UŞAK’TA UÇUŞLARIN SÜREKLİLİĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

UŞAK’TA UÇUŞLARIN SÜREKLİLİĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

UŞAK’TA UÇUŞLARIN SÜREKLİLİĞİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
banner282

AK Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Nurullah Cahan, bir süredir sivil uçuşlara kapalı olan Uşak Havaalanı’nda uçuşların yeniden başladığını ifade etti. Uşak’taki yerel medya mensuplarıyla, Çağrı Düğün Salonu’ndaki yemekte buluşan Nurullah Cahan, “Marka kent Uşak için bu uçuşların daim olması gerekiyor. Biz Uşak olarak bundan sonraki süreçte daha sağlam adımlarla ilerleyeceğiz. Belediye başkanı olmamız halinde, uçuşların sürekli olması için üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

UŞAK HAVAALANI’NDA UÇUŞLARIN SÜREKLİ OLMASI İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Uşak’ın havaalanında başlayan Borajet seferleriyle çifte bayram yaşadığını dile getiren Nurullah Cahan, “Belediye Başkanı olmamız halinde, uçuşların koordine edilmesi konusunda üzerimize düşen ne varsa yapacağız. Uşak Havaalanı çok güzel bir yerde bulunuyor. Şehir merkezine 5 dakika mesafede bir havaalanı var. Bütün şehir olarak, sivil toplum kurumları ve sanayiciler olarak uçuşlara sahip çıkalım. Zamanımız artık çok değerli. Vatandaş olarak da bu nimetleri kullanmamız gerekiyor. İktidarın güzel hizmetlerinden biri de havaalanları. Biz Uşak halkının bu hizmeti sürekli kullanması için çalışacağız” dedi. Uçuşların yeniden başlamasında Ulaştırma ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım’ın önemli katıklarının olduğunu ifade eden Nurullah Cahan, “Şu anda İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız olan sayın Binali Yıldırım, bakanlık görevini icra ettiği günlerde, Uşak’ı ziyaret etti ve uçuşların yeniden başlaması konusunda talepleri dikkate aldı. Daha sonra Borajet İstanbul hattında uçuşlara yeniden başlama kararı verdi. Yeniden başlayan uçuşların kentimiz için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

BASIN TOPLUM İÇİN ÖNEMLİ BİR GÖREVİ ÜSTLENİYOR

Gazetecilerle kentin yararına olacak her işte yan yana olacaklarını ifade eden Nurullah Cahan, “Basında çalışan arkadaşlarımız gecesini gündüzüne katarak hizmet ediyor. Bu kentin derdiyle dertleniyorlar. Biz de gazeteci arkadaşlarımızla bu kent için eşgüdümlü çalışacağız. Bu kentin daha ileriye gitmesi için üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız” dedi. Öte yandan AK Parti İl Başkanı Basri Yıldırım’ın görevi nedeniyle Ankara’da olduğunu ifade eden Nurullah Cahan, Mehmet Nacar’ın istifa etmesinin ardından, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı görevine Mehmet Aslan’ın getirildiğini belirtti. Nurullah Cahan, “Eşme İlçe Başkanlığı’na da Ali Arık atandı. Göreve başlayan her iki ilçe başkanımızı da canı gönülden tebrik ediyorum” şeklinde konuştu. 

YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER