Altınkum Plajı’nda Ağustos Bereketi

Altınkum Plajı’nda Ağustos Bereketi

Altınkum Plajı’nda Ağustos Bereketi
banner475
banner471
Didim’in dünyaca ünlü Altınkum Plajı’nda Ağustos ayının son günlerini girilmiş olmasına rağmen ‘iğne atsan düşmez’ manzaraları yaşanmaya devam ediyor.
Didim’de Ağustos ayının son günlerini yaşadığımız şu günlerde deniz sezonu sürüyor. Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinde seyretmesini fırsat bilen yerli ve yabancı turistler denizin keyfini çıkardı. Yurdun bazı bölgelerinde şiddetli yağışlar etkisini sürdürürken Ege’nin incisi Didim’de ise tatilciler Ağustos ayının son günlerinde deniz keyfi yaşıyor. Ağustos ayında hava sıcaklıklarının mevsim normallerinde seyretmesi nedeniyle güzel havayı fırsat bilen Didimliler ile tatilciler Altınkum’da deniz keyfi yaptı. İlçede yaşayan yabancı vatandaşlar, turistler ve Didimliler Güneşli havanın tadını çıkardı. Hava sıcaklıklarının 30 dereceye kadar çıktığı ilçemizde sıcak havanın tadını çıkarmak isteyenlerin açık olan kafelerde güneş keyfi yaptı.
Altınkum plajındaki doluluğun çok fazla olduğu gözlerden kaçmazken Didim’de tatil için gelen yerli turistler ise güzel havadan memnun olduklarını ifade etti.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477