REKTÖR ÇELİK’E ve USAK.TV’YE KUMPAS KURANLARDAN ÖZIŞIK KARDEŞLER'i SEDAT PEKER DEŞİFRE ETTİ

Hit haberler 24.05.2021, 02:04 02.06.2021, 10:38
REKTÖR ÇELİK’E ve  USAK.TV’YE KUMPAS KURANLARDAN ÖZIŞIK KARDEŞLER'i SEDAT PEKER DEŞİFRE ETTİ

Uşak belediyesini kullanan ve eski rektör Sait Çelik’e yazarımız Ali Galip Baltaoğlu’na ve www.usak tv sahibi Kazım ŞEN’e  kurulan kumpasta etkin rol oynayan Süleyman ÖZIŞIK ve abisi Hadi ÖZIŞIK’ın ev ve ofislerinde Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı  arama yaptı. Laptop  ve hard disklerle beraber cep telefonlarına el koyuldu. 

Kim Bu Adamlar? 

 Bu  gazeteci kılıklı mafya irtibatlı kişileri beş  yıldır bıkmadan usanmadan yazdık. Biz haberlerimizde defalarca dile getirdik yazarımız dört ayrı makale yazdı. Sesimizi devlet  ve yargı kurumları duymadı.  Bu uğurda tutuklandık,  69 gün cezaevine girdik kumpasçıların  sayısız  davasına  muhatap olduk ve halen oluyoruz. Yılmadık. Sonunda ülkenin bir çok yerinde belediyelere çöken, üniversitelere ve başka bazı kurumlara  çökmeye kalkan bu kumpasçı sözde gazetecileri suç örgütü lideri Sedat PEKER ifşa etti.  Gazeteci değillerdi ama Gazetecilik hayatları bitti! 

Haberimize, “kumpasçılar Sedat PEKER’i Kekleyince  Avcı İken Av oldular!” şeklinde mizahi  başlık attık. Zira   Süleyman ÖZIŞIK ve abisi  Hadi, Sedat PEKER’i sayın  bakanın tabiriyle keklemişler!    Bu mafyatik sözde gazeteciler,  içişleri Bakanı ile yakınlıklarını tüm ülkede tepe tepe kullanırken PEKER’i de kullandıkları anlaşılıyor.

 Kumpas diye bağırdık delillerini yazdık Kimselere dinletemedik.  3 Ekim 2019’da “yargıtay eski rektör Sait Çelik'in beraat etmesi gerektiği yönünde karar verdi. Kumpascılar darmadağın!” Başlığıyla bir haber yapmıştık. Https://www.usak.tv/hit-haberler/yargitay-eski-rektor-sait-celik-in-beraat-etmesi-gerektigi-h40093.html

Bakan Soylu ile   Olan yakınlıklarını  Nüfuza çevirip Rektöre  Kumpas Kurdular.

ÖZIŞIK kardeşlerin bilhassa Süleyman ÖZIŞIK’ı rektöre kurulan kumpasta çok etkin rolleri oldu. Süleyman ÖZIŞIK  belediye çetesiyle   birlikte rektöre iftiralarını ulusal basında seslendirdi. Açıkça rektörü Fetö’cü ilan etti. Öyle ki kendi ağzından  kumpası itiraf dahi etti.  Eski Belediye başkanı Nurullah CAHAN’ın görevden alınması söz konusu olduğunda panik yapmış, onu parlatmak için  çok zekice olmayan bir yol bulunmuştu!  ÖZEKİN’e göre CAHAN görevden alınmamalıydı. Çünkü Uşaktaki rektörün ve  başsavcının foyasını CAHAN çıkarmıştı, onları cezaevine attıran adamdı CAHAN! 

Bu yazısında   gerçekleri yazan basını ve aynı zamanda akademisyen kimliğiyle bir kamu görevlisi olan yazarımıza     iftiralarına devam etmiş ve bu gerçekleri bilenleri tehdit amacıyla şöyle yazmıştı: “Ne acıdır ki Uşak'ta görev yapan bazı kamu görevlileri, FETÖ'cü bu isimler hakkında yürütülen soruşturmanın akamete uğraması için, hem Uşak Cumhuriyet Başsavcısı'na, hem de Nurullah CAHAN'a operasyon çekmeye çalışıyor, Gerek AK Parti Genel Merkezi, gerekse İçişleri Bakanlığı, bu haberi kimlerin yaptırdığını biliyor ve yakında gereği yapılacak” demişti.

Süleyman ÖZIŞIK İçişleri Bakanlığı ile yakınlığını alenen  ilan ediyor ve bakanlıkla gerçekleri yazanları  tehdit ediyordu. Yazarımız bu yazıya karşı köşesinde açık bir mektup yazmış şöyle cevap vermişti.

Şimdi SAYIN ÖZIŞIK, açık konuşun. Kim bu CAHAN’a ve başsavcıya operasyon çekmeye çalışanlar? Şayet bunların içinde beni kastediyorsanız, ki ben kamu görevlisiyim, operasyon çekmiyorum. Açık açık yazıyor iddia ediyor, delillerimi de açıkça ortaya koyuyorum. Tek başınayım. Tarikatım cemaatim, örgütüm, çetem yok. Rektöre ve bana kumpas kuran belediyecileri ve işbirlikçilerini deşifre ediyorum. HSYK/HSK gibi kurumlara savcıları şikâyet ediyorum. Açıkça, mertçe, erkekçe! Bu tabirlerin ne demek olduğu hakkında fikriniz var mı? İsim vermeden yuvarlak konuşan adamlar anlamaz ama!

“Kaçmıyorum buradayım. Beni FETÖ’cü diye iddianameye yazan savcının FETÖ’cü olmasının muhtemel olduğunu söylüyor, bu konudaki bilgilerimi devletin ilgili kurumlarıyla paylaşıyorum. Mesele Ak Parti ise, kuruluşundan itibaren Ak Parti üyesiyim. Ak Partinin yanlış yapanlardan yolsuzluğa, hırsızlığa ve FETÖ’ye bulaşanlardan bir an önce temizlenmesi meselesini dert etmiş bir adamım. Bunu memleket meselesi olarak görüyorum. Çizgim belli yani.
Ayrıca, siz kimi Ak Parti Genel Merkezi veya İçişleri Bakanlığıyla tehdit ediyorsunuz? Çok korktuk, dizlerimiz titredi SAYIN ÖZIŞIK. Şaka mısınız siz, ilk önce kimlere destek olduğunuzla ilgili bir fikriniz olmalı. Ben ve benim gibi adamlara siz ve sizin gibi adamlar FETÖ’cü diyemez. Bana FETÖ’cü demek güneş batıdan doğuyor demektir! Ben sizin gibi FETÖ’ye ölümüne destek veren sonra döndüğünü söyleyen , FETÖ avcılarından değilim!”

  Kumpasta en ekin araçlarından ikisi devrin MHP il başkanı KURUÇAY ile üniversitede şube müdürü Sezayi DAŞDEMİR’di. Rektör hakkında ÖZIŞIK’a iftiraları yazdıran kişi DAŞDEMİR’di. Aralarında yakın ilişki vardı.  Hatta  DAŞDEMİR 2016’da   sosyal medyasından Süleyman SOYLU ile  makamda ve ayakta çektirdikleri  resmini  yayınlamıştı.  Meğer  DAŞDEMİR gibi iftiraları ve provokasyonlarıyla tanınan  böyle bir kişiyi  Süleyman SOYLU’nun yanına Süleyman ÖZIŞIK kardeşler sokmuşlar. Rektöre kurulan kumpasta bu adamlar etkin   rol oynadılar. Muhtemelen bakanlık düzeyinde karartma uyguladılar. En sonunda bakanın da başını belaya soktular!  Gazeteci kisvesinde yaptıkları tüm ülkedeki eşkıyalık son buldu ve tiyatro bitti! 

Gerçeği Yazanlara Bedel Ödettiler

  Gerçeği Yazanlara bedel Ödettiler  devlet gücüyle bedel ödettiler.  FETÖ borsasına karışanları himaye ettiler. ÖZIŞIK kardeşlerin kankası Sezayi DAŞDEMİR’in FETÖ borsasında olduğu iddiaları bir mahkemede bir tanık tarafından ifade edildi. Bu süreçte bizde kumpası yazdığımız için  cezaevini boylamıştık.   Sanıyorum haddimiz bildirildi!    FETÖ ile mücadele edenleri FETÖ’cü diye içeri almanın FETÖ’ye hizmet olup olmadığını başta yargı mensupları olmak üzere tüm devlet sorumlularının düşünmesi lazımdı. Düşünmediler.   Yukarıda  belirttiğimiz haberimizde şöyle yazmıştık. 

           Uşak’ta haksızlıklar karşısında devletin sukutu bizleri çok üzdü. Yazdığımız olayların üstüne giden ve gidecek vali, savcı ve hakim bulamadık. Devletimizi örselediler. Ancak Ankara’da hakimler vardı. Bir büyük yanlışı düzelttiler de zan altında kalmaktan kurtulduk Usak.tv olarak mutluyuz ve kıvançlıyız. Bu süreçlerde mazlumların hakkını savunduk.”

 Uşak’ın Soyulmasına FETÖ’cülerin Karartılmasına Sebep Oldular:

 

Sonuç olarak ÖZIŞIK kardeşlerinde etkin olduğu bu süreçte Uşak Belediyesi hortumlandı. ÖZIŞIK ve mensup olduğu şebekenin  hortumladığı paraları Uşak’lının torunları ödeyecek. Dile kolay bir trilyon  borç kaldı! Çocuklar da anlasın. Bin (rakamla 1000) adet bir milyon yanyana gelince bir trilyon ediyor!

 FETÖ davalarında at izi it izine karıştırıldı ve sulandırıldı. FETÖ’cü olduğu kesin bir çok zengin kişi FETÖ borsası yoluyla temizlendi. Bazı dostların veya FETÖ’cülerin poliste karartıldı hatta Sümen altı edildi. Bu polislerin eylemleri valilikte örtbas edildi. Haklarında disiplin soruşturması yapılması dahi engellendi. ( bu konu polislerle benim aramda ağır ceza mahkemesinde   dava konusudur)  Üniversitede bir çok FETÖ irtibat ve iltisaklı kişiler rektör Sait ÇELİK’e FETÖ’cü iftirası atarak aklandı! Bir çok FETÖ’cü himaye edildi.   FETÖ ve üniversiteyle ilgili yaptığımız hemen her haber  hatta ilgisiz haberler bile  sebebini anlayamadığımız şekilde  yargı tarafından kaldırıldı.  Yargı adeta bize üniversitedeki FETÖ’cüler ve üniversite  aleyhine hiçbir    haber yapmayacaksınız diyordu ve halen diyor! Üniversite ile ilgili yaptığımız haberlerin tamamına neredeyse erişim engeli geliyor.

Anlayacağınız bu ÖZIŞIK kardeşlerin desteğinde  her yerde bir çok FETÖ’cü aklandı.

ÖZIŞIKLAR’ın Uşak’ta haberleştiği hemen herkesin  bu işlerin içinde olma ihtimali vardır. 

Daha önceki sayısız haberimiz ve yazarımız Ali Galip Baltaoğlu’nun tüm yazıları ve 3 Kasım 2016 tarihinde sitemizde yayınlanan CAHAN’ın şikayetiyle  kaldırılan

mahkemece hukuka aykırı olarak kaldırılan “2016’da CAHAN SEVDALISI ÖZIŞIK, REKTÖRÜN TUTUKLANMASINI İSTİYOR HAYDİ SAVCILAR GÖREVE” başlıklı yazısı delil niteliğindedir. Halen yayında olan delil niteliğindeki yazıların linkleri de aşağıda verilmiştir. ÖZIŞIK’ı sorgulayan savcılığın dikkatine sunuyor ve ihbar ediyoruz.

            9 Ekim 2017 CAHAN SEVDALISI SÜLEYMAN ÖZIŞIK’A AÇIK MEKTUP. www.usak.tv/cahan-sevdalisi-suleyman-ozisika-acik-mektup-makale,186.html  

 

20 Nisan 2019 SÜLEYMAN ÖZIŞIK AĞLIYOR BEN GÜLÜYORUM ve DİYORUM Kİ: BUNLAR İYİ GÜNLERİNİZ! https://www.baltaoglu.net/suleyman-ozisik-agliyor-ben-guluyorum-ve-diyorum-ki-bunlar-iyi-gunleriniz.html

 

25 Ağustos 2019 ŞAKA GİBİLER! https://www.baltaoglu.net/saka-gi-bi-ler.html

 Haberimiz Açık İstihbarattır

Haberlerimiz in tümü ihbar niteliğindedir. Ayrıca devletimiz talep ederse bizzat bilgi ve belge sunabiliriz.   Uşak belediyesinden yasal olmayanları bırakın   yasal olarak ÖZIŞIK’lara kaç para fatura kesilmiştir. Bir seminerde 400.000 TL fatura mı olur.  Bunlar  bile halkın parasını soymanın delildir kanaatindeyiz.   ÖZIŞIK’ların ülkenin her yerinde başta belediyeler olmak üzere bir çok kuruma çöktüğü tehdit ve şantajla para sızdırmaya kalktığı sır değildir.

Evet, sonunda pandoranın kutusu açıldı. Lağım patladı.   Üzüntümüz sayısız ihbar niteliğinde haber ve yorum/makaleye rağmen yargı kurumlarının bugüne kadar sesiz kalması, bu haramzadelerin foyasını bir suç örgütü liderinin ortaya koymasıdır. Suç işleyenlerin suç işlediğinin ortaya çıkartılması için illa bir bakana mı dokunması gerekmektedir?  Neyse buna da şükür diyoruz.  Devletimize güveniyoruz.   

 Kendisini dahi kullanan, kumpasçıları odasına kadar sokup bakanın nüfuzunu Uşak’a taşıtan ÖZIŞIK kardeşleri bakanımızın geç de olsa gerçekten tanığını umut etmek istiyoruz. 

Bu arada Süleyman ÖZIŞIK’ın yurt dışına uçmuş. Neden acaba?  Aklanıncaya kadar Türkiye Gazetesinde yazmayı bıraktığını (kovulmamış) açıklayan Süleyman Bey  aklanmayı yurt dışında beklemek için  uçmuş olmasın!?  Kaçmadığını   veya suç ortakları deşifre olmasın diye   kaçırılmadığını   düşünmemek için kendimizi zor tutuyoruz!  

Yorumlar (0)
25
açık
Günün Anketi Tümü
Karahallı Belediye Başkanı Ali Tpçunun Çalışmalarından mennumusunuz?
Karahallı Belediye Başkanı Ali Tpçunun Çalışmalarından mennumusunuz?
Namaz Vakti 13 Ağustos 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Trabzonspor 2 4
2. Başakşehir 1 3
3. Alanyaspor 1 3
4. Adana Demirspor 1 3
5. Beşiktaş 1 3
6. Galatasaray 1 3
7. Fenerbahçe 1 1
8. Ümraniye 1 1
9. Gaziantep FK 1 1
10. Sivasspor 1 1
11. Ankaragücü 1 1
12. Konyaspor 1 1
13. Hatayspor 1 1
14. Giresunspor 1 0
15. Antalyaspor 1 0
16. Kayserispor 1 0
17. Karagümrük 1 0
18. İstanbulspor 1 0
19. Kasımpaşa 1 0
Takımlar O P
1. Samsunspor 1 3
2. Adanaspor 0 0
3. Altınordu 0 0
4. Bandırmaspor 0 0
5. Bodrumspor 0 0
6. Boluspor 0 0
7. Denizlispor 0 0
8. Erzurumspor 0 0
9. Eyüpspor 0 0
10. Gençlerbirliği 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Keçiörengücü 0 0
13. Manisa Futbol Kulübü 0 0
14. Pendikspor 0 0
15. Rizespor 0 0
16. Sakaryaspor 0 0
17. Tuzlaspor 0 0
18. Ö.K Yeni Malatya 0 0
19. Altay 1 0
Takımlar O P
1. Tottenham 1 3
2. Bournemouth 1 3
3. Arsenal 1 3
4. M.City 1 3
5. Newcastle 1 3
6. Brighton 1 3
7. Leeds United 1 3
8. Chelsea 1 3
9. Brentford 1 1
10. Fulham 1 1
11. Leicester City 1 1
12. Liverpool 1 1
13. M. United 1 0
14. Wolverhampton Wanderers 1 0
15. Everton 1 0
16. Aston Villa 1 0
17. Crystal Palace 1 0
18. Nottingham Forest 1 0
19. West Ham United 1 0
20. Southampton 1 0
Takımlar O P
1. Osasuna 1 1
2. Sevilla 1 1
3. Almeria 0 0
4. Athletic Bilbao 0 0
5. Atletico Madrid 0 0
6. Barcelona 0 0
7. Cadiz 0 0
8. Celta Vigo 0 0
9. Elche 0 0
10. Espanyol 0 0
11. Getafe 0 0
12. Girona 0 0
13. Mallorca 0 0
14. Rayo Vallecano 0 0
15. Real Betis 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Real Sociedad 0 0
18. Real Valladolid 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0