MEDİCAL PARK UŞAK HASTAHANESİ EKİBİ ÖĞRENCİLERLE

Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü'nün "Atölye Çalışması" kapsamında organize ettiği "Sektörden PR Yansımaları-II" konulu etkinlik Mustafa Kemal Paşa Amfisinde düzenlendi.

MEDİCAL PARK UŞAK HASTAHANESİ EKİBİ ÖĞRENCİLERLE
banner628
banner601
 Etkinliğe Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Suat Şahinler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Doç. Dr. Vesile Çakır,  Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Murat Sezgin,  Medikal Park Uşak Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Gökalp Çağrı Öztürk, Kurumsal Pazarlama Müdürü Mehmet Ali Yavuz, Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Arif Duran, Kurumsal Pazarlama Uzmanı Anıl Büyükarslan, Kurumsal İletişim Sorumlusu Ender Alak ve öğrenciler katıldı.

Uşak Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Suat Şahinler, öğrencilerin teorikte öğrendiklerini uygulamada görmeleri için bu tür etkinlikler organize ettiklerini belirterek, "Amacımız öğrencilerimizi, teorinin yanında pratiği de bizzat yaşayan sektör çalışanlarıyla buluşturmaktır.  Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında uzman kişilerle öğrencilerimizi buluşturarak teori ve pratiği birlikte öğrensinler istiyoruz. Bu tür etkinliklerimiz belirli aralıklarla devam edecek. Konuklarımıza değerli zamanlarını öğrencilerimize ayırdıkları için teşekkür ederiz" dedi.

Medikal Park Uşak Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Dr. Gökalp Çağrı Öztürk ise bünyelerinde bulunan hastaneler hakkında bilgi verdi. Sağlık sektöründe pazarlama, reklam, tutundurmanın öneminden bahseden Öztürk, halkla ilişkiler ve reklamcılık alanında yaptıkları çalışmaları anlattı. Öztürk, " Medikal Park Uşak Hastanesi olarak birçok başarılı çalışmaya imza attık. Organ bağışı ve  görme engellilerle ilgili yaptığımız çalışmalarla fark yarattık. Evlere yaptığımız ziyaretlerde inanılmaz olumlu etki oluşturduk. 'Sigarayı bırakın, sağlığınızı geri kazanın' konulu çalışmamızla halkımızı bilinçlendirdik. Uşak ilimize ait yerel spor takımlarımıza sponsorluk desteği veriyoruz. Hamilelerimize düzenli aralıklarla sağlık eğitimi veriyoruz" diye konuştu.Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2016, 00:10
banner636
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER