MHP’LİLER, CAHANCILAR AMA AK PARTİYE DE MUHALİFLER

MHP’LİLER, CAHANCILAR AMA AK PARTİYE DE MUHALİFLER
banner601

Sezayi DAŞDEMİR ve Hüseyin Ufuk UĞUR yazarımız BALTAOĞLU’nu  ve siyasileri savcılara hedef gösterdi.  
Hüseyin Ufuk UĞUR’da topa girdi sonunda.    
Yazarımız üzerinden hedefin   Uşak Milletvekili Alim TUNÇ  olduğu anlaşılıyor.  
Alim TUNÇ’un ilk FETÖ iddanamesinde,  2002 yılında Sesli fabrikasının kısmi zamanlı doktoru olarak çalışması nedeniyle   resminin ve  ve adının kullanılmasının  tesadüf olmadığı intibaı ağırlık kazanıyor.
Ak Parti’li   Belediye Başkan Yardımcısı H. Ufuk  UĞUR’la    MHP il Başkanı Muhterem  KURUÇAY’ın sağ kolu Sezayi DAŞDEMİR  arasında ne gibi bir bağlantı vardır?  
DAŞDEMİR’in sahte hesabı olduğu iddia edilen  Hasan Rıza İLBEYLİ  ile savcı Bahadır SAKAOĞLU’nun arasındaki ilişkinin boyutu nedir? 
 Bahadır SAKOĞLU’na bir soru. Ahmet BOZKURT  sahte  ismiyle  yazarımız Ali Galip BALTAOĞLU’nu  fetö kardrolaşmacısı ve seks şantaj kasetçisi olarak  ihbar edildiği iddia ediliyor. Bu iddia doğrumudur? Doğruysa sahte isimle ihbarlar   hangi ciddi  delillere istinaden dosyaya   eklenmiştir? 
Şayet iddia doğruysa, bir FETÖ’cünün tespiti için böyle kimliği belirsiz ihbar mektuplarına gerek var mıdır?  
Bu ihbar mektubunu  yazan, Hasan Rıza İLBEYLİ adıyla algı yarattığı iddia edilen    kişi Sezayi DAŞDEMİR adlı kişi  olabilir mi?
 Sezayi DAŞDEMİR için hangi suçtan iddianame yazdınız ve mahkum ettirdiniz? Sonra sosyal medyada birbirnize destek verecek kadar  nasıl dost oldunuz?
Sezayi DAŞDEMİR’e ve savcılara  son bir soru. 
Gökhan ACAR  isimli boksör doçent,  Sezayi DAŞDEMİR’in yakın arkadaşı mıdır?   Üniversitede buna şahitlik eden bir sürü adam var.
 Ayrıca Gökhan ACAR  adlı boksör MHP  İl Başkanı muharrem KURUÇAY’’ın kadim (eski dostu) imiş. Kendi bizzat ifade etmiş. 
MHP İl başkanının kadim dostu boksörün, yazarımız hakkında Alman ajanı ve tarihi eser kaçakçısı diye ifade verdiği iddiaları basında yer aldı. Bu savcılık için   ciddi bir delil midir? 
Bu iddiaların sahibi olduğu söylenen   Boksör Gökhan’ın ifadesine göre Arkeoloji Bölüm Başkanı  Rainer Maria CZİCHON rektörle beraber tarihi eser kaçakçılığı yapmış     bir Alman ajanı  mıdır? 
Boksör Gökhan’ın söylediği iddia edilen bu bilgiler  ciddi olabilir mi?
 Şayet bu bilgi ciddi ise Alman ajanı ve tarihi eser kaçakçısı olduğu iddia edilen Rainer Maria CZİCHON adlı kişi neden kulağından tutulup aynen rektör Sait Çelik’in,  ABD elçliğinde çalışan ve ajan olduğu iddia edilen Metin TOPUZ’un atıldığı gibi   cezaevine gönderilmiyor. 
Zira bunlar savcılık belgelerine geçmişse çok ciddi iddilardır.    Şayet iddialar  ciddi değilse  yazarımız Ali Galip BALTAOĞLU’nun iddia ettiği üzere nasıl  fetö soruşturmalarında belge olabiliyor?  
Ülkemizde çalışan yabancı bilim adamlarının adının karıştırıldığı bu tür iddiaların diplomatik skandallara ve sıkıntılara yol açabileceği düşünülmüyor mu?
 Milliyetçilik bu mudur? Yedi düvelle mücadele ettiğimiz böyle bir dönemde, elimizin güçlü olmadığı yalan yanlış iddialarla ülkemizin itibarı ve prestiji ile oynanacağı hesap edilemiyor mu? 
Sezayi DAŞDEMİR adlı şube müdürüne küçük bir soru. Üniversitede’deki yazılı belgelerde  ve adli soruşturma belgelerinde  yazarımız Ali Galip BALTAOĞLU  FETÖ’cü  değildir diye yazılı beyanda  bulundunuz mu?  Rektör’ün soruşturulduğu savcılık  dosyasında  yazarımızın kesinlikle FETÖ’cü olmadığını söylediniz  mi?
 Söylemediysen sorun yok. Öyle zannedebilirisin!  Fakat söylediysen şimdi ne değişti de FETÖ’cü  diyorsun?  
Yazarımızın Ankara’dan  korunduğunu iddia ediyorsunuz, deliliniz nedir? FETÖ’cü olmadığını cihanın bildiği bir adamı FETÖ’den tutuklatmak ve üniversiteden attırmak istemek bu yönde ihbarda bulunmak ne anlama geliyor? 
Sezayi Daşdemir, Ak Partili Nurullah CAHAN’ı gidecek olmasına üzülüyor ve destek oluyorsun.  Melih GÖKÇEK’in gidişine ise seviniyorsun? Ak parti Belediye Başkanı Ufuk Uğur paylaşımlarına destek oluyor. MHP belediye başkanına destek AK Parti İl teşkilatına köstek anlamına gelen beyanlarda bulunuyorsun.  Kendinizden olmayan herkesi FETÖ’cü olarak yaftalıyorsun.
Rektör dosyasında Muhretem KURUÇAY tanık, Sezayi DAŞDEMİR tanık, Gökhan ACAR tanık hepsi kadim dost hepsi müttefik. Aklımızla alay mı  ediyorsunuz.  
Bu işlerin arka planının görülmediğini  mi sanıyorsunuz. Yanılıyorsunuz! 
 Bu kadar tesadüf ve belge çok  fazla değil mi? Ben tesadüflere inanmam..  Savcılar da inanmamalı ve gereğini yapmalıdır diye düşünürüm. 
 Ben burada  Belediye Başkanlıyla  MHP ortaklığını  görebiliyorum. 
Ak Parti  Belediye Başkanı ve işblikçileri, MHP birlik olmuş çiçeği burnunda Ak Partil vekillerine,   il başkanına ve valiye saldırıyor… Yemezler beyler, deve kuşu gibi kıçınız açıkta. 
Son bir soru Sayın Sezai DAŞDEMİR,e . Savcılar sizin ipe sapa gelmez ihbarlarınızla mı harekete geçiyorlar. Savcılar sizden talimat mı alıyorlar. Siz devlet misiniz?
Bence, hakaret etme huyundan vazgeç,  yerine otur ve  çizmeyi de aşma.  
Gökçek muhalifi ve fakat Cahan muhaliflerine tek tek bedel ödetecek kadar   CAHANCI ve Ak Partili bir MHP’li olarak gözlerimizi  yaşartıyorsunuz! 
YEMEZLER BEYLER, NE ADLİ DOSYALARDAKİ İFADELERİNİZİ
 NE DE SOSYAL MEDYADAKİ OPERASYONLARINIZI… Biz yemedik, gidin bunu yiyecek savcıları bulun onlara anlatın derdinizi…!
 Siz hala annenizin deterjanını mı kullanıyorsunuz?  Uşak’ta gerçekler er veya geç ortaya çıkacaktır.. 


 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2017, 08:09
banner600
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER