AK Parti Heyetinden Hışıroğlu’na Ziyaret

AK Parti Heyetinden Hışıroğlu’na Ziyaret

AK Parti Heyetinden Hışıroğlu’na Ziyaret
banner475
banner500
AK Parti Çorum Teşkilatının, parti kurucu üyelerine ziyaretleri devam ediyor.
AK Parti İl Başkanı Av. Rumi Bekiroğlu ve AK Parti Çorum milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, işadamı Mustafa Yağlı ve partililer, parti kurucularından Elvan Hışıroğlu’nu ziyaret etti.
Birlik ve beraberlik içerisinde yapılan her çalışmanın başarıyla sonuçlanacağını vurgulayan Elvan ve Mustafa Hışıroğlu, vefanın bir örneğini gösteren İl Başkanı Bekiroğlu’na teşekkür ettiler. Hışıroğlu, partinin hangi çalışması olursa olsun bir nefer olarak yer alabileceklerini, böyle güzel çalışma arkadaşları arasında olmaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.
AK Parti Çorum İl Başkanı Bekiroğlu ise, "Bizler AK Parti ailesi olarak büyüklerimizin tecrübelerinden her zaman yararlanmak istiyoruz" diyerek, Hışıroğlu’nun parti çalışmalarında sürekli yanlarında olmalarından dolayı mutluluk duyduklarını söyledi.
AK Parti Çorum milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ise, birlik ve beraberlik içinde olan bir teşkilatta yer almaktan ve partinin bugünlere gelmesinde emeği geçen, davasına sahip çıkan, hizmet etmek için makam ve mevki beklemeden görev bekleyen bir teşkilat mensubu olmalarından ötürü memnuniyetini belirterek, misafirperverliklerinden dolayı Hışıroğlu ailesine teşekkür etti.
banner473
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner477