29.01.2018, 11:24

NEREDE BİR İHANET VARSA FÖTÖ’CÜLER ORADADIR!

21 Ocak 2018 de Gazeteci  Nedim Şener “Nerede bir ihanet varsa  Fötö’cüler oradadır.” diyerek dördü biraradanın en özgün örneğini  sunmuş.  Evet dört adet FETÖ’cünün sosyal medya paylaşımlarını bir araya getirerek birçok kitapta anlatılacak bir gerçeği tam altı kelimede zihinlere çakmış.
Bakın FETÖ’cü hainler ne demiş: 
“Afrin Operasyonu tıpkı “Kobani düştü düşecek günlerinde olduğu gibi içeride de büyük karışıklıklara  sebebiyet verebilir. Bizim Kürt sorunumuzu negatif bir etki ile tetikleyebilir.” (Savaş GENÇ 19 Ocak 2018)
“Kısaca Afrin operasyonu bir Rus stratejisidir. Bizdeki Ergenekoncu Avrasyacıların eliyle yürütülen bir strateji Rusya elini sıcak sudan soğuk suya değdirmeden Türk ve Kürt kanını akıtarak bölge de bir anda en üstün ülke haline geldi.(Emre USLU 21 Ocak 2018) )
Savaşa “zeytin dalı” adını vermişler. İslamcılar ne kadar olumlu ve pozitif kavram ve değer varsa, işte böyle tepetaklak edip grup halinde tecavüz ettiler. Henüz bu tecavüzden peydahlanan çocukların üçü beşi görünürde.. Gelecek daha kötü. (İhsan YILMAZ 21 Ocak 2018) 
Türkiye ne zaman otoriterleşse, ilk bedel ödeyen hep Kürtler olur. Her şey değişir, ancak bu kural değişmez. (Tuncay OPÇİN  21 Ocak 2018)

Kürtlük ve Kürtçülük olgusu Ortadoğu ve Türkiye’nin istikrarsızlaştırılmasında bir İngiliz politikası olarak 18.yüzyılın sonlarından itibaren etkin bir şekilde kullanılmış ve bu süreç fasılalarla zaman zaman şiddetlenerek bugüne kadar gelinmiştir. Bu çağın bize has terminolojisi içinde “KÜRT KARTI” diye bir terim yarım asrı geçen ömrümüzde  hep var oldu.  Rusya, Almanya, ABD, İngiltere ve benzerleri zurnanın her zırt dediği yerde masaya KÜRT KARTI’nı koyuverirlerdi.  Bugün artık onlara ihtiyaç kalmadı.  Çağımızda hainliğin felsefi derinliklerini keşfedip, cisimlendirip ayağa kaldıran ve böylelikle hainliğin  şahikasına yükselen FETÖ’cülerin  önümüze KÜRT KARTI koyduğunu görüyoruz.  Bu konuda da çağ atladık. Kürtlerin haklarına sahip çıkma örtüsü altında KÜRT KARTI’nı kendileri oynama zahmetine bile girmiyor artık Batılılar.    Zira  Kürtleri tahrik etme ve ateşe atma eyleminde, İngiliz/ABD/İsrail/ veya Avrupa’ya ihtiyacın kalmadığı, bu ihtiyacın Anadolu  topraklarının  özkaynaklarından sağlandığı ihanet çağını yaşadık  ve yaşıyoruz.  Yukarıda sunduğumuz paylaşımlar bunun kanıtları. 
  Bugün  coğrafyamızda  70 yıldır cirit atan ABD ve onun bölge  karakolu İsrail faktörü var.  Her türlü dolabı ve dümeni çevirdiler ve  en sonunda sınırımızda doğrudan bize kasteden bir ordu kurmaya kadar bu işi götürdüler. Bıçak kemiğe dayandı ve   Türkiye gereğini yapıyor.  Zeytin Dalı Operasyonu’nu Kürtlere karşı bir hareket algısı yaratmaya çalışanlar elbette hainlik etmektedirler. Orada kurulmak istenen yapı Kürt Devleti değildir. ABD kendi vatandaşının kıymetinden dolayı ABD için ölecek adamlar aramaktadır ve kurban olarak Kürtleri seçmiştir. Kürtler adına Kürtçülük yapan, Kürtlerin içinden çıkmış adamlar Kürt değil ABD/MOSSAD ajanlarıdır. Aynen bu ülkenin zehirli sularında  ürettikleri  FETÖ’cülerin, ABD/MOSSAD ajanı olduğu gibi! Yani bugün FETÖ’cülere yapılan operasyonlar nasıl Türk düşmanlığında kaynaklanmıyorsa, Afrin’de ABD’nin paralı askerlerine ve ordusuna yapılmış harekatta Kürt düşmanlığından kaynaklanmıyor! Kürt Türk Arap fark etmiyor, Tarihine medeniyetine dinine vatanına ihanet edenlerin ortak adıdır hainlik! 
Türkiye bataklığa giriyor diyen gafiller bilsinler ki, Ortadoğu bir bataklıktır ve burayı bataklığa çevirenler biz değil emperyalist devletlerdir. Reyhanlı’ya, Kilis’e  düşen roketlere bir bakın!  Ordumuz Afrin’e ve Münbiç’e sınırlarımızdan içeri roket düşmesin, roket tehlikesiyle yaşamayalım diye giriyor ve girecek. Ülke içindeki PKK belasına lojistik destek sağlayacak bir gücü sınırlarında istemediği için giriyor. ABD’ye oyunu gördüm ve bozuyorum. Seni de tanımıyorum diyor. Bunu anlamak çok zor olmasa gerek!  Türkiye Cumhuriyeti Devleti kararlılığını göstermek zorunda. Bu iş ABD için sınır ötesinde bir operasyondan ibarettir. Bu millet ve devlet için ise bekâ meselesidir. Bu mücadelede ÖSO Türkiye’nin yanındaki silahlı  ve yerli(Suriyeli)  güçtür.    Türkiye ile birlikte operasyon yapan Özgür Suriye Ordusu hakkında emperyalistlerin ve  onların dünya vatandaşı vatansız itleri  FETÖ’cülerin istediği istikamette konum alan  CHP’sözcülerini millet ibretle izliyor!   
Nedim ŞENER’in “Nerede bir ihanet varsa  Fötö’cüler oradadır.” diye tabir ettiği bu durum aslında son dönem tarihimizin önümüze koyduğu en ağır faturadır.  Biz ki, Nedim ŞENER’i darbeci diye Ergenokondan yargılamış bir yıl on gün hapis yatırmış bir milletin çocuklarının tecrübesiyle bugünleri yaşamaktayız.  CNN’i basan FETÖ’cü askerlere o meşum gece de   "Burası bizim namusumuz. Vurun lan" diyen Nedim  ŞENER  durumun vahametini gören ve ona göre tavır alan bir gazeteci olarak mahallesinden aforoz edilme bahasına FETÖ ile mücadeleyi her türlü duygunun önüne geçirmeyi öğrenmiş milli bir duruşun sahibi.   Bu duruştan herkesin öğreneceği çok şey var. Zira yaşanan tecrübelerden ders çıkaramayan durumun önemini hala kavrayamayan bir çok insan var Uşak’ta ve Türkiye’de!  Üniversite de tanıdığım,  kendisini,  FETÖ  mücadeleye adamış gibi görüntü veren,   kerameti kendinden menkul ahlaksız bir dingil var. Önüne gelene hakaret ediyor. Yine kendini kaybetmiş  FETÖ aleyhtarlığı kisvesi altına saklanarak birilerine küfür ederken,   yine atmış savurmuş zübük.  İşte bu zübüğü beğenenleri inceldiğinizde Uşak’taki yaman çelişkileri tespit ediyorsunuz.  
Uşak’ta FETÖ’nün en önde gelen isimlerinden olarak bilinen  para babalarından biri, itirafçı kılığında sokakta dolaşan bir FETÖ’cü var. İşte bu Anadolu’yu fethetmiş Büyük İskender pozlarında Uşak caddelerinde arzı endam eden  tescilli FETÖ’cü, bizim FETÖ mücahidinin küfürlerini beğenmiş. Bu dingilin ve saz arkadaşlarının iftiralarıyla mahkum olan rektörün mahkum olduğuna dair haber paylaşımını   beğenmiş.  Rektörün tanıklarını dinlemeyi reddederek,  savunma hakkının kısıtlayarak  7 yıl 11 aya hükmeden  mahkemenin kararının haber olarak yayınını bunları memnun etmiş.  Anlaşılan Uşak’ta DOĞAN Büyük İskender’in bu karardan ve bu karar eşliğinde  ortalığa çirkef saçan  küfürbazla istikamet birliği  ve duygudaşlığı söz konusu.  Bu  ve benzeri FETÖ’lerin  Uşak’ta FETÖ’den mahkum edilenlerle ilgili  memnuniyeti bize ne anlatıyor?    Bozacının şahidi itirafçı hain şıracılar olunca  böyle oluyor maalesef.   Gerçi erken seviniyorlar.  Bu işlerde yargılama süreçleri tamamlanmadı. Sadece ilk raunda sona erdi. Tanıkların dinlenmediği savunma hakkının açıktan kısıtlandığı mahkemeleri ben 12 Eylül Sıkıyönetim mahkemelerinde bile hatırlamıyorum.  Sevinmekte   ve memnuniyet izharında çok acele ediyorlar bu tosuncuklar. 
 Sonuç olarak, Uşak’ta yaşanan bu durum at izi ile  it izinin  karışıklığının açık göstergelerinden.  Manzara aslında bir çok şeyi anlatıyor.   Demem o ki, yaşananlardan itirafçı kılığında ortada gezen zengin FETÖ’cüler memnunsa,  tehlike henüz geçmiş değil!  Her ne kadar bu şahsıların eylem ve işlemleri,  devletin ilgili birimlerince not alınsa, takip edilse de,  henüz etkinliklerinin devam ediyor görünmesi devleti zaafa uğratan bir süreç gibi görünüyor ve algılanıyor. Uşak’ta DERİN FETÖ kol geziyor!  Sonuç olarak yine de açıkça söyleyelim ki hainlerin kazanma ihtimali yok! 
Yazıyı yazarken sosyal medyada fark ettim. Emre USLU haini,  Trump’un Cumhurbaşkanımızı  fırçaladığını iddia ediyor. Bunu anlatmak için bir de video çekmiş.    Utanmazlığın ve iğrençliğin bu kadarını mideler kaldırmıyor doğrusu. Gerçi, 23 Mart 2017’de Türk ordusu Afrin’e girsin Obüs topunu dikip üstüne otururum, diyen utanmaz  ve arsız  Emre USLU açısından sorun yok aslında. Yıllarca ABD’nin kucağına oturan FETO ve şakirtlerine/müritlerine obüs topu ne ki?  Yuvarlak ve kıvrım gördükleri her türlü çıkıntıya oturmanın uzmanı ve  filozofudurlar kendileri!  Bu nedenle,  Kuranda Vatan kavramı yok  diyerek illa üstüne oturacak bir merkez arayan vatansız hainlerin  üstüne oturacak ve kaşıntılarını giderecek kallavi ve patlamalı obüs/top tercihlerine şaşırmıyoruz. Bunların kainat imamı otoriteyi sever ve otorite olarak İsrail’i tanır.  Bunların piri yeter ki bir otorite ve o otoriteye bağlı   iktidar nimetleri bulsun, otorite nereye otur derse onun üstüne oturur! İşi bu!   Ancak, şakirtleri ABD’ye güven duygusunda çok ileri gittiler ve   bu işi  biraz abartarak obüs topu tercihleriyle fantezilerinde zirve yaptılar.  Şakirtlerin seni geçti  bee FETO!   Artık sen kendine Nasa üssünde füze mi ararsın. Akla gelmez  başka  bir çare mi bulursun bilemeyiz.  Yoksa bundan böyle oturacak yer bulma konusunda liderliğin tartışma konusu olacak! Şakirtlerinin koltuğunda gözü var! Sonuç olarak yetiştirdiğin itler bundan böyle  vatansız vatansız dünyada gezecekler! Sen bunları kurduğun evlerde besleme yaptığın, beleş yemeye içmeye alıştırdığın  için emekleriyle hayatlarını idame ettiremeyecekler.  Aç karınlarını kim doyurursa, onun gösterdiği kucağa oturacaklar. Bu millet ise, milletin  kaynaklarıyla  altın nesil diyerek yetiştirdiğin KUCAK NESLİNİ ve SENİ her daim lanetle anacak! İsmin her geçtiğinde parantez içinde LA'NETULLAHİ ALEYH diye anılacaksın FETO!

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Karahallı Belediye Başkanı Ali Tpçunun Çalışmalarından mennumusunuz?
Karahallı Belediye Başkanı Ali Tpçunun Çalışmalarından mennumusunuz?
Namaz Vakti 05 Haziran 2023
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 35 85
2. Fenerbahçe 35 77
3. Beşiktaş 35 77
4. A.Demirspor 35 66
5. Başakşehir 35 59
6. Trabzonspor 35 57
7. Konyaspor 35 50
8. Karagümrük 35 48
9. Kayserispor 35 46
10. Kasımpaşa 35 43
11. Ankaragücü 35 42
12. Antalyaspor 35 41
13. Alanyaspor 36 41
14. Sivasspor 35 40
15. İstanbulspor 35 38
16. Giresunspor 35 37
17. Ümraniye 35 30
18. Gaziantep FK 35 25
19. Hatayspor 35 23
Takımlar O P
1. Samsunspor 36 78
2. Rizespor 36 68
3. Pendikspor 36 67
4. Bodrumspor 36 62
5. Sakaryaspor 36 62
6. Eyüpspor 36 62
7. Göztepe 36 60
8. Manisa FK 36 56
9. Keçiörengücü 36 56
10. Bandırmaspor 36 55
11. Boluspor 36 52
12. Altay 36 40
13. Erzurumspor 36 39
14. Tuzlaspor 36 38
15. Gençlerbirliği 36 38
16. Altınordu 36 35
17. Adanaspor 36 25
18. Denizlispor 36 23
19. Yeni Malatyaspor 36 16
Takımlar O P
1. M.City 38 89
2. Arsenal 38 84
3. M. United 38 75
4. Newcastle 38 71
5. Liverpool 38 67
6. Brighton 38 62
7. Aston Villa 38 61
8. Tottenham 38 60
9. Brentford 38 59
10. Fulham 38 52
11. Crystal Palace 38 45
12. Chelsea 38 44
13. Wolves 38 41
14. West Ham United 38 40
15. Bournemouth 38 39
16. Nottingham Forest 38 38
17. Everton 38 36
18. Leicester City 38 34
19. Leeds United 38 31
20. Southampton 38 25
Takımlar O P
1. Barcelona 38 88
2. Real Madrid 38 78
3. Atletico Madrid 38 77
4. Real Sociedad 38 71
5. Villarreal 38 64
6. Real Betis 38 60
7. Osasuna 38 53
8. Athletic Bilbao 38 51
9. Mallorca 38 50
10. Girona 38 49
11. Rayo Vallecano 38 49
12. Sevilla 38 49
13. Celta Vigo 38 43
14. Cadiz 38 42
15. Getafe 38 42
16. Valencia 38 42
17. Almeria 38 41
18. Real Valladolid 38 40
19. Espanyol 38 37
20. Elche 38 25