Sigortacılık bu ekiple zirve yapacak

Sigortacılık bu ekiple zirve yapacak

Sigortacılık bu ekiple zirve yapacak

Uşak’ta sigortacılık sektöründe 11 yıllık bilgi birikim ve tecrübeye sahip Gülşen Kumdakçı, sigortacılkta zirve yapmak amacıyla Ege Zirve Sigortayı hizmete sundu. 

Şirket bünyesinde Anadolu Sigorta, Sompo Japan , Halk Sigorta , Ankara Sigorta ile sigorta sektöründe Uşak’a yeni bir soluk kazandıracaklarını söyleyen Ege Zirve Sigorta Acente Müdürü Gülşen Kumdakçı, yaklaşık 11 yıldır sigortacılık sektöründe faaliyet gösterdiğini ifade ederek, “Müşterilerimizin ne istediğini neyin onlarla ne için önemli olduğunu çok iyi biliyorum.Bizim işimizde hızlılık, yani kısa zamanda sorunu çözmek çok önemlidir. Bu anlamda yanımda bir oğlum bir kızım var. Sorunu kısa zamanda çözmek adına genç ve dinamik olmalısınız bununla birlikte tecrübede çok önemli bunun için bu anlamda çok iyi bir şirket olduğumuza inanıyorum.Sigorta hizmeti alacak vatandaşlarımızın bunları göz önünde bulunduracaklarına inanıyorum” dedi. Özellikle son yıllarda gittikçe büyüyen sigorta sektöründe hergün yeni olanakların oluştuğunu söyleyen Gülşen  Kumdakçı, “Sigortacılık güçlü bir altyapı, uzman bir kadro ve gelişmelere uyum sağlayabilen bir vizyon gerektirir. Sektördeki 11 yıllık tecrübemizle, değişen müşteri beklentileri, piyasa koşulları ve rekabete cevap verebilmek için çalışacağız. Kurumsal müşterilerimizin ihtiyacı, risklerin doğru sigortalanması ve büyük risklerin teminatlarını eksiksiz alabilmektir. Bireysel Sigortalının ihtiyacı da kurumsal sigortalıdan farklı değildir.Risklerin büyüklüğü farklı olsa da iki tip müşteride aynı özeni hak eder. Sigortacılık ekonominin önemli bir dinamiğidir.Çünkü sigortacılık öngörülen ve öngörülmeyen riskler karşısında kurumlara gereken güvenceyi vererek, onların ayakta kalmalarına ve büyümelerine yardımcı olur. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ekonominin sağlıklı gelişimi ancak sigortacılığın desteğiyle sağlanabilmektedir. Hatta istikrarlı bir ekonomiye sahip ülkelerde, sigorta sektörü bankacılıktan daha aktif rol oynamaktadır. Bu açıdan bakıldığında sigortacılık, Türkiye gibi gelişmekte olan bir ülke için önemi her geçen gün artan bir hizmettir ‘’ dedi.

Gülşen Kumdakçı oğlu Harun ve kızı Elif Kemah’ı alarak kurduğu Ege Zirve Sigorta ile sigortacılık konusunda lider olmak istiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER