YOLSUZLUK ÜSTÜ USULSÜZLÜK!

FETTAHOĞLU’NUN ASFALT ŞANTİYESİNİ YASALLAŞTIRMA GAYRETLERİ VE YOLSUZULUĞA KILIF TEŞEBBÜSÜ!

YOLSUZLUK ÜSTÜ USULSÜZLÜK!
banner601

Bildiğiniz gibi UŞAK BELEDİYESİ’NİN BEDAVAYA HAFRİYATINI YAPTIĞI FATTAHOĞLU'NUN ŞANTİYE DE KAÇAK ÇIKTI” başlığıyla bir haber yapmıştık.   Ruhsat yok, izin yok, nasıl elektrik su bağlandı, nasıl yol yapıldı, nasıl asfalt satın alınıyor? diye sormuştuk. 
Yine bu haberde Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan'ın görevden alınacağı istifa ettirileceği iddiaları üzerine paniğe kapılan Fettah Erdoğan ve gizli ortakları hemen kaçak şantiyeyi ruhsatlandırmak için çalışmaya başladılar. usak.tv ye gelen bilgilere göre Nurullah Cahan ve Belediye Başkan yardımcısı Hüseyin Ufuk Uğur kaçak şantiyenin ruhsat sorununu kavgasız gürültüsüz sorunsuz çözmek için kolları sıvadılar ve Çarşamba günü Belediye Meclisine ek gündem maddesi olarak getirip meclisten geçirmeyi planlıyorlar.   Üstelik %50 terk olayı olmadan tamamını imardan geçirmeye çalışıyorlar” demiştik.
Bugün Çarşamba ve bu duyumlarımızı teyit eden sayısız ihbar haber merkezimize yağıyor.  Hukuk devletinde olmayacak işler Uşak Belediyesi’nde oluyor. Bu yolsuzluk aracı asfalt şantiyesini yasalaştırmak için meclis üyelerinin oyuna ihtiyaç var. Bugüne kadar yapılan yanlış işleri bir şekilde meclis üyelerine onaylatan Başkan ve adamlarının muhalefet meclis üyeleri de dâhil herkese rüşvet kabilinden imkanlar sunduğu bilgileri de haber merkezimize yağmur gibi yağıyor.  Gerekirse bu dosyayı da ayrıca açacağız. 
,Şimdilik söyleyeceğimiz şudur.  Yapılan soygunlara yolsuzluklara ve usulsüzlüklere Uşak Belediye Meclisi üyeleri alet edilmek isteniyor.  Bakalım olacaklar mı? 
 Bu arada hemen belirtelim kaçak asfalt şantiyesi ile ilgili olarak Uşak Valiliği, Cumhuriyet Başsavcılığı, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Uşak Belediyesine şikayette bulunduk suç duyurusunda bulunduk. 
www.usak.tv Uşak halkı için her zaman işbaşında bizi izlemeye devam edin.


 

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 10:24
banner600
banner588
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER