Başkan Fatih Bakıcı Pazar Esnafı İle Buluştu

Başkan Fatih Bakıcı Pazar Esnafı İle Buluştu

Başkan Fatih Bakıcı Pazar Esnafı İle Buluştu
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Tuhafiyeciler ve Sebzeciler Derneği yönetimi ile bir araya gelerek pazarın durumu ve yeni yapılacak kapalı pazar ile ilgili fikir alışverişinde bulundu.
İstasyon parkındaki toplantıda, öncelikle Bozüyük’e en iyi hizmeti verebilmek için dernek ve pazarcılarla birlikte hareket etmeleri gerektiğini belirten Başkan Bakıcı pazarın durumu hakkında fikir alışverişinde bulundu. Toplantıda ayrıca pazarcıların ihtiyaçları ile yeni yapılacak pazaryeri hakkında görüşmeler yapıldı. Yeni yapılacak pazar yerinin esnaflarımızın istek ve talepleri doğrultusunda gerçekleştirileceğini belirten Başkan Bakıcı, pazar esnafının bu projeye fikirleriyle destek vermelerini istedi.
Toplantının ardından tüm pazar esnafı çalışanlarına kolaylıklar dileyen Başkan Bakıcı, pazarı da dolaşmayı ihmal etmedi. Pazaryeri ziyaretinde esnaf ve vatandaşlar ile görüşen Başkan Bakıcı pazarcılara hayırlı iş ve bereketli kazançlar dilerken vatandaşlara da hayırlı alışverişler dileyerek istek ve taleplerini dinledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER