BELEDİYEDEN MAAŞLI TROL CUMHURBAŞKANIMIZI KILICIYLA DÜZELTECEKMİŞ!

BELEDİYEDEN  MAAŞLI  TROL CUMHURBAŞKANIMIZI KILICIYLA DÜZELTECEKMİŞ!
banner628
banner601

Uşak Belediyesinin, işi algı oluşturmak olan Murat KOPARAN diye bir çalışanı var. Uşak Belediyesi aracıyla Ankara’ya girerken attığı bir twetle  kendini açık eden bu trolün belediye çalışanı olduğunu  daha önce belgelemiştik. Bu güdümlü arkadaş 8 Mart kadınlar gününde bir twet yazdı. Sonra ben ne yapıyorum yaa dedi ve hemen  sildi! Veya efendileri tarafından  sildirildi! Fakaaaat usak tv’ye yakalandı. Ne dedi mesajında; önce “bol bol dua etmek lazım, Allah yanlışlardan döndürmek için  vesileler kılsız herkese”dedi. Sonra bu kesmedi hıncını ve kinini  şu sözlerle kustu. 
 “SENİ BU KILICIMIZLA DÜZELTİRİZ EY ÖMER” 
Kime dedi? Sayın  Cumhurbaşkanımıza! Neden dedi?
Sayın Cumhurbaşkanımız 8 Mart kadınlar gününde külliyede bir konuşma yaptı. İslam adına konuşan ve kadınlarımızı aşağılayan geri kafalı hocaları ikaz etti ve  şöyle dedi
 "Son günlerde bakıyorsunuz. Din adamı olarak ortaya çıkıp da ne yazık ki kadınla ilgili çok farklı açıklamalarda bulunup, dinimizde yeri olmayan bazı kendine göre içtihatta bulunan kişiler çıkıyor ortaya. Anlamak mümkün değil. Yani bunlar ya bu asırda yaşamıyorlar, çok farklı bir dünyada zamanda yaşıyorlar." diye konuştu.
"Çünkü İslamın güncellenmesinin gerektiğini bilmeyecek kadar da aciz bunlar. İslamın hükümlerinin güncellenmesi vardır. Siz islamı 14 – 15 asır öncesi hükümleriyle kalkıp da bugün uygulayamazsınız. Böyle bir şey yok  "Şimdi bir çok hocaefendi beni tefe koyup çalacak. Rabbim bizi tefe koymasın." diyen Cumhurbaşkanı "İstisnaları genelleştirmenin, tarihin belirli bir döneminde toplumların özel şartlarına yönelik uygulamalarını ve geleneksel davranışları taşımaya çalışmak meseleyi sulandırmaya yarar” 
İşte buna kızmış Nurullah CAHAN’ın çalışanı Murat KOPARAN!  Cumhurbaşkanımıza “seni bu kılıcımızla düzeltiriz” diyor.
Sayın Belediye başkanı, siz bu işe ne diyorsunuz?  Ne diyebilir ki!   O diyemez de biz KOPARAN’a birkaç söz söyleyelim. 
 “ Ey algıcı ve tetikçi arkadaş. Sen Ömer’leri kılıcınla düzeltemezsin. Ömer’leri kılıcıyla düzeltecek adamlarda mangal gibi yürek, kor gibi de iman olması gerekir.  Sen daha yazdığın yazının arkasında duramayan, korkup silen bir adamsın. Dahası sen ve senin gibiler Cumhurbaşkanımızın açtığı iktidar alanından beslenen asalaklarsınız.   Sizleri bu iktidar alanında  besleyenler de Cumhurbaşkanına ihanet edenle! . Kadına ikinci sınıf bakan İslami yorumlarları reddeden, bunların İslami olmadığını çağdışı olduğunu söyleyen, bir doğruyu haykıran Cumhurbaşkanımıza kılıç çekmeyi düşünen ve  hainlikte sınır tanımayan adamlarsınız. Sizi doğuran ananıza, karınıza kızınıza saygınız yok sizin. Neye itiraz ediyorsunuz.  Sonuç olarak yanlış adamlarsınız. Yolun sonuna geldiniz ama fark etmiyorsunuz.  Biliyorum, Belediyedeki yolsuzlukları yanlışları, Cumhurbaşkanımıza ulaştıran mekanizma sıkıntılı. Bu nedenle bu kadar uzun yaşadınız!   Ama gördüğün gibi usak.tv her şeyi buluyor ve yayınlıyor. İstihbarat bunları görmese de biz görüyor kamuya mal ediyoruz.  Bundan böyle yiyemeyeceğin ayvayı dişleme olur mu? Korkaklar doğruyu söyleyemezler. Korkaklar kendi doğrularının arkasında da  duramazlar.  Cumhurbaşkanının haklı itirazlarına dil uzatma. Haddini bil otur oturduğun yere! 


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asena
Asena - 3 yıl Önce

Helal olsun size diyorum. Başka da bir şey demiyorum. İyi ki varsınız Kazım Bey.

SIRADAKİ HABER