ÖZTAN HASTANESİ KADROSUNU GENİŞLETİP ÜCRETLERİ DÜŞÜRDÜ

Geçtiğimiz günlerde Uşak’taki 2.binasını devralan Öztan Hastanesi, Atatürk Kültür Merkezinde bir basın toplantısı düzenledi.

Öztan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanvekili Nail Burak Öztan yaptığı açıklamada,

“Henüz çok yeni bir hastane devraldık. Artık iki hastane binasında faaliyet gösteriyoruz. Devir işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte ilk icraatımız ücretlerde indirime gitmek oldu. Önceki hastane döneminden kalan fiyatları güncelleyerek poliklinik muayenelerinde %30 indirim yaptık. Emekli hastalarımız için de indirim oranımız yaklaşık % 50 oldu.  

Yeni devraldığımız hastanede şehrimizin sevilen hekimlerinin tamamına yakınını bünyemizde tuttuk. İlk binamızdaki hekimlerimizle biraraya gelince güçlü ve deneyimli bir kadro oluştu. Şehir dışından da alanında çok önemli işlere imza atan doktorlarla görüşmelerimiz sürüyor. Böylece yalnızca Uşak’a değil; Simav, Çivril, Gediz, Selendi gibi yakın ilçelerimizdeki vatandaşlarımız da aradıkları hizmetlerin tamamını hastanemizde bulacak. Sağlık sorunları için büyük illere gitme ihtiyacını ortadan kaldırmayı hedefliyoruz” dedi.

“32 senedir faaliyet gösteren Öztan Hastanesi’nin temel felsefesi olan “hastalarımıza, çalışanlarımıza ve tüm insanlara şefkat” ile davranma ilkemizi ikinci hastanemizde de sürdürmek ve geliştirmek istiyoruz.

Şehirde merak edilen konulardan birisi de ilk hastanemizin devamıyla ilgili. İlk hastane binamız açık ve faaliyette. Ancak belirli süre sonra bir tadilata sokmayı planlıyoruz.  Yaklaşık 8 ay içerisinde de Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi olarak çok modern bir bina yapısıyla yeniden açmayı planlıyoruz. Bu konuda da gerekli izin ve ruhsat başvuruları Sağlık Bakanlığı’na yapıldı.” diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 00:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
UŞAKLI
UŞAKLI - 1 yıl Önce

100 LİRADAN 150 YE ÇIKARDILAR 1 AY İÇERİSİNDE ŞİMDİ 140 LİRAYA BAKILIYOR.

banner633
SIRADAKİ HABER