Körfez’de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Körfez’de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

Körfez’de Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor
banner475
banner471
Körfez’in birçok noktasında asfalt çalışması gerçekleştiren Körfez Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu seyahat etmesi için başlattığı asfalt atağına yenilerini ekliyor.
Yürüttüğü birbirinden başarılı proje ve uygulamalarla bölgenin çehresini değiştiren Körfez Belediyesi, yapılan çalışmalarla vatandaşlarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Özellikle Fen İşleri Müdürlüğü’nün, titiz çalışmaları ile bölge yollarına uygulanan asfaltlama çalışmaları Atalar mahallesinde devam ediyor.
Göreve geldiği günden bugüne Körfez’in yollarına tonlarca asfalt serimi gerçekleştiren Belediye Başkanı İsmail Baran, “Körfez’de asfaltlanmayacak yol kalmayacak” dedi. Yolları daha modern, konforlu ve güvenli hale getirmek için yoğun bir şekilde çalışmalara devam eden Körfez Belediyesi Güney mahallesinde yaptığı asfalt ve kaldırım düzenlemesiyle adeta bölgenin çehresini değiştirdi.
Üst yapıda birçok cadde, sokak, yol ve kaldırımlardaki çalışmalar tamamlanıp ulaşıma açılırken kalan bölümlerde ise çalışmalar aralıksız sürüyor. Gerçekleştirilen asfalt serim çalışmaları ile rekor seviyelere ulaşan Körfez Belediyesi, sürdürdüğü asfalt seferberliğini sürdürüyor. Atalar mahallesinde gerçekleşen çalışmalarda bölgeye iki bin ton asfalt atılacak. Çalışmalardan memnun olan bölge sakinleri belediye ekiplerine büyük ilgi gösterdi. Sıcak yaz günlerinde hummalı bir şekilde çalışan belediye ekiplerine bölge halkı soğuk su getirerek çalışmalarında başarıları temennilerinde bulundular.
banner482
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477