AKTİF SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE MİNİKLER CİMNASTİK ŞAMPİYONASINA KATILIYOR

AKTİF SPOR KULÜBÜ TÜRKİYE MİNİKLER CİMNASTİK ŞAMPİYONASINA KATILIYOR

AKTİF SPOR KULÜBÜ  TÜRKİYE MİNİKLER CİMNASTİK ŞAMPİYONASINA KATILIYOR
banner282

Uşak İli olarak Aktif Spor Kulübü tarafından ilk kez  katılımı sağlanacak olan “ Türkiye Minikler  cimnastik şampiyonası  26-27 Haziran 2010 Tarihinde  Bolu ilinde yapılacaktır. Yarışma öncesi minik  cimnastikçilerimiz  Gençlik ve Spor il  Müdürü  Ahmet  Toprak ı ziyaret edip yarışma ile ilgili bilgi verdiler.Gençlik Spor il Müdürü Ahmet Toprak makamına   cıvıl cıvıl  neşe katan minik cimnastikcilere çikolata ikram ederek bolu da  yapılacak Türkiye Minikler şampiyonasında madalyalarla dönmeleri için başarılar dileyerek morel verdi.

banner563
                     Aktif Spor kulübü Türkiye jimnastik şampiyonasına  Antrenör  Dilaver ışıklı. Antrenör  Serpil özkul. Aleyna  Küçükoğlan(sporcu) Doğa Özbağ(sporcu) İrem Şanlı(sporcu)Gamze Sanı(sporcu) Ceylin Ünlü(sporcu)Pırıl Çekçek(sporcu)Binnaz Tekin(sporcu) Ceren Çelik(sporcu) isimli antrenör ve sporcularıyla uşak ı ilk defa Türkiye minikler  cimnastik şampiyonasında temsil edecekler.

                     Aktif Spor kulübü Antrenörleri Dilaver Işıklı ve Serpil Özkul  sezon boyunca ara vermeden verdiğiz eğitimle Türkiye Şampiyonasına  gidiyoruz teknik ekip ve sporcular olarak heyecanımız doruk noktasında madalyalarla dönerek uşak ı  cimnastik  spor unda  en iyi şekilde temsil etmek istediklerini belirttiler.

 

YORUM EKLE
banner564
SIRADAKİ HABER