29.01.2018, 11:24

NEREDE BİR İHANET VARSA FÖTÖ’CÜLER ORADADIR!

21 Ocak 2018 de Gazeteci  Nedim Şener “Nerede bir ihanet varsa  Fötö’cüler oradadır.” diyerek dördü biraradanın en özgün örneğini  sunmuş.  Evet dört adet FETÖ’cünün sosyal medya paylaşımlarını bir araya getirerek birçok kitapta anlatılacak bir gerçeği tam altı kelimede zihinlere çakmış.
Bakın FETÖ’cü hainler ne demiş: 
“Afrin Operasyonu tıpkı “Kobani düştü düşecek günlerinde olduğu gibi içeride de büyük karışıklıklara  sebebiyet verebilir. Bizim Kürt sorunumuzu negatif bir etki ile tetikleyebilir.” (Savaş GENÇ 19 Ocak 2018)
“Kısaca Afrin operasyonu bir Rus stratejisidir. Bizdeki Ergenekoncu Avrasyacıların eliyle yürütülen bir strateji Rusya elini sıcak sudan soğuk suya değdirmeden Türk ve Kürt kanını akıtarak bölge de bir anda en üstün ülke haline geldi.(Emre USLU 21 Ocak 2018) )
Savaşa “zeytin dalı” adını vermişler. İslamcılar ne kadar olumlu ve pozitif kavram ve değer varsa, işte böyle tepetaklak edip grup halinde tecavüz ettiler. Henüz bu tecavüzden peydahlanan çocukların üçü beşi görünürde.. Gelecek daha kötü. (İhsan YILMAZ 21 Ocak 2018) 
Türkiye ne zaman otoriterleşse, ilk bedel ödeyen hep Kürtler olur. Her şey değişir, ancak bu kural değişmez. (Tuncay OPÇİN  21 Ocak 2018)

Kürtlük ve Kürtçülük olgusu Ortadoğu ve Türkiye’nin istikrarsızlaştırılmasında bir İngiliz politikası olarak 18.yüzyılın sonlarından itibaren etkin bir şekilde kullanılmış ve bu süreç fasılalarla zaman zaman şiddetlenerek bugüne kadar gelinmiştir. Bu çağın bize has terminolojisi içinde “KÜRT KARTI” diye bir terim yarım asrı geçen ömrümüzde  hep var oldu.  Rusya, Almanya, ABD, İngiltere ve benzerleri zurnanın her zırt dediği yerde masaya KÜRT KARTI’nı koyuverirlerdi.  Bugün artık onlara ihtiyaç kalmadı.  Çağımızda hainliğin felsefi derinliklerini keşfedip, cisimlendirip ayağa kaldıran ve böylelikle hainliğin  şahikasına yükselen FETÖ’cülerin  önümüze KÜRT KARTI koyduğunu görüyoruz.  Bu konuda da çağ atladık. Kürtlerin haklarına sahip çıkma örtüsü altında KÜRT KARTI’nı kendileri oynama zahmetine bile girmiyor artık Batılılar.    Zira  Kürtleri tahrik etme ve ateşe atma eyleminde, İngiliz/ABD/İsrail/ veya Avrupa’ya ihtiyacın kalmadığı, bu ihtiyacın Anadolu  topraklarının  özkaynaklarından sağlandığı ihanet çağını yaşadık  ve yaşıyoruz.  Yukarıda sunduğumuz paylaşımlar bunun kanıtları. 
  Bugün  coğrafyamızda  70 yıldır cirit atan ABD ve onun bölge  karakolu İsrail faktörü var.  Her türlü dolabı ve dümeni çevirdiler ve  en sonunda sınırımızda doğrudan bize kasteden bir ordu kurmaya kadar bu işi götürdüler. Bıçak kemiğe dayandı ve   Türkiye gereğini yapıyor.  Zeytin Dalı Operasyonu’nu Kürtlere karşı bir hareket algısı yaratmaya çalışanlar elbette hainlik etmektedirler. Orada kurulmak istenen yapı Kürt Devleti değildir. ABD kendi vatandaşının kıymetinden dolayı ABD için ölecek adamlar aramaktadır ve kurban olarak Kürtleri seçmiştir. Kürtler adına Kürtçülük yapan, Kürtlerin içinden çıkmış adamlar Kürt değil ABD/MOSSAD ajanlarıdır. Aynen bu ülkenin zehirli sularında  ürettikleri  FETÖ’cülerin, ABD/MOSSAD ajanı olduğu gibi! Yani bugün FETÖ’cülere yapılan operasyonlar nasıl Türk düşmanlığında kaynaklanmıyorsa, Afrin’de ABD’nin paralı askerlerine ve ordusuna yapılmış harekatta Kürt düşmanlığından kaynaklanmıyor! Kürt Türk Arap fark etmiyor, Tarihine medeniyetine dinine vatanına ihanet edenlerin ortak adıdır hainlik! 
Türkiye bataklığa giriyor diyen gafiller bilsinler ki, Ortadoğu bir bataklıktır ve burayı bataklığa çevirenler biz değil emperyalist devletlerdir. Reyhanlı’ya, Kilis’e  düşen roketlere bir bakın!  Ordumuz Afrin’e ve Münbiç’e sınırlarımızdan içeri roket düşmesin, roket tehlikesiyle yaşamayalım diye giriyor ve girecek. Ülke içindeki PKK belasına lojistik destek sağlayacak bir gücü sınırlarında istemediği için giriyor. ABD’ye oyunu gördüm ve bozuyorum. Seni de tanımıyorum diyor. Bunu anlamak çok zor olmasa gerek!  Türkiye Cumhuriyeti Devleti kararlılığını göstermek zorunda. Bu iş ABD için sınır ötesinde bir operasyondan ibarettir. Bu millet ve devlet için ise bekâ meselesidir. Bu mücadelede ÖSO Türkiye’nin yanındaki silahlı  ve yerli(Suriyeli)  güçtür.    Türkiye ile birlikte operasyon yapan Özgür Suriye Ordusu hakkında emperyalistlerin ve  onların dünya vatandaşı vatansız itleri  FETÖ’cülerin istediği istikamette konum alan  CHP’sözcülerini millet ibretle izliyor!   
Nedim ŞENER’in “Nerede bir ihanet varsa  Fötö’cüler oradadır.” diye tabir ettiği bu durum aslında son dönem tarihimizin önümüze koyduğu en ağır faturadır.  Biz ki, Nedim ŞENER’i darbeci diye Ergenokondan yargılamış bir yıl on gün hapis yatırmış bir milletin çocuklarının tecrübesiyle bugünleri yaşamaktayız.  CNN’i basan FETÖ’cü askerlere o meşum gece de   "Burası bizim namusumuz. Vurun lan" diyen Nedim  ŞENER  durumun vahametini gören ve ona göre tavır alan bir gazeteci olarak mahallesinden aforoz edilme bahasına FETÖ ile mücadeleyi her türlü duygunun önüne geçirmeyi öğrenmiş milli bir duruşun sahibi.   Bu duruştan herkesin öğreneceği çok şey var. Zira yaşanan tecrübelerden ders çıkaramayan durumun önemini hala kavrayamayan bir çok insan var Uşak’ta ve Türkiye’de!  Üniversite de tanıdığım,  kendisini,  FETÖ  mücadeleye adamış gibi görüntü veren,   kerameti kendinden menkul ahlaksız bir dingil var. Önüne gelene hakaret ediyor. Yine kendini kaybetmiş  FETÖ aleyhtarlığı kisvesi altına saklanarak birilerine küfür ederken,   yine atmış savurmuş zübük.  İşte bu zübüğü beğenenleri inceldiğinizde Uşak’taki yaman çelişkileri tespit ediyorsunuz.  
Uşak’ta FETÖ’nün en önde gelen isimlerinden olarak bilinen  para babalarından biri, itirafçı kılığında sokakta dolaşan bir FETÖ’cü var. İşte bu Anadolu’yu fethetmiş Büyük İskender pozlarında Uşak caddelerinde arzı endam eden  tescilli FETÖ’cü, bizim FETÖ mücahidinin küfürlerini beğenmiş. Bu dingilin ve saz arkadaşlarının iftiralarıyla mahkum olan rektörün mahkum olduğuna dair haber paylaşımını   beğenmiş.  Rektörün tanıklarını dinlemeyi reddederek,  savunma hakkının kısıtlayarak  7 yıl 11 aya hükmeden  mahkemenin kararının haber olarak yayınını bunları memnun etmiş.  Anlaşılan Uşak’ta DOĞAN Büyük İskender’in bu karardan ve bu karar eşliğinde  ortalığa çirkef saçan  küfürbazla istikamet birliği  ve duygudaşlığı söz konusu.  Bu  ve benzeri FETÖ’lerin  Uşak’ta FETÖ’den mahkum edilenlerle ilgili  memnuniyeti bize ne anlatıyor?    Bozacının şahidi itirafçı hain şıracılar olunca  böyle oluyor maalesef.   Gerçi erken seviniyorlar.  Bu işlerde yargılama süreçleri tamamlanmadı. Sadece ilk raunda sona erdi. Tanıkların dinlenmediği savunma hakkının açıktan kısıtlandığı mahkemeleri ben 12 Eylül Sıkıyönetim mahkemelerinde bile hatırlamıyorum.  Sevinmekte   ve memnuniyet izharında çok acele ediyorlar bu tosuncuklar. 
 Sonuç olarak, Uşak’ta yaşanan bu durum at izi ile  it izinin  karışıklığının açık göstergelerinden.  Manzara aslında bir çok şeyi anlatıyor.   Demem o ki, yaşananlardan itirafçı kılığında ortada gezen zengin FETÖ’cüler memnunsa,  tehlike henüz geçmiş değil!  Her ne kadar bu şahsıların eylem ve işlemleri,  devletin ilgili birimlerince not alınsa, takip edilse de,  henüz etkinliklerinin devam ediyor görünmesi devleti zaafa uğratan bir süreç gibi görünüyor ve algılanıyor. Uşak’ta DERİN FETÖ kol geziyor!  Sonuç olarak yine de açıkça söyleyelim ki hainlerin kazanma ihtimali yok! 
Yazıyı yazarken sosyal medyada fark ettim. Emre USLU haini,  Trump’un Cumhurbaşkanımızı  fırçaladığını iddia ediyor. Bunu anlatmak için bir de video çekmiş.    Utanmazlığın ve iğrençliğin bu kadarını mideler kaldırmıyor doğrusu. Gerçi, 23 Mart 2017’de Türk ordusu Afrin’e girsin Obüs topunu dikip üstüne otururum, diyen utanmaz  ve arsız  Emre USLU açısından sorun yok aslında. Yıllarca ABD’nin kucağına oturan FETO ve şakirtlerine/müritlerine obüs topu ne ki?  Yuvarlak ve kıvrım gördükleri her türlü çıkıntıya oturmanın uzmanı ve  filozofudurlar kendileri!  Bu nedenle,  Kuranda Vatan kavramı yok  diyerek illa üstüne oturacak bir merkez arayan vatansız hainlerin  üstüne oturacak ve kaşıntılarını giderecek kallavi ve patlamalı obüs/top tercihlerine şaşırmıyoruz. Bunların kainat imamı otoriteyi sever ve otorite olarak İsrail’i tanır.  Bunların piri yeter ki bir otorite ve o otoriteye bağlı   iktidar nimetleri bulsun, otorite nereye otur derse onun üstüne oturur! İşi bu!   Ancak, şakirtleri ABD’ye güven duygusunda çok ileri gittiler ve   bu işi  biraz abartarak obüs topu tercihleriyle fantezilerinde zirve yaptılar.  Şakirtlerin seni geçti  bee FETO!   Artık sen kendine Nasa üssünde füze mi ararsın. Akla gelmez  başka  bir çare mi bulursun bilemeyiz.  Yoksa bundan böyle oturacak yer bulma konusunda liderliğin tartışma konusu olacak! Şakirtlerinin koltuğunda gözü var! Sonuç olarak yetiştirdiğin itler bundan böyle  vatansız vatansız dünyada gezecekler! Sen bunları kurduğun evlerde besleme yaptığın, beleş yemeye içmeye alıştırdığın  için emekleriyle hayatlarını idame ettiremeyecekler.  Aç karınlarını kim doyurursa, onun gösterdiği kucağa oturacaklar. Bu millet ise, milletin  kaynaklarıyla  altın nesil diyerek yetiştirdiğin KUCAK NESLİNİ ve SENİ her daim lanetle anacak! İsmin her geçtiğinde parantez içinde LA'NETULLAHİ ALEYH diye anılacaksın FETO!

Yorumlar (0)
19
açık
Günün Anketi Tümü
Karahallı Belediye Başkanı Ali Tpçunun Çalışmalarından mennumusunuz?
Karahallı Belediye Başkanı Ali Tpçunun Çalışmalarından mennumusunuz?
Namaz Vakti 27 Haziran 2022
İmsak 03:42
Güneş 05:33
Öğle 13:10
İkindi 17:05
Akşam 20:38
Yatsı 22:21
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 38 81
2. Fenerbahçe 38 73
3. Konyaspor 38 68
4. Başakşehir 38 65
5. Alanyaspor 38 64
6. Beşiktaş 38 59
7. Antalyaspor 38 59
8. Karagümrük 38 57
9. Adana Demirspor 38 55
10. Sivasspor 38 54
11. Kasımpaşa 38 53
12. Hatayspor 38 53
13. Galatasaray 38 52
14. Kayserispor 38 47
15. Gaziantep FK 38 46
16. Giresunspor 38 45
17. Rizespor 38 36
18. Altay 38 34
19. Göztepe 38 28
20. Ö.K Yeni Malatya 38 20
Takımlar O P
1. Ankaragücü 36 70
2. Ümraniye 36 70
3. Bandırmaspor 36 62
4. İstanbulspor 36 60
5. Erzurumspor 36 58
6. Eyüpspor 36 57
7. Samsunspor 36 51
8. Boluspor 36 50
9. Manisa Futbol Kulübü 36 49
10. Tuzlaspor 36 49
11. Denizlispor 36 49
12. Keçiörengücü 36 48
13. Gençlerbirliği 36 48
14. Altınordu 36 45
15. Adanaspor 36 45
16. Kocaelispor 36 44
17. Bursaspor 36 44
18. Menemen Belediyespor 36 38
19. Balıkesirspor 36 12
Takımlar O P
1. M.City 38 93
2. Liverpool 38 92
3. Chelsea 38 74
4. Tottenham 38 71
5. Arsenal 38 69
6. M. United 38 58
7. West Ham United 38 56
8. Leicester City 38 52
9. Brighton 38 51
10. Wolverhampton Wanderers 38 51
11. Newcastle 38 49
12. Crystal Palace 38 48
13. Brentford 38 46
14. Aston Villa 38 45
15. Southampton 38 40
16. Everton 38 39
17. Leeds United 38 38
18. Burnley 38 35
19. Watford 38 23
20. Norwich City 38 22
Takımlar O P
1. Real Madrid 38 86
2. Barcelona 38 73
3. Atletico Madrid 38 71
4. Sevilla 38 70
5. Real Betis 38 65
6. Real Sociedad 38 62
7. Villarreal 38 59
8. Athletic Bilbao 38 55
9. Valencia 38 48
10. Osasuna 38 47
11. Celta Vigo 38 46
12. Rayo Vallecano 38 42
13. Elche 38 42
14. Espanyol 38 42
15. Getafe 38 39
16. Mallorca 38 39
17. Cadiz 38 39
18. Granada 38 38
19. Levante 38 35
20. Deportivo Alaves 38 31