DOLMUŞ ŞOFÖRÜNÜN YAŞLI KADIN'A HAKARETİNE TEPKİ YAĞDI

Uşak.tv nin Facebook sayfasından yayınladığı ve yaşlı kartı ile bindiği için hakarete uğrayan yaşlı kadının görüntülerine tepki yağdı.

banner629
 www.usak.tv nin Facebok sayfasından paylaştığımız ve dolmuş şoförü tarafından hakarete uğprayan yaşlı bir kadının görüntüleri sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Sosoyal medya kullanıcları yaşlı kartı ile bindiği içiğn Şoför tarafından azarlanıp hakarete uğrayan ve bu soruna çözüm bulmayan Uşak belediyesini topa tuttu. Video onbinlerce kişi tarafındna izlendi yüzlerce kişi tarafından yorum yapıldı. 
Sosyal Medya Hesabımızda yayınladığıumız videoda İzleyicimiz olayın başını çekememiş. Ancak 64 H 0025 Plakalı Dolmuşa binen yaşlı kadın yaşlı kartı ile bindiği için şoför iyice homurdanmış azarlamış. Yaşlı kadın otobüsün önünden inmek isteyince de ikinci kez azarlamış ve hakaret etmiş. Uşak Belediyesi yetkililerine sesleniyoruz. Bu yaşlılarımızın hakarete uğramasına engel olun. Yazıktır ayıptır günahtır.


Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 20:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
yaşar
yaşar - 4 yıl Önce

empati yaptım, bir an kendi anamı düşündüm o kadının yerinde. bakın ben eğer böyle bir şeye şahit olur da şoförün kırılmadık kemiğini koymazsam, kalkıp biride neden dövdün diye hesap sormasın.

vatandaş
vatandaş - 4 yıl Önce

bu dolmuş şoförlerinin hepsi artist zaten. kendilerini bir şey zannediyor pislikler. ne trafik kurallarına uyarlar nede görgü kurallarına. zaten böyle dağdan inme tipli insanlardan en bekleyebilirsinki. bence belediye kendi yapmalı bu işi. özel yapacaksa yapsın yinede de.

uşşaklı
uşşaklı - 4 yıl Önce

durak harici yolcu anında durur yolcuyu alır güzel bayan inecek oldumu ön kapıyı açar sigara yak telefonla devamlı konuşur yaşlı oldumu edepsizliği tavan yapar hem yazı var otobuste hem hala yaşlıların ücretsiz binmesine karşılar belediye halk otobusü istiyoruruz hala dolmuşculara bırakıyorlar taşıma işini

fatih davulcu
fatih davulcu - 4 yıl Önce

Bence bu otobus soforu cezalandirilmali bida otobus soforlugu yaptirilmamali cok ayip ve yanlis kendinin hic yaslanceni ve anne babasinin da otobuse binceni dusunmuyo mu bu adam yaziklar olsun o adama belediye biseler yapmasi lazim o adama cezasini kesmeli o kadinin hic bi sucu yok ki her yasli gibi oda yaslilik kartindan yararlaniyo belediyenin tanidigi haktan yoksa bumu sucu bilmiyorum artik adaletin yerini bulmasini istiyoruz devletimizden bu olayin ustu kapatilmasin cezasi neyse geregi neyse yapilmasi dileyiyle saygilar....

hacer davulcu
hacer davulcu - 4 yıl Önce

Bu olay cezasiz kalmamali adalet yerini bulmali otobuse yazi asiyolar yaslilar engelliler ucretsizdir iste yasanan olaylardan dolayi ozur dileriz diye ama ki her seferinde ayni olayi o yapmasa da bir baskasi yapiyor yaslilarimiza her seferinde artik buna bir dur demeli belediyemiz bu ise bir el atmali belediyemiz .....

söför
söför - 4 yıl Önce

yıllardır bende bu sektörde çalışmaktayım.arkadaşlar malesef ama malesef kurtulamadılaar söförluk yapmaktan kurtulamadılar .şöfer olmayın arkadaşlar sürücü olun insan olun saygılı olun havalara girmeyin ve kısacası sonradan görme olmayın.o yuzden egitim şart şart şart

empati
empati - 4 yıl Önce

burada belediye başkanı sorumludurrr ...uzun suredir bu sorun devam ediyor ...kartlı sisteme geri dönülmeli...yaşlılar çok mağdur oluyor.. bende şahit oldum..

K.D.
K.D. - 4 yıl Önce

Yaşlıya hakaret eden dolmuşa önce para cezası daha sonra hattı iptal cezası versin.
Uşak belediyesi.Bak bir daha hakaret edebiliyor mu?Çok olay oluyor.Şikayet edilmiyor.Millet sabrediyor.Belediyemiz duyarlı olmalı.


banner633
SIRADAKİ HABER