Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali’nin Programı ve Finalistleri Belli Oldu
23-24-25 Aralık tarihlerinde ikincisi düzenlenecek olan Uşak Kanatlı Denizatı Kısa Film Festivali’nin ön eleme sonucunda programı ve finalistleri belli oldu.
23 Aralık Çarşamba günü saat 13.00’da Uşak Üniversitesi 1 Eylül yerleşkesindeki Mustafa Kemal Paşa amfisinde açılışı gerçekleşecek olan festivalde gösterimlerin yanı sıra atölye, masterclass ve söyleşilerle birlikte öğrenciler ve sinemaseverler yedinci sanata farklı boyutlarda yaklaşma şansı yakalayacak.
Altın Portakal ödüllü sanat yönetmeni Zeynep Koloğlu’nun üç gün boyunca vereceği sanat yönetimi atölyesi, teorik ve pratik olarak mesleğin inceliklerini paylaşacak.
25 Aralık akşamı saat 17.30’daki kapanış töreninde Kanatlı Denizatı Ödüllerinin sahiplerini bulacağı festivalin ayrıntılı programı ise şu şekilde;
- Gün Programı (23.12.2015 – Mustafa Kemal Paşa Amfisi)
13.00 – 13.15: Açılış Konuşmaları
13.15 – 13.30: Film Müzikleri Dinletisi
13.30 – 13.45: Açılış Filmi, Kinostajik* – Yönetmen: Resul Sakınmaz
13.45 – 14.00: Kokteyl
14.00 – 16.00: Gösterimler
Gül Ali* – Yönetmen: Gökhan Altuntaş
Altın Kızlar* – Yönetmen: Sıla Özsoy, Said Tuğcu
Guguk Kuşu – Yönetmen: Can Erkan
Enkaz* – Yönetmen: Ezgi Büşra Çınar
İğne Deliği – Yönetmen: Oğuz Anbarlı
Çekçek – Yönetmen: Harun Çavuş, Can Akbulut
E’k’mek – Yönetmen: Batıkan Karabacak
Araf – Yönetmen: Eren Akman
16.00 – 17.00: “Masterclass – Reha Erdem Filmlerinde Fırça Darbeleri,
Konuşmacı: N. Aysun Akıncı Yüksel”
17.00 – 17.30: Gösterimler
Dumlupınar Son Dalış – Yönetmen: Doruk Can Akça
- Gün Programı (24.12.2015 – Mustafa Kemal Paşa Amfisi)
13.00 – 15.00: Gösterimler
Suyun Öte Yanı* – Yönetmen: Resul Sakınmaz
Ali Değil Ari Komutanım – Yönetmen: Deniz Özden
Evcilik* – Yönetmen: Ezgi Büşra Çınar
Denizatı* – Yönetmen: Süleyman Arda Eminçe
İstanbul’un Sesi – Yönetmen: Gökhan Öcal
Musluk – Yönetmen: Teoman Cüneyt Acar
15.00 – 16.00: “Söyleşi – Oyunculuk Üzerine, Konuşmacı: Cansu Fırıncı”
16.00 – 17.30: Gösterimler
Mitomani – Yönetmen: Bulut Gümüşboğa, Mahmut Atılgan
Ayva Göbeği – Yönetmen: Doğacan Aktaş
Bir Maç Günlüğü – Yönetmen: Deniz Özden
Çityan – Yönetmen: Canan Cibo
- Gün Programı (25.12.2015 – Mustafa Kemal Paşa Amfisi)
13.00 – 14.00: Gösterimler
Azad – Yönetmen: Yakup Tekintangaç
Godesbana* – Yönetmen: Nursena Şimşek
Pastel Dünyam* – Yönetmen: Mert İnan, Cemre Yılmaz
Taşı Toprağı Bozuk Para Olan Şehir – Yönetmen: Orçin Uzun
14.00 – 15.00: Söyleşi – “Sinema Eleştirisi Üzerine, Konuşmacı: Kerem Akça”
15.00 – 17.30: Gösterimler
Baba – Yönetmen: Soner Sert
Yük, Kâğıttan Yaşamlar – Yönetmen: Eren Akman
Sınırsız – Yönetmen: Furkan Yazgeç
Alamor – Yönetmen: Özer Kesemen
Gökkubbenin Altında – Yönetmen: Batuhan Fındıklıoğlu
17.30 – 18.30: Ödül ve Kapanış Töreni
Atölye Programı (23, 24, 25 Aralık 2015 – İletişim Fakültesi Atölye Salonu)
10.00 – 12.00: “Sanat Yönetmenliği, Eğitmen: Zeynep Koloğlu”
Karahallı Belediye Başkanı Ali Tpçunun Çalışmalarından mennumusunuz?
İmsak | |||
Güneş | |||
Öğle | |||
İkindi | |||
Akşam | |||
Yatsı |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Galatasaray | 32 | 87 |
2. Fenerbahçe | 32 | 85 |
3. Trabzonspor | 32 | 52 |
4. Beşiktaş | 32 | 48 |
5. Rizespor | 32 | 48 |
6. Başakşehir | 32 | 46 |
7. Kasımpasa | 32 | 46 |
8. Sivasspor | 32 | 44 |
9. Antalyaspor | 32 | 42 |
10. Alanyaspor | 32 | 42 |
11. A.Demirspor | 32 | 40 |
12. Samsunspor | 32 | 38 |
13. Ankaragücü | 32 | 37 |
14. Kayserispor | 32 | 37 |
15. Konyaspor | 32 | 36 |
16. Hatayspor | 32 | 33 |
17. Gaziantep FK | 32 | 31 |
18. Karagümrük | 32 | 30 |
19. Pendikspor | 32 | 30 |
20. İstanbulspor | 32 | 16 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Eyüpspor | 30 | 68 |
2. Göztepe | 30 | 60 |
3. Kocaelispor | 30 | 52 |
4. Ahlatçı Çorum FK | 30 | 52 |
5. Sakaryaspor | 30 | 51 |
6. Bodrumspor | 30 | 49 |
7. Boluspor | 30 | 46 |
8. Bandırmaspor | 30 | 46 |
9. Gençlerbirliği | 30 | 44 |
10. Erzurumspor | 30 | 41 |
11. Keçiörengücü | 30 | 36 |
12. Şanlıurfaspor | 30 | 34 |
13. Ümraniye | 30 | 34 |
14. Manisa FK | 30 | 33 |
15. Tuzlaspor | 30 | 32 |
16. Adanaspor | 30 | 32 |
17. Altay | 30 | 15 |
18. Giresunspor | 30 | 7 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. M.City | 32 | 73 |
2. Arsenal | 32 | 71 |
3. Liverpool | 32 | 71 |
4. Aston Villa | 33 | 63 |
5. Tottenham | 32 | 60 |
6. Newcastle | 32 | 50 |
7. M. United | 32 | 50 |
8. West Ham United | 33 | 48 |
9. Chelsea | 31 | 47 |
10. Brighton | 32 | 44 |
11. Wolves | 32 | 43 |
12. Fulham | 33 | 42 |
13. Bournemouth | 32 | 42 |
14. Crystal Palace | 32 | 33 |
15. Brentford | 33 | 32 |
16. Everton | 32 | 27 |
17. Nottingham Forest | 33 | 26 |
18. Luton Town | 33 | 25 |
19. Burnley | 33 | 20 |
20. Sheffield United | 32 | 16 |
Takımlar | O | P |
---|---|---|
1. Real Madrid | 31 | 78 |
2. Barcelona | 31 | 70 |
3. Girona | 31 | 65 |
4. Atletico Madrid | 31 | 61 |
5. Athletic Bilbao | 31 | 57 |
6. Real Sociedad | 31 | 50 |
7. Valencia | 31 | 47 |
8. Real Betis | 31 | 45 |
9. Villarreal | 31 | 39 |
10. Getafe | 31 | 39 |
11. Osasuna | 31 | 39 |
12. Las Palmas | 31 | 37 |
13. Sevilla | 31 | 34 |
14. Deportivo Alaves | 31 | 32 |
15. Mallorca | 31 | 31 |
16. Rayo Vallecano | 31 | 31 |
17. Celta Vigo | 31 | 28 |
18. Cadiz | 31 | 25 |
19. Granada | 31 | 17 |
20. Almeria | 31 | 14 |