YENİ TRAFIC,DAHA PERFORMANSLI,DAHA EKONOMİK,DAHA ERGONOMİK

YENİ TRAFIC,DAHA PERFORMANSLI,DAHA EKONOMİK,DAHA ERGONOMİK

YENİ TRAFIC,DAHA PERFORMANSLI,DAHA EKONOMİK,DAHA ERGONOMİK
banner282
Renault ticari araç ürün gamının en yeni üyesi Yeni Trafic, Şubat ayı sonundan itibaren müşterileriyle buluşuyor.
 
Dış tasarımından motorlarına, kabininden yükleme alanına kadar tamamıyla yenilenen Trafic, Türkiye pazarında bir önceki neslinin başarısını devam ettirmeyi hedefliyor. 
 
GÜÇLÜ ÇİZGİLERLE YENİ TASARIM:
·         Çarpıcı çizgileri ile dikkat çeken Yeni Trafic, Renault markasının yeni marka kimliğini temsil eden dış tasarım ve binek araçlara özgü kabin tasarımını birleştiriyor. Yeni Trafic’ te güçlü ve dinamik dış dizayn, konfor ve ergonomiyi buluşturan iç tasarımı ile bir araya geliyor.
·         Yeni Trafic, bir önceki nesline göre 21 cm daha uzun ve 6 m3 yükleme hacmi sunuyor.
·         Yeni Trafic, 4,15 m yükleme uzunluğu ile segmentinin lideri.
 
EKONOMİ VE PERFORMANS:
·          Yeni Trafic’ in motor gamı yenilendi: 1,6 L 115 Bg ve 1,6 L 140 Bg (Çift Turbo) gücünde, performans ve ekonomiyi birleştiren iki adet turbo dizel motor müşterilerin hizmetine sunuluyor.
·         Yeni Trafic, bir önceki nesline göre 100 km’ de yaklaşık 1 litre daha az yakıt tüketiyor. Karma yakıt tüketiminde, 100 km’ de 6,5 L tüketim ile segmentinde lider.
 
KONFOR VE ERGONOMİ:
·          Yeni Trafic, hem ergonomi hem de konfor sunacak şekilde tasarlanan yeni kabiniyle tam bir mobil ofis. Binek araç çizgileri taşıyan kabinde, toplam 90 litre hacminde, 14 farklı saklama gözü bulunuyor. Kabin, sürücünün cep telefonu, tableti ve dizüstü bilgisayarının her zaman kolay ulaşılabilecek mesafede olmasını sağlamak için akıllı çözümler sunuyor.
·         Camlar, sütunlar ve kayar kapı mekanizmalarında yapılan iyileştirmeler sonucunda, Yeni Trafic arttırılmış bir akustik konfor sunuyor.
·         Kabin içi multimedya, Yeni Trafic’te bir diğer önemli unsur olarak öne çıkıyor: CD-Mp3 çalar, USB portu, Bluetooth bağlantısı standart olarak sunuluyor. Bunların dışında, MediaNAV ve R & GO sistemlerine opsiyonel olarak sahip olunabiliyor.
 
AKTİF VE PASİF GÜVENLİK:
·          Yeni Trafic, aktif güvenlik donanımı olarak zengin bir listeyi standart olarak sunuyor: Elektronik fren gücü dağıtıcılı ve acil fren yardımlı ABS sistemi, yeni nesil ESP sistemi, Adaptif Yük Kontrolü, Devrilme Önleyici, Yokuş Kalkış Destek Sistemi, Yol Tutuş Desteği (Extended Grip), Römork Savrulma Önleyici.
·         Pasif güvenlikte de Yeni Trafic, ticari araç müşterilerinin beklentilerini fazlasıyla karşılayacak özellikler bulunduruyor. Sürücü ve ön yolcu hava yastıkları, güç limitörlü ve ön gergili ön emniyet kemerleri, kamçılama etkisini engelleyen koltuk başlıkları, ara bölme ve yük sabitleme halkaları bunlardan sadece bazıları.
 
ZENGİN ÜRÜN GAMI:
·          Fransa’daki Sandouville tesislerinde üretilen Yeni Trafic, zengin versiyon yelpazesiyle tüm ticari araç müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermeyi hedefliyor. Şubat ayında lanse edilen panelvanı  takiben, 5+1 Multix, 8+1 Passenger ve 9+1 Passenger versiyonları 2015 yılı içerisinde pazara sunulacak.
 
