ÇAKIN: KADINLARIMIZI YLIN 365 GÜNÜ ÖNEMSEYEN BİR BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ

AK Parti Uşak Belediye Başkan adayı Çakın, kadınların talep ve beklentilerini dinledi

ÇAKIN: KADINLARIMIZI YLIN 365 GÜNÜ ÖNEMSEYEN BİR BELEDİYECİLİK YAPACAĞIZ
banner604

AK Parti Uşak İl Teşkilatı, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle, Has Bahçe’de, kadınlara yönelik bir kahvaltı programı düzenledi. AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay ve İsmail Güneş, AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar ve AK Parti Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın’ın yer aldığı programda, kadınların yeni dönem için talep ve beklentileri dinledi.

Burada bir açıklama yapan AK Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul, kadınların AK Parti hükümetleri döneminde bir çok hakkı edindiğini belirterek, “Uşak İl Teşkilatlarımızda en fazla çalışan ve emek sarf eden kadınlarımızın desteği ile 31 Mart 2019 yerel seçimlerinden zaferle çıkacağız. Sadece Uşak merkezde değil, tüm ilçe ve beldelerde sizlerin desteklerinizle AK Parti belediyeciliğini sürdüreceğiz. Kadınlarımızı sadece 8 Mart’tan 8 Mart’a değil yılın 365 günü hatırlayan ve önemseyen anlayışımızdan vazgeçmeyeceğiz” dedi.

AK Parti Uşak Belediye Başkan adayı Mehmet Çakın da, kadınlara yönelik yeni dönem için bir dizi projeyi hayata geçireceklerini söyledi. ‘Hanımeli Pazarı’ projesinin kadınların ekonomideki rolünü artıracağını dile getiren Mehmet Çakın, “Dünyaya gelişimizden, hayata tutunmamıza kadar her konuda kadınların desteğine ihtiyacımız var. Bizler kadının edilgen değil, etken olduğu bir ekonomik ve sosyal toplum ideali doğrultusunda çalışıyoruz. Kadınlarımıza yönelik bir dizi proje hazırladık ve yeni dönemde bunları hayata geçireceğiz. Özellikle ‘Hanımeli Pazarımız’, kadınlarımızın ekonomik olarak kalkınmasında ve çocuklarına iyi birer gelecek hazırlamasında yararlı olacak. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum” diye konuştu. Öte yandan AK Parti Uşak Milletvekilleri Mehmet Altay ve İsmail Güneş de birer konuşma yaptılar. Programın sonunda, hatıra fotoğrafı çekildi.

Kazım ŞEN

banner600
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER