İŞTE NURULLAH CAHAN'IN BEYİN VE RANT TAKIMI!

İŞTE NURULLAH CAHAN'IN BEYİN VE RANT TAKIMI!
banner601

Uşak Belediye Başkanuı Nurullah Cahan'ın alınacak belediye başkanları içinde olduğu iddialarının gündeme bomba gibi dşmesi Cahan ve ekibi ile Anakara yollarına düştü. İki Gündür Ankarayı mesken tutan Cahan'ı Eyüp Gökhan Özekin eli,nden tutarak  tv tv geziyor. Cahan Kendine Fetö'nün ve onun uzantısı yerel medyanın tuzak kurduğunu idda ediyor. Biz FETÖ savaşçısıyız FETÖ bizi yemeye çalışıyor yerle medyayı yani bizi suçlıuyor. 
Aslına bakarsanız Nurullah Cahan'dan çok onun beyin takımı ve rantçıları paniğe kapılmış durumda. 
gelin hep birlşikte Cahan'la aynı karede yer alan Beyin ve rant takını tanıtalım. 
Hüsyein Ufuk Uğur: Uşakl Beleidyesi adına en çok dava açan avukat. Nurullah cahan'ın yardımcısı olmadan belediyeyey bir çok dava açtı. Sonra başkan yardımcısı olup davalardan çekildi. Aynı zamanda Özgöbeğin Avukatı. 
Ali Rıza Çümen: Eski kahveci yeni Derici. Parayı sonradan bulanlardan.
UTAŞ'ın Başkanı. Her şey onda biter esas başkan o. Eyüp Gökhan Özekin ve Fettahoğluna Asfalt Şantiyesini kurduran o.  Mustafa Gündüz'a wash betonu kurdurup 30 Milyonluk iş veren o. Uşak Belediyesinde ihaleleri kimnin alıp almayacağına karar veren o. UTAŞ'tan maaş almıyor. Şirketinde oratklığı yok ama son bir yılda aldığı mal miktarı 10 Milyonu geçti.
Eyüp Gökhan Özekin: İç Mimar. Gazeteci yazar. AK Partinin Haziran 2015 de AK Partiden ikinci sırada adayı idi kazanamadı. Mustafa Eğitmen ve Ali Rıza Çümen onu keşfetti. Tıpkı Fettahoğlunu keşfettikleri gibi. Nurullah Cahan'ı Ulusal kanallara çıkaran o. AFettahoğlunun gizli ortağı. Uşak'a atılan asflatlar onun şantiyeden hepsi. Uşak Beleiyesinden ve UTAŞ'tan milyonlarca lşiralık iş alıyorlar. 
İskender Doğan: Eski yıkamacı. Sonradan sigortacı geri dönüşümcü, Elektirikci ne derseniz var. Fetö iddanamesinde en çok adı geçenlerden. Sanık olarak alınıp mağdur olarak çıkan biri. Ortağı Fetö'den yatoyor. Lalei direkleri UTAŞ'a satan kişi. Şirketin ortağının birisi Fetö'den içöeride diğeri FETÖ'den mağdur yapılmış. En az 30 Milyonluk UTAŞ'tan para aldı. UTAŞ ve Belediyenin bütün sigorta işleri onda. 

banner600
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER