DEVA PARTİSİ GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ UŞAK'TA STK LAR İLE BİR ARAYA GELDİ

DEVA PARTİSİ GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ UŞAK'TA STK LAR İLE BİR ARAYA GELDİ
banner628

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sanem Oktar Başkanlığında bir heyet Uşak'ı ziyaret ederek parti yöneticileri ile sivil toplum kuruluşları ile ve vatandaşlarla görüştüler.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar başkanlığında bir heyet bugün Uşak'a geldi. Heyet ilk olarak DEVA Partisi İl Başkanlığı binasına geldi partililerle tanıştı. Parti binasında gelişte Sosyal Politikalar Başkanı Kübra Akar çiçk takdim etti.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar, DEVA Partisi İlçe Başkanlığına getirilen Adil Kaya'ya yetki belgesini verdi ve Merkez ilçeyi kurma görevi verildi.

DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar başkanlığında, 22. Dönem Bitlis Milletvekili - Demokrasi ve Atılım Partisi Kurucu Üyesi Abdurrahim Aksoy, DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Cem Avşar, Demokrasi ve Atılım Partisi'nin kurucularından Kemal Can Gür, parti kurucularından Merve Mollamehmetoğlu Keleş'ten oluşan DEVA Partisi heyeti, Perşembe (Sigorta) Pazarına geçerek burada pazarcı esnafı ve halkın sıkıntılarını dinledi. DEVA Partisinin çözüm önerilerini anlattı.
DEVA Partisi Uşak İl Başkanlığı'nın organize ettiği çalışmalar kapsamında Uşak'ı ziyaret etti.
Perşembe Pazarında esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi partilerinin çözüm önerilerini anlattı. Heyetin esnaf ziyaretlerinden sonra
Mavi Düğün Salonunda düzenlenen DEVA Partisi ile Sivil Toplum Kuruluşları, muhtarlar ve siyasi parti temsilcileri bir araya geldi.
DEVA Partisi heyeti, son olarak Mavi Düğün Salonunda DEVA Partisi İl Başkanlığının tertip ettiği sivil toplum kuruluşları, muhtar ve siyasi parti temsilcileri ile bir araya geldi.

Mavi Düğün Salonunda DEVA Partisi Uşak İl Başkanlığının tertip ettiği Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Muhtarlar ve Siyasi Parti Temsilcileri ile bir araya gelen DEVA Partisi heyeti şehrin sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini anlattı.


DEVA Partisi Uşak İl Başkanlığının tertip ettiği programa ilgi yoğun oldu. Uşak Ortaköy Muhtarı İlyas Sungur, Uşak Merkez Mahalle Muhtarları Başkanı aynı zamanda Bozkurt mahallesi muhtarı Gökhan Toker, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Fadime Meral, Durak Mahallesi Muhtarı Ayşe Kocabıyık, Ünalan Mahallesi Muhtarı Ercan Karakaş, Fevzi Çakmak Mahallesi Muhtarı Murat Ali Uysal, Atatürk Mahallesi muhtarı Ayhan Saman katılırken Sivil Toplum Kuruluşlarından Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Elif Şentürk, Uşak Alevi Kültür Derneği Başkanı Bektaş Şentürk, Uşak Marangozlar Esnaf Odası Başkanı Ünal AKÇURA, Uşak Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Ayçiçek, Uşak Terziler Konfeksiyoncular ve Giyim Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Çavuşoğlu, Uşak Engel Tanımayanlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Senem Özpınar, EYT Uşak SYD Derneği Şube Başkanı Talip Yürük, başkan yardımcısı Ufuk Başak ve EYT yönetiminden Ülkü Coşkun, Bayram Demir, Türkiye Sakatlar Derneği Uşak Şube Başkanı Salih Küçük katıldı. Siyasi Parti Temsilcilerinden CHP İl Yönetiminden Sevinç Yazgan, Gelecek Partisi Uşak İl Başkanı Hacım Uludağ Saadet Partisi Uşak İl Başkanı İbrahim Dağgezen katıldı.


Program açılış konuşmasını DEVA Partisi Uşak İl Başkanı Mehmet Ali Taşlı yaptı. Uşak il teşkilat çalışmalarını ve faaliyetleri ile ilgili bilgiler veren Taşlı, partisinin politikalarını anlattı.

Uşak İl Başkanı Taşlı'nın hoş geldiniz konuşmasının ardından DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kurumsal İletişim ve Tanıtım Başkanı Sanem Oktar söz aldı. Partisinin tarım ve sanayi politikalarını anlatan Oktar, Türkiye'nin devası DEVA Partisidir dedi.

DEVA Partisi Genel Başkan Başdanışmanı Cem Avşar ise partisinin sanayi politikalarını anlattı. Avşar DEVA Partisinin iktidarında; "Üretime ve verimliliğe dayalı bir ekonomi için sanayi sektörü vazgeçilmez önceliklerimizden biri olacaktır." dedi

22. Dönem Bitlis Milletvekili - Demokrasi ve Atılım Partisi Kurucu Üyesi Abdurrahim Aksoy konuşmasında DEVA Partisinin Tarım, Hayvancılık ve Orman politikalarını anlattı.

DEVA Partisi Uşak İl Başkanlığının tertip ettiği Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Muhtarlar ve Siyasi Parti Temsilcileri buluşmasının sonunda DEVA Partisi heyeti soruları cevapladı.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2021, 21:13
YORUM EKLE
banner633
SIRADAKİ HABER