UMPAŞ UMPAŞ OLALI BÖYLE KÖTÜ YÖNETİM GÖRMEDİ. VİCDANSIZLAR 48 MİLYONLUK ARSAYI 22 MİLYONA SATTILAR

Umpaş ortaklarını kurtaracak olan 128 parsel arsayı sattılar… 

UMPAŞ UMPAŞ OLALI BÖYLE KÖTÜ YÖNETİM GÖRMEDİ. VİCDANSIZLAR 48 MİLYONLUK ARSAYI 22 MİLYONA SATTILAR
banner628
banner601

Umpaş Umpaş olalı böyle kötü bir yönetim görmedi.   Hiç bir yönetimin satmaya koyamadığı  geleceğini kurtaracak bu çok kıymetli arsaları acımadan yok pahasına sattılar.

Buraya 400 daire veriyorlardı ortakların paralarını bu arsalar kurtaracaktı umutlarını tükettiler. Değerlendirme Uzmanı Şirketin 48 Milyon lira değer biçtiği arsalar 22 Milyona alacağını kurtarmaya çalışan bir bayiye peşkeş çekildi. Mardinli Bayinin UMPAŞ Yönetimini tehdit ettiği iddiaları konuşuluyor.

Dün Yayınladığımız UMPAŞ Holding’in içler acısı durumunun bugün belgesi ortaya çıktı. 22 Milyona bir bayiye borç karşılığı verilen 128 parsel arsanın  gerçek değerinin en az 48 Milyon 700 Bin lira olduğu raporu ortaya çıktı. Geçtiğimiz aylarda da Uşak OSB de paha biçilemez arsa 16,5 milyon TL ye satılmıştı.

Haberimizden sonra UMPAŞ Ortakları Bayileri UMPAŞ yöneticilerini adeta topa tuttular. Telefonlarla arayarak ya da fabrikaya kadar gelerek yöneticilere tepkilerini dile getirdiler. Bu akşam da bayiler çalışanlar ve yöneticiler  toplantı yaptılar. Oldukça gergin geçen toplantı sonrası Seronava Seramik ve UMPAŞ Holding Yöneticilerinin istifa kararı aldığı gelen iddialar arasında.

Bu arada şirket yöneticilerinin görevlerini kötüye kullandığı fabrikayı zarara uğrattığını iddia eden bazı ortaklarda mahkemeye başvurarak kayyum atanmasını istedi. UMPAŞ Yöneticilerinin istifa edip etmeme konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 01:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER