Ortakaraören’den Başkan Tutal’a Teşekkür

Ortakaraören’den Başkan Tutal’a Teşekkür

Ortakaraören’den Başkan Tutal’a Teşekkür
banner282
Konya’nın Seydişehir ilçesine bağlı Ortakaraören Mahallesi’nin Muhtarı Kemal Yalçın ve mahalle sakinleri Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal‘ı makamında ziyaret ederek yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti ilettiler.
Muhtar Yalçın, Mazanlar Mevkisine ve Cumhuriyet Ortaokulu bahçesine sıcak asfalt, okul ve demir köprü arasında bulunan ana yola soğuk asfalt dökülmesinin, han önünde bulunan atıl belediye binasının onarımının yapılarak hizmet binası olarak kazandırılmasının, tüm mahalle sakinlerini memnun ettiğini söyledi. Yalçın, “Biz daha öncesinden mahallemizde görmek isteğimiz hizmetleri başkanımıza iletiyorduk. Bize, mahallemizde sorun kalmayacağını ancak biraz zaman alacağını belirtmişti. Sağ olsun başkanımızdan, dediği gibi de oldu. Mahallemizde asfalt olmayan bölgelere sıcak asfalt atıldı. Mahallemizde bulunan atıl belediye binaları onarılarak belediye hizmet binası olarak kullanıma sunuldu. Mahallemizin ihtiyaçları sırasıyla tek tek gideriliyor. Ağılkaya Göleti Projesi hayata geçirildi. Bu hizmetlerden dolayı Başkanımız Mehmet Tutal’a mahallemiz adına teşekkür ediyorum" dedi.
Başkan Tutal, bütün mahallelerde acil çözülmesi gereken konuların tespitinin yapıldığını öncelik sırasına göre hayata geçeceğini kaydetti.
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER