ATSO’dan Vergi Dairesi’ne Ziyaret

ATSO’dan Vergi Dairesi’ne Ziyaret

ATSO’dan Vergi Dairesi’ne Ziyaret
banner628
banner601
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, Meclis Başkanı Fatih Tekin, Yönetim Kurulu Üyesi Hacı İsmail Başer, Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aysun Akkurt ve Kurul üyelerinden oluşan heyet, yeni atanan Defterdar Uğur Arslan ve Milli Emlak Müdürü Harun Yıkmış’ı makamında ziyaret etti.
Aksaray’a yeni atanan ve bundan sonraki süreçte Aksaray’a hizmet için çalışacaklarını belirten Defterdar Uğur Arslan ve Milli Emlak Müdürü Harun Yıkmış, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasının Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanları ile Aksaray Kadın Girişimciler Kurulu heyetine yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.
Kamu Kurum ve Kuruluş Müdürleri ve Sivil Toplum Kuruluşu Başkanları ile sürekli olarak diyalog içinde olduklarını belirten ATSO Başkanı Ahmet Koçaş, Aksaray’da birliktelik havasının her geçen daha bir fazla arttığını belirterek, “Defterdarımız Uğur Arslan ve Milli Emlak Müdürümüz Harun Yıkmış’a yapmış olduğumuz ziyaretler sırasında ilimizin birlik ve beraberlik içerisinde son yıllarda gelişme gösterdiğini ve bölgemiz başta olmak üzere ülke genelinde takdirle takip edildiğini dile getirdik. Sanayi, Tarım ve Turizm şehri olma yolunda Valiliğimizin, Belediye Başkanlığımızın, Odamızın ve diğer Sivil Toplum Kuruluşlarımızın ilimiz tarihinde yapmış oldukları projeleri kendilerine anlattık. Defterdarımız ve Milli Emlak Müdürümüzde bundan sonraki çalışmalarda Aksaray için seve seve yer alacaklarını dile getirdiler. Ben bu yüzden Defterdarımıza ve Milli Emlak Müdürümüze böylesine anlamlı düşüncelerinden dolayı ATSO Yönetim Kurulum adına şükranlarımı sunuyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER