Milletvekili Katılımlı, Mahalle İstişare Toplantısı

Milletvekili Katılımlı, Mahalle İstişare Toplantısı

Milletvekili Katılımlı, Mahalle İstişare Toplantısı
banner628
Burdur’un Gölhisar ilçesinde 4.’sü düzenlenen ‘Sizi Dinliyoruz’ toplantıları Armutlu Mahallesi’nde de devam etti.
Yoğun bir katılımın olduğu mahalle toplantısına, AK Parti Milletvekili Reşat Petek, Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural, AK Parti Gölhisar İlçe Başkanı Abdullah Aksoy ve yönetim kurulu, belediye eski başkanlarından Mehmet Yavuzer, belediye meclis üyeleri, belediye personeli, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.
Gölhisar’da bir geleneğe dönüştürülen ‘Sizi dinliyoruz’ mahalle toplantısı, Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural’ın tamamlanan ve devam eden projelerle ilgili sunumuyla başladı.
“ÜRETTİK, ÜRETMEYE DE DEVAM EDİYORUZ”
Gölhisar Belediye Başkanı Dr. Ramazan Canural, “Azmin ve iradenin ifadesi için bir şair şöyle diyor: ‘Yarı dalgalı olmamalı deniz, ya durmalı ya kudurmalı, ya sonuna kadar batmalı hançer, ya kınında durmalı’ 30 Mart 2014 seçimlerine hazırlanırken bu felsefe ile yola çıktık. Bu kapsamda bizim denizimiz hizmetler ve yatırımlar anlamında yarı dalgalı olmamalıydı. Gölhisar’a gelen yatırım ve hizmetler şairin dediği gibi kudurmalıydı. Göreve geldikten sonra hizmet hançerini yerinde durdurmadık tüm olumsuz koşullara rağmen sürekli ilçemiz için yeni projeler geliştirdik. Bu çabamızın meyvelerini de yeni yeni yemeye başlıyoruz. Altyapı, üstyapı, doğalgaz, sanayi sitesi, pazaryeri ve gençlik merkezi gibi dev projeler ürettik ve üretmeye devam ediyoruz” dedi.
DESTEKLER DEVAM EDECEK
AK Parti Milletvekili Petek, mahalle toplantısında yaptığı konuşmada, “Başkanımız göreve geldiği günden bu yana ilçede çok büyük işler başarmış. Biz de inşallah, Allah nasip ederde tekrar milletvekili olursak, Gölhisar’a Ankara’dan sürekli destek vermeye devam edeceğiz. 4 aylık kısa bir milletvekili dönemimiz olmasına rağmen Burdur’a bu dönemde birçok yatırım ve ödenek kazandırdık” diyerek, seçim beyannamesinde verilen müjdeler ve 1 Kasım seçim çalışmalarıyla alakalı açıklamalarda bulundu.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER