UŞAK’IN GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINA DEV TOTEMLER YAPILDI

Uşak’ın tanınırlığını ve bilinirliğini artırmak amacıyla, Ankara-İzmir Karayolu üzerine yerleştirilen 6 adet toteme Valilik tarafından görsel içerikli afişler asıldı.

UŞAK’IN GİRİŞ VE ÇIKIŞLARINA DEV TOTEMLER YAPILDI
banner282

Uşak’ın tanıtımı amacıyla yapılan çalışma kapsamında; Cumhuriyet dönemine ilişkin tarihi bir fotoğrafın yanı sıra, Uşak’ın tarihini, kültür ve sanayisini sembolize eden toplam 6 adet görsel kullanıldı. Yapılan tanıtım çalışması konusunda bir açıklama yapan Vali Seddar Yavuz, Uşak ilinin değerlerini ön plana çıkarmak, ilimizin görünürlüğünü ve tanınırlığını artırmak amacıyla totem diye tabir edilen büyük reklam panolarına asılan görsellerin Uşak’ın tanıtımına katkı sağlayacağını ifade etti. Vali Yavuz “Ülkemizin tüm illeri birbirinden kıymetli zengin tarih ve kültür mirasına sahip. Uşak ilimiz de 5000 yılın üzerindeki köklü tarihi ve zengin kültür mirasıyla dikkat çeken bir ilimiz. Karun Hazineleri, Dünyanın en büyükleri arasında yer alan Ulubey Kanyonları, tarihi Cılandıras Köprümüz keşfedilecek değerler arasında yer alırken, günümüzde de özellikle sanayisiyle ön plana çıkmış ilimiz, tekstil üretiminde Türkiye’nin söz sahibi ilk illeri arasında yer almaktadır. İlimizin tanıtımı konusunda Valiliğimizce yürütülen çalışmalarla birlikte bu konuda çalışmaları bulunan kurum ve kuruluşlara da gereken desteği sağlamakta, hazırlanan projelerle ilimizin layık olduğu seviyeye çıkması için gayret göstermekteyiz” dedi.
Vali Yavuz sürdürülen tanıtım çalışmaları kapsamında dikilen ve bir kısmı yenilenen tanıtım totemlerinin zaman zaman güncelleneceğini de ifade etti. İzmir-Ankara karayolu üzerinde; Uşak-İzmir istikametinde OSB mevkiine 1 adet, Uşak-Afyonkarahisar istikametinde 4 adet ve Uşak Havaalanı mevkiine 1 adet olmak üzere toplam 6 adet toteme farklı görsellerin montajı yapıldı.

/resimler/2015-5/11/1713313659724.jpg

 

/resimler/2015-5/11/1713467097494.jpg

/resimler/2015-5/11/1714044285224.jpg

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rasim
Rasim - 5 yıl Önce

Cilandiras Köprüsü`nün oldugu totemde köprü neredeyse görünmüyor. Selaleyi ön plana cikaralim derken arada köprü kaynamis.

banner534
SIRADAKİ HABER