Tahmazoğlu’ndan Saldırıya Uğrayan Polislere Ziyaret

Tahmazoğlu’ndan Saldırıya Uğrayan Polislere Ziyaret

Tahmazoğlu’ndan Saldırıya Uğrayan Polislere Ziyaret
banner601
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, geçtiğimiz günlerde silahlı saldırıya uğrayan 25 Aralık Polis Merkezi’ni ziyaret ederek burada görevli polislere geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Başkan Yardımcıları ve AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hakan Kurt geçtiğimiz 26 Ağustos tarihinde teröristlerin uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlediği Ocaklar Mahallesi’ndeki 25 Aralık Polis Karakolu’nu ziyaret etti. Burada görevli polislere geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
“BU VATAN BU MİLLET BÖLÜNMEZ”
Karakola yapılan saldırı hakkında bilgi alan Tahmazoğlu, saldırıda can kaybının yaşanmamasının sevindirici olduğunu ifade ederek, “Öncelikle bütün polis kardeşlerimize ve emniyet camiasına geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Vatanımızı bölmek için saldıran teröristlere karşı, emniyet kuvvetlerimiz, polisimiz, askerimiz canla başla mücadele ediyor. Bizde emniyet kuvvetlerimizin her zaman yanındayız, destekçisiyiz. Bu vatan için memleket için canını seve seve ortaya koyan askerimizin ve polisimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vatan bölünmez, bu millet bölünmez. Birliğimiz için, beraberliğimiz için bizde Şahinbey Belediyesi olarak vatandaşlarımıza ücretsiz olarak 25 bin adet Türk Bayrağı dağıttık ve dağıtmaya devam ediyoruz. Bayrağımızı her yere asarak teröre karşı duruşumuzu da ortaya koyuyoruz. Bu vatan, bu memleket, bu millet büyük bir millet. Onların buna gücü yetmez yetmeyecek. Bunlar beyhude çabalar, yabancı ülkelerin ülkemiz üzerinde oynadığı oyunlar. İnşallah bu oyunları biz bertaraf edeceğiz. Ülkemizi birlik içinde, beraberlik içinde inşallah çok daha ilerilere taşıyacağız” diye konuştu.
banner600
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER