ATSO Akademi Hız Kesmiyor

ATSO Akademi Hız Kesmiyor

ATSO Akademi Hız Kesmiyor
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ATSO Akademi “Yurtdışı Pazar Geliştirme Teknikleri Eğitimi” düzenleniyor.
ATSO çatısı altında faaliyetlerini sürdüren ATSO Akademi eğitim faaliyetlerine devam ediyor. ATSO Akademi tarafından 16 Eylül’de “Yurtdışı Pazar Geliştirme Teknikleri Eğitimi” düzenlenecek.
Bülent Balyemez tarafından verilecek eğitimde, “Pazar geliştirme nasıl yapılır, yerinde pazar araştırması, pazar geliştirmede yardımcı kuruluşlar, pazar geliştirmede maliyet düşürücü yöntemler, e- ticaretin önemi, elektronik sistemi pazar araştırma ve geliştirmede nasıl kullanır, pazar geliştirmeye Türkiye’den destek olan kurumlar ve işlemleri, pazar geliştirmelerinde elektronik sistemde hangi kuruluşlar ile işbirliği yapmalıyız” konu başlıkları işlenecek.
Eğitim, ATSO üyeleri ve çalışanları başta olmak üzere herkesin katılımına açık. Eğitime katılmak isteyenler www.atso.org.tr adresinden ayrıntılı bilgi alabilir, dilerlerse online olarak da başvurabilirler.
ATSO Akademi’nin eğitim faaliyetleri Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın internet sitesi ve “ATSO Akademi”nin sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER