YAĞMUR ULUBEY'İ FELÇ ETTİ

Ulubey ilçesinde yağan yoğun yağmur hayatı felç etti.

banner393
Ulubey İlçesi'nde öğleden sonra başlayan ve bir saat boyunca etkili olan sağanak yağmur, alt yapı çalışmalarının devam ettiği ilçe merkezinde sokakları adeta dereye çevirdi. Ulubey İlçesi'nde, bugün saat 18:00 civarında başlayan ve bir saat devam eden sağanak yağış, hayatı olumsuz etkiledi. İlçenin altyapı çalışması için çarşı merkezinde açılan kanallar suyla dolup, taştı. Vatandaşların cep telefonu kamerasıyla aldıkları görüntülerde cadde ve sokaklar dereye dönerken, sel sularının getirdiği topraklar nedeniyle çarşı merkezi çamurla kaplandı. Belediye ekipleri cadde ve sokaklarda suyun tahliyesi için çalışma başlattı
YORUM EKLE
YORUMLAR
cuma özdemir
cuma özdemir - 2 yıl Önce

çok mu yağdı yağmur

E.Yalçın
E.Yalçın - 2 yıl Önce

Yazık sizin gibi haber yaptığını sanan yapmacık haber sitesine ve önemli birşeymiş gibi güle oynaya video çeken zavallı ulubey halkına!!!
Asıl yardıma muhtaç olan sokak hayvanlarımızın sesini duyurmak yerine ki elinizde insafsızca zehirlenen,tarifi imkansız saatler süren bir can pazarının videosu olmasına rağmen ulubey halkının saçma sapan güle oynaya çekilmiş videolara öncelik vermenizi şiddetle kınıyorum,neymiş ulubeyi sel basmış mış esnaf mağdurmuş.. diğer tarafta gerçek bir can savaşı yaşanıyor!!!!!!!!!
Sırf seslerini duyuramadıkları içinmi umursanılmıyorlar,ama onların sesi ben olmaya devam edicem ve herkeze haykıracağım hem onların insafsızca zehirlenmelerini hem sizin gibi sahte haber sitesinin saçma sapan haberlere öncelik verip kıyılan onca canlara sessiz kalışınızı!
Hepinizin hayvan vicdanlı olması
dileği ile!!!!!!

SIRADAKİ HABER

banner387

banner388