ULUBEY'İN YENİ BELEDİYE BAŞKANI VELİ KOÇLU GÖREVİNE BAŞLADI

AK Partiden Belediye Başkanı Seçilen Ulubey Belediye Başkanı veli Koçlu Mazbatasını alarak görevine başladı.

ULUBEY'İN YENİ BELEDİYE BAŞKANI VELİ KOÇLU GÖREVİNE BAŞLADI
banner628
banner629

AK Parti Uşak Milletvekilleri Mehmet ALTAY, İsmail Güneş, AK Partiden Uşak belediye Başkanı Seçilen Ancak henüz mazbatasını almadığı için görevine başlayamayan Mehmet Çakın, AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar Ulubey Belediye başkanı seçilen Veli Koçlu'yu ziyaret ederek  başarılar dilediler.

10 Yıldır CHP li Ali Rıza Ada’nın başkanlık yaptığı Ulubey bu dönem AK Parti’ye geçmiş oldu.

Veli Koçlu “Memleket İşi Gönül İşi diyerek çıktığımız bu kutlu yolda halkımızın teveccühüne layık olarak kazandığımız seçim zaferi sonucu mazbatamızı teslim aldık.
Seçim süreci boyunca bizlerden desteğini esirgemeyen Ak Parti İlçe Başkanı Arif Duran'a ve teşkilatına, İl başkanı Fahrettin Tuğrul’a, Milletvekillerimiz Mehmet Altay ve Güneş'e, Kadın Kolları Başkanımız Münire Ertürk' e ve Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, bu davaya gönül vermiş değerli kardeşlerime, bizlere destek veren vermeyen diğer siyasi partilere ve değerli halkımıza tek tek teşekkür ederim.
Seçim sonucu tüm Ulubey için hayırlı olsun, Gönül Belediyeciliği diyerek çıktığımız bu kutlu yolda Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Veki Koçlu daha sonra makamında tebrikler kabul etti.

YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER