Rektör Kılıç 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Rektör Kılıç 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

Rektör Kılıç 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
banner475
banner471
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayımlamış olduğu mesajında şunları kaydetti;
‘’Yüce Milletimizin egemenlik adına atmış olduğu en güçlü adım olan şanlı 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 93. Yıldönümünü kutlamanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz. Büyük Komutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları tarafından ortaya konulan bu kutlu mücadele sonunda milletimiz, adını bir kez daha altın harflerle tarihe yazdırmıştır. Aziz vatan topraklarımızın düşmana çiğnetilmeyeceğini dünyaya gösteren bu destansı zafer, birlik ve beraberlik ruhu ile Türk Milletinin “makûs talihini değiştirmiştir. Bu gün de aynı niyetle milletimizin istikbaline kastetmek isteyen odaklar, aynı kararlılıkla karşılık bulacaklarını ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar kalacağını bilmelidir. Bu düşüncelerle Şanlı Bayrağımız altında özgürce yaşamamızı, canları ve kanları pahasına sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha minnet ve şükranla anıyor, tüm halkımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü’nü canı gönülden kutluyorum."
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477