ÜNLÜ UŞAKLI CEZA HUKUKÇUSU İBRAHİM DÜLGER KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETTİ

Uşak’ın yetiştirdiği değerli insanlardan biri olan Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı olan Prof.Dr. İbrahim Dülger geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

ÜNLÜ UŞAKLI  CEZA HUKUKÇUSU İBRAHİM DÜLGER KALP KRİZİ SONUCU VEFAT ETTİ
banner628
banner629

Milliyetçi camianın sevilen isimlerinden Uşaklı Prof. Dr. İbrahim Dülger hayatını kaybetti. Ceza hukuku alanında tanınan isimlerden olan Dülger'in genç yaşta vefatı sevenlerini yasa boğdu.

Ülkücü camianın yakından tanıdığı ceza hukukçusu Prof. Dr. İbrahim Dülger hayatını kaybetti. 1964 doğumlu olan Dülger, renkli kimliğiyle tanınıyordu.

Dülger, Bir dönem seslendirdiği ve klibini çektiği "Ha Ha" şarkısıyla Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

Milli konulardaki hassasiyeti ve çalışmalarıyla da bilinen Dülger, öğrencileri tarafından da çok sevilen bir akademisyendi.

Dülger'in Alan’ya da geçirdiği kalp krizi sonrasında kurtarılamayarak hayatını kaybettiği öğrenildi.

Alanya'da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden Prof. Dr.İbrahim Dülger'in Cenazesi bugün ikindi Namazına müteakip Uşak Yücetepe Camiinde kılınacak cenaze Namazının ardından, Şekerevler Mezarlığına defnedilecek.

İBRAHİM DÜLGER KİMDİR?

Ceza Hukukçusu Prof. Dr. İbrahim Dülger, 1964 doğumludur.

Dülger'in çok sayıda yayımlamış olduğu kitap bulunmaktadır.

Türkiye Barolar Birligi Delegesi, Konya Barosu Üyesi, Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Mezunları Derneği ve Türk Hukuk Enstitüsü Üyeliği yapmıştır.

2016 yılında Hoca Ahmet Yesevi Türk Kültürüne Hizmet Ödülü'ne layık görülmüştür.

2002'DE ZAGA'YA KONUK OLMUŞTU

Bir dönemin en çok izlenen programlarından biri olan, Okan Bayülgen'in sunduğu ZAGA programına da konuk olan İbrahim Dülger, "ha ha" klibiyle dikkat çekmişti.

İbrahim Dülger evli ve iki çocuk babasıydı. 

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 10:16
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER