BULKAZ: OYUNCULARIMIZ HIRSLI VE İSTEKLİ

Muratbey Uşak Sportif Başantrenörü Bulkaz: "Oyuncularım hırslı ve istekli"

BULKAZ: OYUNCULARIMIZ HIRSLI VE İSTEKLİ
banner628

- Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Uluğ:
- "Oyuncularım maç boyunca oyun disiplinine sadık kaldı ve iyi bir mücadele ortaya koydu"
UŞAK (AA) - Spor Toto Basketbol Ligi'nde Beşiktaş Sompo Japan'ı son saniye basketiyle 66-64 mağlup eden Muratbey Uşak Sportif'in başantrenörü Ozan Bulkaz, oyuncularının başarılı bir performans ortaya koyduklarını söyledi.

 Müsabakanın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Bulkaz, oyuncularının eksiklere rağmen çok başarılı bir oyun sergilediklerini belirterek, "Oyuncularım hırslı ve istekli, bugün bunu bir kez daha gösterdiler" dedi.

Evlerinde kazanmanın önemli olduğunu aktaran Bulkaz, "Çok keyifli bir hafta sonuydu. Oyunda sonununa kadar sabırla mücadele ettik. Beşiktaş Sompo Japan'ı yakalayacağımızı biliyorduk. Fırsatı iyi değerlendirip, maçı bitirdik. Oyuncu eksikliğine rağmen maçı almayı başardık. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Çok başarılı bir performans ortaya koydular. Ligin ilk yarısını 10 galibiyet alarak bitirip, yukarılara tırmanacağız" diye konuştu.

Oyuncu Şahin Ekmen ise iki takımı da kutlayarak, "Sahada çok iyi mücadele vardı. Rakibimizin gerisinden gelerek maçı kazandık. Galip geldiğimiz için mutluyuz" ifadelerini kullandı.

 

- Beşiktaş Sompo Japan cephesi

 

Beşiktaş Sompo Japan Başantrenörü Yağızer Uluğ, maçın son saniyesine kadar iyi bir mücadele verdiklerini vurgulayarak, oyunun son salisesine kadar oyuncularının kazanmak için ellerinden geleni yaptığını anlattı. 

Uluğ, "Burada çok güzel bir basketbol ortamı vardı. Bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Oyuncularım maç boyunca oyun disiplinine sadık kaldı ve iyi bir mücadele ortaya koydu. Maçın sonuna kadar mücadele ettik ancak son saniyede gelen basket ile mağlup olduk" değerlendirmesinde bulundu.

Oyuncu Berkay Taşkıran ise maç boyunca mücadele verdiklerini ama şanssız bir şekilde mağlup olduklarını dile getirdi.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER