İBB Ödemiş Koordinasyon Merkezi Hizmete Açılıyor

İBB Ödemiş Koordinasyon Merkezi Hizmete Açılıyor

İBB Ödemiş Koordinasyon Merkezi Hizmete Açılıyor
banner628
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş, Kiraz ve Beydağ Koordinasyon Merkezi, 17 Ekim Cumartesi günü Ödemiş ilçesinde düzenlenecek törenle hizmete açılacak.
İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş, Kiraz ve Beydağ Koordinasyon Merkezi’nin açılışını 17 Ekim Cumartesi günü İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu yapacak. Ödemiş ilçesinde açılışı yapılacak merkezde, İZSU vezneleri, sosyal yardımlaşma, itfaiye, mezarlıklar, ulaşım, park ve bahçeler, fen işleri gibi birimler hizmet verecek.
Konu ile ilgili olarak bilgi veren İzmir Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Cumhur Şener, "Bütünşehir yasası ile birlikte İzmir’de 9 ilçemiz daha İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlanmıştı. 9 ilçenin arasında yer alan Ödemiş, Kiraz ve Beydağ ilçelerimize İzmir Büyükşehir Belediyemiz hizmetlerini sürdürüyor. Bu hizmetlerin daha iyi olması içinde koordinasyon merkezi tasarlandı. Ödemiş’te Türk Hava Kurumu binası koordinasyon merkezi olarak Cumartesi günü yapılacak açılıştan sonra hizmet vermeye başlayacak. Merkezimizde büyükşehir belediyemizin, su vezneleri, itfaiye, mezarlıklar, ulaşım, park ve bahçeler, fen işleri kısaca ilçelere yönelik üzerine düşen ne varsa onların birimleri olacak. Cumartesi günü saat 14.00’te başkanımız Aziz Kocaoğlu’nun katılımı ile koordinasyon merkezimiz hizmete açılacaktır. Tüm halkımızı da açılışımıza bekliyoruz" dedi.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER