Eğitim-bir-sen’den Başkan Aksoy’a Ziyaret

Eğitim-bir-sen’den Başkan Aksoy’a Ziyaret

Eğitim-bir-sen’den Başkan Aksoy’a Ziyaret
banner526
banner471
Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Bitlis ve Tatvan şube temsilcileri, eğitimdeki katkılarından dolayı Tatvan Belediye Başkanı Fettah Aksoy’a teşekkür ziyaretinde bulundular.
banner521
Eğitim-Bir-Sen Bitlis Şube Başkanı ve aynı zamanda Memur-Sen Bitlis İl Başkanı Cabir Durak, Eğitim-Bir-Sen Tatvan Şube Başkanı İzzet Oruk, Eğitim-Bir-Sen Tatvan İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Aksoy’u makamında ziyaret ettiler. Eğitim-Bir-Sen Bitlis Şube Başkanı Cabir Durak tarafından eğitimdeki katkılarından dolayı Başkan Aksoy’a teşekkür plaketi verildi. Eğitim kurumlarına sağladığı katkılardan dolayı Başkan Aksoy’a teşekkür eden Eğitim-Bir-Sen Başkanı Durak, "Göreve başladığından bu yana eğitim kurumlarına sağladığı katkılardan dolayı Belediye Başkanımız Sayın Fettah Aksoy’a teşekkür ediyor, sağlamış olduğu desteklerin artarak devam etmesini temenni ediyoruz" dedi.
Ziyaret ve teşekkür plaketinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aksoy ise, "Tatvan Belediyesi olarak ilçemizdeki bazı okullara imkanlarımız dahilinde birçok yatırımlarda bulunduk. Geçen sene birçok okulda gerçekleştirdiğimiz kilitli parke taşı çalışmalarını bu sene de devam ettiriyoruz. Şu an iki okulda devam eden parke çalışmalarımızı kısa zamanda tamamlayıp yaz sezonu boyunca bir kaç okulunda bahçesini parke taşı ile döşemeyi hedefliyoruz. Belediyemizin imkanları dahilinde eğitime sağladığımız destekleri devam ettireceğiz" ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
banner525
SIRADAKİ HABER