Çağlayan’dan Şehit Ailelerine Ziyaret

Çağlayan’dan Şehit Ailelerine Ziyaret

Çağlayan’dan Şehit Ailelerine Ziyaret
banner475
banner471
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, ilçedeki şehit ailelerini ziyaret etti.
Başkan Çağlayan’ın eşiyle beraber şehit ailelerine yaptığı ziyaretler şehit Vedat Akdağ’ın baba evinden başladı. Şehit babası Hüseyin Akdağ, ziyarete şaşırdığını söyleyerek, “Doğrusu beklemiyorduk. Senede bir gün asker, polis, belediye görevlileri geliyordu. Bir dahaki seneye kadar da kimse kapımızı çalmıyordu” dedi.
Şehit Murat Solak’ın evinde ise Çağlayan’ı kalabalık aile fertleri karşıladı. Şehit babası Demirali Vatansever, Çağlayan’ı evinde görmekten duyduğu memnuniyeti anlatırken duygulandı. Çağlayan ve beraberindekiler daha sonra şehit Hüseyin Uslu’nun babası Bayram Uslu ve şehit Metin Güney’in babası Mehmet Güney’i de evlerinde ziyaret etti.
Şehit Oktay Özçelik’in baba evine yapılan ziyarette ise duygulu anlar yaşandı. Baba İlhan Özçelik, “Bundan daha büyük onur zannetmiyorum ki olsun. Çok mutlu oldum. Allah razı olsun” diye konuştu.
Şehit evlerinde ikramları kadın meclis üyeleri F. Zehra Höçük ve Mine Kurtiş yaptı. Kendi evlerinde misafir ağırlar gibi davranan Höçük ve Kurtiş’in hizmeti şehit ailelerini memnun etti.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477