 
 
THE NEW TRAFIC: HIGHER PERFORMANCE, MORE ECONOMIC, MORE ERGONOMIC
 
 
New Trafic, the latest member of Renault’s commercial vehicle range, is going to meet with the customers at the end of February. Trafic has been entirely renewed starting from the exterior design to engines and from the cabin up to the loading area. Traffic aims to maintain the success of the former generation in the Turkish market.
 
NEW DESGIGN WITH DISTINCT LINES:
·         New Trafic stands out with its distinct lines. Its powerful exterior design blends the exterior design and its cabin reminding passenger vehicles with Renault’s new brand identity. New Trafic’s powerful and dynamic exterior design is complemented with the comfort and ergonomics of its cabin.
·         New Trafic is 21 cm longer than the former generation and boasts a loading area of 6 m3.
·         New Trafic is the segment leader with its 4,15m loading length.
 
ECONOMY AND PERFORMANCE:
·         New Trafic’s engine range has also been renewed: Two turbo Diesel engines respectively 1.6 lt. 115hp and 1.6 lt. 140 hp (Bi-turbo) combine performance and fuel economy.
·         New Trafic consumes approximately 100km/1 liter less fuel in comparison with its former generation. New Trafic is the segment leader with 100km/6.5 lt. fuel consumption in combined cycle.
 
COMFORT AND ERGONOMICS:
·         New Trafic is like an office on wheels thanks to its high ergonomic characteristics and high level of comfort. The cabin which reflects the lines of a passenger vehicle, presents 14 different storage compartments with 90 liters volume. The cabin incorporates smart solutions in order keep the driver’s mobile phone, tablet and laptop computer at an accessible distance.
·         New Trafic presents increased acoustic comfort thanks to improvements made around the windows, columns and sliding door mechanism.
·         The multimedia system inside the cabin stands out in New Trafic: CD-Mp3 player, USB port, Bluetooth connectivity is presented as standard equipment. Besides, the MediaNAV and R&GO systems are available optionally.
 
ACTIVE AND PASSIVE SAFETY:
·         New Trafic boasts a long list of active safety features as standard: ABS system with electronic brake force distributor and Emergency Brake Assistant; new generation ESP system; Adaptive Load Control; Overturning Protection; Hill Start Assistant; Traction Assistant (Extended Grip) and Trailer Stability Function.
·         New Trafic incorporates passive safety features meeting customer demands: Driver and front passenger air bags; front seat belts with power limiters and pre-tensioners, head rests preventing whiplash effect; partition and load anchorage rings are some of these features.
 
RICH PRODUCT RANGE:
·         New Trafic is produced at the Sandouville plant in France aims to fulfill the needs of commercial vehicle customers with its high range of versions. Following the panelvan launched in February; the 5+1 Multix, 8+1 Passenger and 9+1 Passenger versions will be marketed within 2015.
- DISCLAIMER - Bu elektronik posta ve onunla iletilen butun dosyalar sadece gondericisi tarafindan almasi amaclanan yetkili gercek ya da tuzel kisinin kullanimi icindir. Eger soz konusu yetkili alici degilseniz bu elektronik postanin icerigini aciklamaniz, kopyalamaniz, yonlendirmeniz ve kullanmaniz kesinlikle yasaktir ve bu elektronik postayi derhal silmeniz gerekmektedir. MAIS MOTORLU ARACLAR IMAL ve SATIS A.S ve yetkilisi bu mesajin icerdigi bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz oldugu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne sekilde olursa olsun iceriginden, iletilmesinden, alinmasindan ve saklanmasindan sorumlu degildir. Bu mesajdaki gorusler yalnizca gonderen kisiye aittir, MAIS MOTORLU ARACLAR IMAL ve SATIS A.S ve yetkililerinin goruslerini yansitmayabilir. - DISCLAIMER - Bu elektronik posta ve onunla iletilen butun dosyalar sadece gondericisi tarafindan almasi amaclanan yetkili gercek ya da tuzel kisinin kullanimi icindir. Eger soz konusu yetkili alici degilseniz bu elektronik postanin icerigini aciklamaniz, kopyalamaniz, yonlendirmeniz ve kullanmaniz kesinlikle yasaktir ve bu elektronik postayi derhal silmeniz gerekmektedir. MAIS MOTORLU ARACLAR IMAL ve SATIS A.S ve yetkilisi bu mesajin icerdigi bilgilerin doğruluğu veya eksiksiz oldugu konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bu bilgilerin ne sekilde olursa olsun iceriginden, iletilmesinden, alinmasindan ve saklanmasindan sorumlu degildir. Bu mesajdaki gorusler yalnizca gonderen kisiye aittir, MAIS MOTORLU ARACLAR IMAL ve SATIS A.S ve yetkililerinin goruslerini yansitmayabilir.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER