İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Vali Funda Kocabıyık, Trafik Denetimine Katıldı

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, bayram öncesi alınan trafik tedbirlerini incelemek üzere Uşak'a geldi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Vali Funda Kocabıyık, Trafik Denetimine Katıldı
banner628
banner601

Vali Funda Kocabıyık ile birlikte Ankara - İzmir karayolu üzerindeki  Şeker Fabrikası polis kontrol noktası ile Alanyurt Köyünde bulunan Jandarma kontrol noktasında yapılan denetimlere katılan Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, sürücülere uyarılarda bulunurken, araçlardaki çocuklara da 'Sürücü Seyahat Karnesi ve Kırmızı Düdük' dağıttı.

İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, her alanda olduğu gibi halkın daha mutlu ve huzurlu günlere kavuşması için çalıştıklarını dile getirdi.

Ramazan Bayramı tedbirleri kapsamında 185 bin personelin görev aldığını belirten Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, İçişleri Bakanlığı olarak bayramımızın daha güzel geçmesi, bayram günlerimizin daha huzurlu, mutlu olması ve acısız bir bayram geçirmemiz için Bakanımızın önderliğinde çok yoğun tedbirler aldık.” dedi

Çocuklar doldurdukları karneleri 20 Haziran'a kadar Twitter'dan "@TrafikEgm" hesabı ile #trafikkarnem etiketini kullanarak EGM Trafik Hizmetleri Başkanlığına iletecek. Karneler arasından en çok beğeni alan ilk 100 paylaşım sahibi bisikletle ödüllendirilecek.

Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve Vali Funda Kocabıyık'ın yaptığı denetime; Vali Yardımcıları Hüseyin Demirbaş ve Meral Batı Demirbaş,  İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar ile diğer ilgililer katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER