İYİ PARTİ UŞAK İL BAŞKANLIĞINA İŞ ADAMI ŞENER TOKÖZ GETİRİLDİ

banner601

İYİ Parti Uşak İl Başkanlığına istifa eden Naci Yıldırım’ın yerine İş Adamı Şener Toköz getirildi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ‘in onayı ile Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın’ın teklifi ile İyi Parti Genel İdare Kurulu üyesi ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Halil Aydoğdu tarafından İl Başkanlığı görevi Şener Toköz’e verildi. Parti binasında gerçekleşen basın toplantısına merkez ,ilçe başkanları ve bazı belediye başkan adaylarının yanı sıra yoğun bir partililerin katılımı ile gerçekleşti.


Teşkilat başkan yardıncısı Halil Aydoğdu yaptığı basın açıklamasında, Naci Bey’in bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Arkadaşlarımızın talebiyle teşkilat başkanımız Sayın Koray Aydın Bey’in teklifi ile genel başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi’nin onayıyla Şener Toköz Bey’in Uşak İl Başkanlığına atanmasına karar verildi” diye konuştu.


İYİ Parti Uşak İl Başkanlığı görevine getirilen Şener Toköz, yaptığı açıklamada, İYİ Parti Uşak İl Başkanlığı görevini layık gören, Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e ve Teşkilat Başkanımız Sayın Koray Aydın’a teşekkür ederim. Bugüne kadar İYİ Partimiz için çalışan, emek veren her arkadaşımıza da verdikleri emek nedeniyle teşekkür ederim derken hepimiz Atatürk ün çocuklarıyız köroğluyuz dadaloğluyuz gelin sizde İyi partili olun dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2019, 12:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER