22.03.2018, 01:33

SİZDEN KORKAN SİZDEN BETER OLSUN BE KUMPASÇILAR!

Aslında rektör konusunda  bütün yargısal süreçler Yargıtay aşamasına kadar tamamlanmadan   yazmama kararı almıştım.  Ancak,  Uşakhaber sitesi beni bu kararımdan caydırdı.  Tekrar bir operasyona yeltendiler.  Doğal olarak bana söz hakkı düşürdüler. 
Uşakhaber adlı belediyenin yayın organı olduğu söylenen sözde haber sitesi, 16 Mart 2018 Cuma günü,   bir haber yaptı ve beni savcılara hedef gösterecek tarzda ismimi bol bol kullandı.   Sonrasında haberi hemen kaldırdı.   Neden?  Tabii ki, Rektörü yargı kararıyla FETÖ’cü ilan edip, beni de  FETÖ’ye destek veren bir kişi olarak göstermek için!  
Şimdi Ali Galip ne diyecek merakı içindelermiş! Benim yazdıklarımı hatırlatıp, bazı sözlerimi bağlamından kopararak algıya yönelik sunum altında tekrar işliyorlar. “ÇELİK'i her ortamda kollayan ve savunan,   Ali Galip Baltaoğlu'nun algı operasyonları yapıp Sait ÇELİK lehinde onlarca yazı yazmış olmasından sonra ne yapacağı merak konusu” diyorlar.  Meraklanmışlar,  meraklarını hemen gidereyim. 
 Beyler sizin anlayışınız kıt galiba! Bir daha tekrar ediyorum.  Sait ÇELİK FETÖ’cü değildir!  Altı  yıl beraber çalıştığım adamı tanıdığımı düşünüyorum.  Bu konudaki fikrimi ve kanaatlerimi  söylemekten hiçbir zaman kaçınmadım ve kaçınmam.   Biliyorsunuz, en üst mercii Yargıtay. Şayet Rektörün ve avukatının  henüz bilmediği,   sizin 16 Mart tarihi itibariyle  haber yaptığınız ve hemen akabinde fenersiz yakalandığınız için kaldırdığınız haber doğru ise,  yani istinaf mahkemesi görmesi gereken davayı görmeye gerek duymadan  reddetmiş ise, dosya Yargıtay’a gidecek.
 Bu arada aklıma geldi. Akit’e ve Milliyet Gazetesine haber yaptırmayı unutmuşsunuz. Onlar yapmazsa Diriliş Postası Gazetesi yapar. Dert etmeyin, yapın bir şeyler!
 Sonuç olarak kumpasçı zatlar, ben Yargıtay’ın kararına kadar Rektör ÇELİK’in FETÖ’cü olmadığına inanmaya devam edeceğim.    Yüksek Yargıtay, yargılama aşamasındaki hukuka aykırılıkları tespit ve tashih etmeden aleyhte bir karar verirse, bu kararı da eleştireceğim. Ergenekon sürecinde haksız verilen kararların sonucunu unutmayın!  Biz yasal çerçeveler içinde yargı kararlarını eleştirme hakkına sahibiz.  
 Usak haber sitesinde bu haberi yazıp sonra kaldıran arkadaşlar,  sizi hangi ana hangi baba yetiştirdi  bilmiyorum.   Bu kadar kötü olabilmek  için çocuklukta  ne yaşadınız onu da bilmiyorum!    Biliniz ki, rektörün kumpasla mahkum edildiğine dair  kanaatlerim  hiç  değişmedi, bilakis sayenizde pekişti!  Şayet bu suçsa ve siz bu konudaki karar vericilerseniz ve devletseniz,    güdümünüzdeki devlet görevlileriyle birlikte bekliyorum!  Ne de olsa, kimliği belli olmayan ihbar mektuplarıyla,  rektör  liderliğinde  FETÖ kadrolamacısı olduğumuzu,  seks şantaj kasetçisi olduğumuzu dosyalara sokan savcılarınız var/vardı.  Hatta bir şizofrenin rektörün ve benim  tarihi eser kaçakçısı olduğumuzu, buradan kazanılan paraları FETÖ’ye aktardığımızı ifade eden, manyak hezeyanlarını   KOM’da kayda geçirilmesini sağlayan valileriniz polisleriniz var!  Gerçi  o vali  de tarih  oldu galiba! 
Alabiliyorsanız alın hadi!  Bazı malum zatların iftira/ihbar dosyaları  savcıların elinde.   Sezayi DAŞDEMİR ve onun kankası Yaşar TOPAL’ın veya bunların tetikçilerinin  ihbarlarıyla bu işler olabiliyorsa haydi gereğini yapın, yaptırın!  
 Ama yine de sizi ikaz edeyim.  FETÖ’den olmaz be kardeşler!  FETÖ stratejilerinin takipçileri olarak başka bir suç uydurun.  Bu işi iyi biliyorsunuz,  kumpas işine devam edin.  Çünkü  en iyi siz  biliyorsunuz FETÖ işi benim üzerimde asla durmaz!   Ayarlayın  işte  uygun bir suç!   
Ey kumpasçı arkadaşlar, defalarca yazdım anlatamadım. Size sizin üslubunuzla hitap etmek gerekiyor. Okuyucularım kusuruma bakmasın. 
Benim çakallara vereceğim hesabım yok. Öncelikle şunu bilin ve    kafanıza iyice  sokun! 57 yaşındayım. “Ölüm bize ne uzak bize ne yakın ölüm. Ölümsüzlüğü tattık bize ne yapsın ölüm” dizelerini  okuyarak şehadete yürüyen ve ailesine beklemesinler mesajı göndererek savaşa giden  fidanların  yaşadığı  bir ülkede püf deyince çıkacak canının  hesabını yapan Ali Galip’e yuuhh  olsun!  Bilirim ki, şerefiyle çıkmayan can, arkada kalanlara zillet ve utançtır. Ne eşime ne çocuklarıma bunu asla yapmam!    Argo ve müstehcen yazdığı gerekçesiyle bazılarının eleştirdiği   şair  Can YÜCEL, diyor ki;
Şerefle bitirilmesi gereken en asil görev hayattır.
Bir lokma ekmek
için şererefini çiğnetmeye;
bir anlık eğlence için servetini
tüketmeye, bir zamanlık mevkii için el ayak öpmeye,
insanları ezip
geçmeye, günlük menfaatler için onurunu terk etmeye,
bir kısım insanlara
kızıp tüm insanlara düşman olmaya değmez bu hayat!
 
 Şerefle bitirilmesi gereken en asil görevin  hayat olduğunu bilmeyen, kumpasçı sözde Müslümanlar,  FETÖ’nün varsileri, Allah sizi imtihan ediyor farkında değil misiniz? Şunu kafanızın bir yerine yazın.  Kaybettiniz ama hala farkında olamayacak kadar sarhoşsunuz!  Sizin gibi adamlar benimle savaşamaz. Biliniz ki,  dünyadan vazgeçemeyecek kadar bu dünyayı hiç sevmedim. Rahmetli Hasan Celal GÜZEL gibi düşünüyorum. Cesurlar bir kere, korkaklar bin kere ölür! Canından pervası olmayanı,  valiyle savcıyla hakimle cezaevi ile   korkutmaya kalkmanız beni çok sinirlendiriyor.   Yemezler beyler!    Haddinizi bilin.  Bu ülkede birçok iyi insan cezaevini gördü. İftira ile cezaevini görmek ile,  kumpas kurarak iftira atarak cezaevini görmek arasında fark vardır. Önemli olan yanlış yaparak oralara düşmemektir! Şunu unutmayın, zira Sünettullahtır!  Bir gün oralara zilletle ve utançla uğrayacaksınız. Bundan hiç şüpheniz olmasın!  

  Bir taraftan usak haber manipilasyon yapacak haberi yayınlayıp, sonra  kaldırırken,  diğer taraftan  İlbeyli/Sezayi DAŞDEMİR denen zat, gazetecileri hedef gösterip haklarında  FETÖ’den dosya hazırlandığını haber veriyor!  Cezaevine atılacaklarını ima ediyor.” Elvada FETÖ tetikçisi Kazım Şen” türünde  twetler atıyor. Ne anlamalıyız? 
 Ahlaksız ve kumpasçı adamlar  terbiyesizlikte sınır tanımıyorlar. İstihbaratları kuvvetli  olduğu için, bilmemeleri gereken   yargı kararlarını ayrıntılarıyla  biliyorlar!  FETÖCÜ ESKİ UŞAK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ SAİT  ÇELİK’İN CEZASI KESİNLEŞTİ diye sadece algıya matuf haber yapıyorlar.  Neden? Bu cezaların ancak  Yargıtay’da kesinleşeceğini bildikleri halde neden böyle bir başlık atıyorlar.  Bindiler bir alamete, gidiyorlar kıyamete! 
 Hala  algıya oynuyorlar.   Haber içeriğinde rektör ÇELİK’e FETÖ’cü tanıkların duydum duydumuna dayanan, “Gülen'i ziyarette umrede aldığım hazzı aldım" gibi zırva ifadeleriyle iftiraya ve algıya devam ediyorlar.  
Devletin kayıtlarındaki bu konunun gerçeği şudur:  FETÖ’cü olduğunu  bütün Uşak’ın bildiği FETÖ  şüphelisi diş hekimi Halit ERYILMAZ  adlı zat ifadesinde; “muayenehanesinde bulundukları bir gün Erkan KARADEMİR'in, bu gezi nedeniyle Sait ÇELİK'in kendisine "ben Fetullah GÜLEN hoca efendiyi ziyaret ettiğimde umrede aldığım hazzı aldım" diye beyanda  bulunduğunu söylemiş!  Bu arada Erkan KARADEMİR’in yani kaynak kişinin ifadesi yok!    Kaynak kişi de ayrıca sağlam FETÖ’cü imiş. O da öyle söyleseydi ne değişirdi ki!  
Sonuç olarak bu ifadenin sahibi,  FETÖ’cü Halit Eryılmaz itirafçı kisvesiyle Uşak’ta elini kolunu sallaya sallaya dolaşmaya, özgürce yaşamaya devam ediyor!   Yalın gerçek bu!  NOKTA. 
 Usak haber alelacele kaldırdığı kışkırtma amaçlı haberiyle   savcıları harekete geçirmeyi umuyordu herhalde!   Şafakta basma hayallerini gerçekleştirecekler!   Hani  Cumhurbaşkanımızı kılıcıyla düzeltecek Murat KOPARAN adlı   belediye çalışanı zatın hayali!  Rektörle birlikte resmimi yayınlamış,  rektör içeri alınmadan 4 ay önce Ağustos 2016’da   bu hayalini  ifadeye koymuştu. Nefretimsin  Ali Galip BALTAOĞLU özlü sözü eşliğinde!    
Rektörü Şafakta bastılar, ben hâla bekliyorum! Haydi savcılar  harekete geçin artık!  Dert oldu kılıçların efendisi Koparan’a! 
 Rektörü Şafakta bastılar, ben hâla bekliyorum! Haydi savcılar  harekete geçin artık!  Dert oldu kılıçların efendisi Koparan’a! 
Ne Koparan mışssın be arkadaş!  Rektörü kopardın da  beni bir türlü   koparamadın!    Yakışmadı sana! Sen ki, Ömer’leri düzeltecek bir adamsın!  Gerçi yememiş hemen kaldırmışsın.   Tükürmüş, usakhaber gibi akabinde derhal  yalamışsın,  ama olsun! Aklından geçirmişsin ya! Yiğit adamsın vesselam! Sakın geç kalma erken gel Koparan. İlbeyli’yi de yanına al öyle gel olur mu! 
   Güler misiniz ağlar mısınız! Kıvırma kapasiteleri gelişmiş!  Yaz/silciler! Kılıçları ellerinde düzeltecek Ömer arıyorlar! Ömer’i  görünce  diz bağları çözülüyor,  kılıçları ellerinden,  pardon klavyelerinden düşüyor!  Nesrin  Topkapı’ya taş çıkartıyorlar bu klavye delikanlıları. Velhasılı,  bu yeni yetme sözde dava adamlarının acıklı haline yürek dayanmıyor!   Neyse… 
Hatırlıyor musunuz  usak haber isimli sayın belediyeci ve  kumpasçı basın!    2017 Mayısında aynen şunları yazmıştım:
 “Öğr. Gör. Kenan AKARBULUT 10 Ekim tarihinde gözaltına alındı. 14 Ekimde tutuklandı.  Tutuklandıktan 10 gün kadar sonra 24 Ekim Pazartesi günü savcı Bahadır SAKAOĞLU kendisini çağırdı mı? Sohbet etmek için çağırdığını söyledi mi? Sen benim kızıma  da ders vermişsin. Sen iyi bir insansın ben sana yardımcı olacağım dedi mi,  Öğlen saatlerinde   başlayan sohbet 3-4  saat sürdü mü? Saat 16-16/30 gibi savcı özel kalemini arayıp oraya gelen olduysa içeri gelsin talimatı verdi mi? Bunun üzerine odaya   savcının üniversiteden çağırdığı Yrd.Doç.Dr. Volkan TURAN (ki bu kişi üniversitede kopya soruşturması geçirdiği ve bundan rektör ve beni sorumlu tuttuğu için bizden nefret eder) odaya girdi mi?  Volkan TURAN Savcı Bahadır SAKAOĞLU’nun  odasına  girer girmez (Kenan AKARBULUT’u (çok iyi tanışırlar aynı apartmanda ailecek görüşürlerdi)  Ali Galip seni sattı. rektör seni sattı,  senin aleyhine ifade verdiler, dedi mi?  Tutuklu Kenan AKARBULUT’dan rektör ve benim aleyhimde ifade almak için baskı yaptılar mı?  Kenan AKARBULUT’a  Sen de itirafçı ol, her şeyi anlat kurtul, çocuklarına kavuş  dediler mi?  Eşinde listede bak onu da alacağız, çocuklarına kim bakacak. Tek başına kaldın, diyerek şüpheliyi moralmen çökertip iftiraya ikna etmek istediler mi?”
Şimdi Kenan AKARBULUT,   rektörü mahkum eden aynı mahkeme tarafından mahkum edilip tahliye edildi?  Adam dışarıda!  O mahkemede tanıktım. Tanık ifademi verirken kumpasın  bazı delillerini de ekledim. Yerel mahkemeler bakmasa da, Yargıtay’da inceleyen belki  çıkar diye!  Gazeteci iseniz,   hadi gidip  AKARBULUT ile röportaj  yapın!  Basında yazdığım iddiaların gerçekliğini araştırın. AKARBULUT’un ve  benim şikayetlerim HSK’da.  Gazeteci iseniz  o şikayetlerin sonucunun peşine düşün! Gazetecilik yapın tetikçilik değil! 
  Şimdi soruyorum. İftira ettirmek için   baskı yaparak ifade alan savcıların iddianamesine nasıl güveneyim?  Bu iddianameye itibar  eden mahkemeler hata yapmış olamaz mı? Ben AKARBULUT’un cezaevinden yazdığı dilekçelere dava dosyasında işlem yapmayan, baskı şikayetlerini normal gören ve   bu konuları araştırmayan   yargı heyetini eleştiriden muaf göremem. Tanıklığımı reddeden  ve rektörün  savunma hakkını tanımayan mahkemenin muhakemesiyle ilgili endişe duymamda bir anormallik var mı?  
 Uşakhaber  olarak yazmışsınız,  tanıklığı reddedildi diye!   Evet iki duruşmada iki  kez reddedildi.  Ve rektör iki duruşmada mahkum edildi!  5271 sayılı CMUK 289 maddesi KESİN HUKUKA AYKIRILIK hallerini sayar. 289/ h-   “Hüküm için önemli olan hususlarda mahkeme kararı ile savunma hakkının sınırlandırılmış olması” hukuka aykırılık ve talep edilmese bile resen  bozma sebebi olarak belirtilir. 
Yargılanma sırasında rektörün tanıklarının reddedilmesi,  savunma hakkının kısıtlanması değil midir?  Üstelik AĞIR CEZA MAHKEMESİNDE ANLATACAKLARIM VAR!  diye makalemi usak.tv de 30 Ekim 2017 de yazmışken!
 http://www.usak.tv/agir-ceza-mahkemesinde-anlatacaklarim-var-makale,187.html
HUKUK İFLAS EDİNCE REKTÖR YURTTA SULH KONSEYİ ÜYESİ OLUYOR! başlıklı makalemi 10 Kasım 2017’de   yazmışken. 
http://www.usak.tv/hukuk-iflas-edince-rektor-yurtta-sulh-konseyi-uyesi-oluyor-makale,188.html

Söz konusu makalelerde  bazı önemli    bilgilerin ipuçlarını  vermiştim. Ama mahkeme dedi ki. Ben seni dinlemiyorum.   Benim senin sunacağın bilgilere ihtiyacım yok!    Halbuki mahkemeye bazı belgeleri bizzat sunmayı ummuştum.   Sordum kendime, ben hakim olsam ne yapardım diye?   Şüpheliyi yüzde yüz haksız da bulsam,   bu adam ne  diyecek  diye dinler,  vereceği belgeleri dosyaya kaydeder, o  ifadelerin ve belgelerin neden önemli olmadığını  gerekçeye yazar, ondan sonra mahkum ederdim. Savunma hakkının kısıtlanması gibi bir itiraza da mahal vermezdim!  Yanlış mı düşünüyorum! 
Yine 289/ i bendi “Hükmün hukuka aykırı yöntemlerle elde edilen delile dayanmasını” kesin hukuka aykırılık sebebi olarak ifade eder. Kenan AKARBULUT’un iftira etmeye zorlandığı bir soruşturma sürecinde  hüküm için oluşturulan delillerin sağlıklı olduğunu iddia edebilir misiniz?  Şahsen bana göre  bu iddianamedeki ve karardaki  FETÖ’cü tanık ifadeleri bana göre yok hükmündedir!   Kimi, tehdit edilmiştir,  kimi özgürlüğü karşılığı isteneni söylemiştir, kanaatini taşıyorum. Bu kanaate ulaşmam için elimde yeteri kadar veri olduğunu düşünüyorum.   
Bence herkes aklını başına devşirmelidir. Gaziantep milletvekili ve gazeteci Şamil Tayyar daha yakın zamanda basına açıkladı.   FETÖ borsası kurulduğunu,  250 trilyonluk  borsada,  zengin FETÖ’cülerin itirafçı kılığında salıverildiğini  söyledi.   Bu iddia Uşak açısından da araştırılmaya değer değil mi sizce?  
Kumpasçı Haber sitesi istinaf mahkemesinin red kararından sonra ne yapacağımı soruyor?   Rektörün avukatının halen bilmediği dolaysıyla benim de bilmediğim,  fakat usakhabercilerin bildiği mahkemenin kararı karşısında, ne diyeceğimi merak ediyorlarmış.  Meraklarını giderdim inşallah. 
 Bu süreci ben bütün ayrıntılarıyla biliyor ve   öncelikle Müslüman geçinip Müslüman mahallesinde  münafıklık satan tüm Waldo’lara sesleniyorum!  Ben buradayım siz neden burada değilsiniz!   Kumpasçılara değil Müslüman geçinen bazı ulusal basın mensuplarına da    sesleniyorum.  İslam olduğunu iddia ederek banka  reklamı almayacak kadar hassasiyetiniz olduğunu ifade ediyorsunuz.   Fakat  muteber kişilerin araya girmesiyle araştırmadan haber yaparak, kumpasa su taşıyor,   kardeşinizi  kuyuya atmakta hiçbir beis görmüyorsunuz. Dahası  gerçeklerin belgesini gördüğünüz halde  düzeltmeye yüreğiniz yetmiyor!   Allah’ın değil  münafık ve iftiracı muteber efendilerin memnuniyetini  önceliyorsunuz.  Nerede kaldı hassasiyet?     Keşke kardeşinizi kuyuya atmasaydınız d,   banka reklamı alsaydınız diyor başka da bir şey demiyorum.  
Rektörün  FETÖ’cü olmadığına dair sayısız delil var.    Bir rektör, 2012 yılında  bir işadamının davetiyle     Pensilvanya’a gitti diye FETÖ’cü olmaz! Pensilvaya gidip geldikten sonra bana “Ali Galip Hocam bu adam manyağın önde gideni, bu adam şizofren,  misafirhanede  karı koca ailelerin odalarını dinliyorlar, hocaya soralım dedikleri konuları ertesi günü görüşmelerinde   Fethullah sormadan anlatıyor, insanlarda dışarıda hoca keramet gösterdi diye ağlayarak birbirlerine anlatıyorlar, ülkemizin başı büyük belada” diyen bir rektör  için, bir FETÖ’cü itirafçı,  (belki de özgürlüğü karşılığında)  bir başka fetöcüden rektörün “umre hazzı aldım” dediğini duymuş!     Haydin oradan… Bir ağır ceza mahkemesinde  böyle delil mi olur? Ben bu martavallara, bu konuda algı yaratmak için gazetelerde haber yaptıran  kumpasçılara, bu söylemi kararlarında kullanan mahkemeye  inanacak kadar saf mıyım?  
Mahkeme aksini düşünse de ben bildiğimi biliyorum beyler! Aşağıda rektörün  ZEYİT/Zeyt4  adıyla 8 Haziran 2014’te  saat 5.21. ve 5.28 de  attığı twetleri inceleyin. Bana anlattığı konuyu burada işlemiş.  

  
10 Haziran 2014’te attığı twette de bu olaya atıf var. Ben şahit oldum diyor. cemaate CİAMAAT diyor. 
 
Dolayısıyla dostlar,  ben kendi gözlemlerime inanır ve güvenirim. Sezayi DAŞDEMİR, Selcen ULUTAŞ ÖZYURT, Gökhan ACAR gibi adamların ifadesine  ve  kimlikleri bence malum,    savcılarca  ise  kimlikleri belirsiz ihbar mektuplarına itibar etmem.   Bazı savcılar ve hakimler edebilirler, etsinler.  Fakat kararları isabetsiz ve yanlış olur.  
 Ben diyorum ki; Hayatı boyunca İHH’ya yardım etmiş bir adamdan FETÖ’cü olmaz. Birikimlerini  Türkiye Finans, Kuveyt Türk, Albaraka Türk ve Asya Bank’a faizsizdir diye yatıran 17/25 Aralık  tarihlerinde Asya Bank’taki parasını vadesi dolmadan çekip diğer finans kuruluşlarına aktaran bir adamdan FETÖ’cü olmaz. Üzerine vazife olmadığı halde üniversite camii derneğindeki bir milyonu aşkın parayı dert edinen, bu paranın Asya Bank’tan Ziraat Bankası’na aktartmak için devrin Diyanet işleri Reisi Mehmet Görmez’i bizzat arayan ve  dernek başkanı  FETÖ’cü Ömer YEŞİL’e   rağmen Asya Bank’tan parayı çektiren adamdan FETÖ’cü olmaz. Ben hayatımda Al Baraka Türk’e para yatırmış FETÖ’cü görmedim!   Varsa örneği söyleyin bizde bilelim.    17/25 Aralık  tarihlerinde Asya Bank’taki parasını vadesi dolmadan çekmesi ve diğer bankalara yatırması işlemi lehte mi yoksa aleyhte mi  bir delildir. Aklımızla alay mı ediyorsunuz. Şayet lehte olan bu  delil,   aleyhte sayılarak ve  değerlendirilerek karara yazılıyorsa mahkemenin yargısını  isabetsiz bulurum. Üniversitede kendi inisiyatifiyle doldurabileceği kadroları doldurmayan adamdan da  FETÖ’cü olmaz.  
 İddianame yayınlandıktan bir ay sonra (normalde 3 ay sonraya veriyor)  iddianameye bağlanmış 37  klasör dosyanın incelenmesine bile fırsat vermeden ve hiçbir somut gerekçe olmadan, sanığın bazı konularda inceleme,  araştırma  ve tanık dinletme taleplerini  reddederek,  yani savunma hakkı tanınmadan, mahkumiyet verildiğini düşünüyorum.   Hiçbir FETÖ kriteri olmadan (bylock/dernek/örgüte finans/sendika  vb.) mahkumiyet verilmesini adil bulmuyorum.   Bana da kumpas kurarak hakkımda dosya oluşturan savcıların görevlerini suistimal ettiklerini düşünüyor, FETÖ’cü diye peşime düşen savcıların FETÖ ile mücadele ettiklerine inanmıyorum.  Bu linki dikkatle tekrar okuyun lütfen. http://www.baltaoglu.net/guncel/197-ah-savcim-ah-ne-yaptin-sen.html Taa 2016 Mayıs ayında yazmıştım. 
Bu arada savcıların kumpasa dahil olanlara sahip çıktıkları gibi bir kanaatim var.  Sosyal medyadan   şahsıma galiz  küfürlerle saldıranların   hakaret dosyalarını (Muhterem Kuruçay, Sezayi DAŞDEMİR, Yaşar TOPAL vb)  1.5 yıldır oyaladıklarının hala dava açamadıklarının da farkındayım. Bekliyorum ne yapacaklar diye!  Bu adamları  1.5 yıldır  himaye mi ediyorlar yoksa bana mı öyle geliyor diye!    
 Sonuç olarak; 
Demem o ki; kardeşler. 
geçme namerd köprüsünden
ko aparsın su seni,
yatma tilki gölgesinde
ko yesin aslan seni.
Daha ne diyeyim. Sizden korkan sizden beter olsun!  Kör göze kumpas,  frensiz, gidiyorsunuz. Allah sizi nasıl dilerse öyle yapsın. Gerçeklerin er veya geç ortaya çıkma gibi bir karakteri vardır.   Benim fikrim yaşananlar,  her yeri ağ gibi saran FETÖ  Kenti  Uşak’ta,   şehrin FETÖ’cü  olmayan ve üniversiteyi FETÖ’ye teslim etmeyen     tek  üst düzey  bürokratından,  Ankara’daki uzantılarıyla beraber FETÖ’cülerin aldığı bir  intikamı gösteriyor.  Bu FETÖ’cü operasyonuna FETÖ’cü olmadığı halde  menfaatleri için alet olanlar da elbet var!   
Uşakhaberin merakını giderebilmişimdir inşallah. Geri çektiğiniz haberinizi bekliyorum.  Haberleri girip sonra çekmeye alışırsanız,  yalama olursunuz maazallah! Benden söylemesi. 
Tüm okuyucularıma selam ve muhabbetle..

 

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Karahallı Belediye Başkanı Ali Tpçunun Çalışmalarından mennumusunuz?
Karahallı Belediye Başkanı Ali Tpçunun Çalışmalarından mennumusunuz?
Namaz Vakti 27 Haziran 2022
İmsak 03:42
Güneş 05:33
Öğle 13:10
İkindi 17:05
Akşam 20:38
Yatsı 22:21
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31