BELEDİYE BAŞKANANININ EVİ VE ARACI KURŞUNLANDI

Çivril Belediye Başkanı'nın evine silahlı saldırı

BELEDİYE BAŞKANANININ EVİ VE ARACI KURŞUNLANDI
banner628
- Belediye başkanı Güven'in evde olduğu sırada pompalı tüfekten çıkan saçmalar evinin duvarı, pencereleri ile otomobiline isabet etti
- Belediye Başkanı Güven: 
- "Saldırı bizim yapmak istediğimiz hizmetleri yavaşlatma amacıyla yapılmıştır"
Denizli'nin Çivril İlçesi Belediye Başkanı Gürcan Güven'in evi ve otomobiline, silahlı saldırıda bulunuldu.
Alınan bilgiye göre, Stad Mahallesi Şehit Osman Bozdağoğlu Sokak'ta Belediye Başkanı Gürcan Güven'e (55) ait müstakil eve ve otomobiline, kimliği henüz tespit edilemeyen kişi ya da kişilerce pompalı tüfekle saldırı gerçekleştirildi.Gürcan Güven'in evde bulunduğu sırada yapılan saldırı korkuya neden oldu.
Silah seslerinin ardından dışarı çıkan Güven, evin pencereleri, duvar ve otomobilinde pompalı tüfekle atılmış saçma deliklerini fark ederek, durumu emniyete bildirdi. Olay yerine gelen polis ekibi inceleme yaptı.
Mahalleyi gören kameraları incelemeye alan ekipler, çevre sakinlerinin bilgisine de başvurdu.
- "Hizmetlerimizi yavaşlatmak için yapıldı"
Çivril Belediye Başkanı Gürcan Güven, konuya ilişkin gazetecilere yaptığı açıklamada, kimseyle şahsi bir kavgasının bulunmadığını belirterek,  "Bugün yapılan saldırı bizim yapmak istediğimiz hizmetleri yavaşlatma amacıyla yapılmıştır. Çivril için yaptığımız, yapmak istediğimiz hiçbir hizmetten ne vazgeçeceğiz nede erteleyeceğiz. Biz bu yola Çivril için çıktık. Çivril'in menfaatine olan hiçbir şeyden bizi döndüremezler." diye konuştu.
Bu arada, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe'nin de ilçeye gideceği öğrenildi.
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER