Karaağaç Çamlığı Temizlendi

Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü İsmail Ünal, Belediye olarak kentin akciğerlerini temizlemeye devam ettiklerini belirtti. Ünal, “Hacıkadem Çamlığı’nın akabinde Karaağaç Çamlığı’nı da temizledik” dedi.

Karaağaç Çamlığı Temizlendi
banner628
 Uşak Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kent merkezinde olduğu gibi ormanlarda da temizleme çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Hacıkadem Çamlığı’nı temizleyen ekipler son olarak Karaağaç Çamlığı’nı temizledi. Bölgeye piknikçiler ve ziyaretçiler tarafından atılan çöpler yaklaşık 150 kişilik bir ekip tarafından sabahın erken saatlerinden başlayarak temizlendi. Çalışmalar Karaağaç Köyü halkı tarafından da olumlu karşılandı.

Gelecek nesiller için

Konu hakkında bilgi veren Uşak Belediyesi temizlik İşleri Müdürü İsmail Ünal, kentin topyekün temizliğini yaptıklarını belirtti. Ormanların da önemli olduğunu aktaran Ünal, “İlimizde birimimiz Belediye Başkanımız Sayın Nurullah Cahan’ın talimatlarıyla örnek bir çalışmayla yolunda ilerlemektedir. Kent merkezinde modern çalışmalarla temiz bir Uşak için mücadele eden ekiplerimiz ormanlar konusunda da hassas davranmaktadır. Gelecek nesillere bırakılacak en güzel miras olan ormanlarımızın daha temiz olmasını arzulamaktayız. Bu nedenle ekiplerimizle ciddi bir çalışma içindeyiz. Bu hafta ikinci kez orman temizliği yaptık” dedi.

Temizliğin olası tehlikeleri de önlediğine vurgu yapan Ünal, cam kırıkları gibi yangına sebep olacak maddeleri de temizlediklerini dile getirdi.

Çalışmalar devam edecek          

Orman temizliğinin süreceğini müjdeleyen Ünal, “Ekiplerimiz bundan sonra da temizlik bilinciyle ormanlarına karşı duyarlı olmaya devam edecektir. Biz olumsuzlukları gidermede üzerimize düşeni yerine getireceğiz. Bunun yanında hemşehrilerimizin de bu konuda hassas olmalarını ümit ediyoruz. Bu vesileyle çalışmalara emek veren tüm çalışanlarımıza da teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.YORUM EKLE
YORUMLAR
yorumcu
yorumcu - 6 yıl Önce

hafta sonları karaağaç köy muhtarının göle girişlerde yol kesercesine topladığı paralarla da temizletilebilirdi.

banner633
SIRADAKİ HABER