başlandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner437

banner423