AK Parti MKYK Üyesi Erdem, Seçim Çalışmalarını Değerlendirdi

AK Parti MKYK Üyesi Erdem, Seçim Çalışmalarını Değerlendirdi

AK Parti MKYK Üyesi Erdem, Seçim Çalışmalarını Değerlendirdi
banner282
Ak Parti MKYK Üyesi, 23. ve 24. dönem Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Ak Parti’nin 1 Kasım seçimlerine yönelik çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini ve 22 Eylül günü Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından açıklanacak seçim beyannamesinin müjdelerle dolu olduğunu söyledi.
Beyannamenin halkın istek ve beklentilerine göre hazırlandığını belirten AK Parti MKYK Üyesi Mehmet Erdem, “22 Eylül’de Sayın Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun açıklayacağı yeni beyanname tamamen halkın istek ve beklentilerine göre hazırlanıyor. "İnsanı yücelt ki devlet yücelsin" anlayışını kendine şiar edinen Ak Parti 1 Kasım seçimleri için hazırlanan yeni beyannamede emekliler, kadınlar ve gençlere yönelik vaatler yer alacak. Ailelerdeki sosyal güvenceli sayısının maksimuma çıkartılması için bir dizi adım atılacak. Emekli maaşlarına yapılacak zam gözden geçirilecek, faizsiz ve geri ödemesi kolay kredi verilecek. Her eve en az bir istihdam sağlama, gençlere mezuniyet sonrası maaş, kadınların istihdamını kolaylaştırma, kadının sosyal şartlarını geliştirme gibi vaatler de yer alacak” dedi.
“GENEL MERKEZDE HUMMALI BİR ÇALIŞMA SÜRÜYOR”
Açıklamasına “Ak Parti Genel Merkezimizde bu konuda hummalı bir çalışma sürüyor” diye devam AK Parti MKYK üyesi Mehmet Erdem, “Halkımızın ekonomik açıdan ferahlaması ve güçlenmesi için bu adımların atılması çok önemli. Tabi ki tüm bu vaatlerin yerine gelmesinde Ak Parti’nin tekrar tek başına iktidara gelmesi gerekiyor. Tek başına iktidar siyasette istikrarı getiriyor. Siyasi istikrar ekonomik istikrarı destekliyor. Ekonomik istikrar büyümeyi, yatırımı ve istihdamı artırıyor. Yani kısacası cebimize giren para artıyor. Ak Parti 2. dönemin başlangıcı diyebileceğimiz 1 Kasım seçimleri ile birlikte milletimizin ekmeğini daha da büyütmeye devam edecek. Milletimizin cebine girecek para daha da artacak. Milletimiz her zaman olduğu gibi 1 Kasım’da en doğru kararı verecektir” ifadelerine yer verdi.
YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER