AK PARTİ ADAYI ÇAKIN’DAN “KALP” TEN “KALP” E BELEDİYECİLİK VAADİ

AK PARTİ ADAYI ÇAKIN’DAN “KALP” TEN “KALP” E BELEDİYECİLİK VAADİ
banner599

Ak Parti Uşak Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakın 31 Mart’ta yapılacak seçimler öncesinde yoğun çalışma trafiğine devam ediyor.  Başkan adayı Çakın İsmetpaşa Caddesi ve Hakkı YAğcı caddelerinde yoğun ilgi ile karşılaştı.

“BAŞKAN ADAYI ÇAKIN’A ESNAFLARDAN YOĞUN DESTEK

Başkan adayı Mehmet Çakın ve Ak Parti kurmayları ile birlikte İsmetpaşa Caddesi ve Hakkı Yağcı caddesinde faaliyet gösteren ticaretin bel kemiği esnafları teker, teker gezerek sorunlarını dinledi not aldı. Yoğun ilgi ile karşılaşan Çakın esnaflara teşekkür ederek amaçlarının daha yaşanabilir bir kent haline getirmek olduğunu söyledi.

İSMETPAŞA CADDESİ UŞAK’IMIZIN GÖZ BEBEĞİ

İlin İsmetpaşa Caddesi Ana damarı gibi gördüğünü dile getiren Çakın, “Caddemiz Uşak’ın adeta aynası. Bizim vitrinimiz. Bu nedenle caddemizden bazı uygulamalarda değişiklik yapacağız. Bunlardan başlıcası ise yolun ortasında bulunan bazı bölgelerde de haksız rekabete neden olan kapalı alanları kaldırmayı düşünüyoruz. İsmetpaşa caddemiz, halkımızın huzur içinde alışveriş yapıp vakit geçirebileceği aynı zamanda esnafımızı da azami derecede koruyan bir yapı haline gelecektir.    

BELEDİYECİLİK İŞİ GÖNÜL İŞİ

 Esnaflara projelerinden kısa örnekler veren Mehmet Çakın, “31 Mart sonunda Allahın izni ve halkımızın teveccühü ile göreve gelirsek.  Yapılacak çalışmaların bireylerin menfaatine değil toplumun menfaatine olacağından emin olduktan sonra kırk defa düşünüp bir defa yaparak israftan uzak durarak bir kere yapıp bir daha geri dönmeden gerçekleştireceğiz. Bizim Uşak için bir hayalimiz var. Öncelikle güvenli bir şehir olmasını arz ediyoruz. Sadece emniyetin yapacağı çalışmalarla değil her yönüyle güvenli bir şehir yapmak istiyoruz. Sokakların aydınlık, parkların güvenli, kaldırımların işgal edilmediği bir şehir yapmak istiyoruz. Uşak'a gelen misafirlerimizin kendilerini güvenli hissedecekleri bir şehir yapmak istiyoruz. Yapacağımız her çalışmada halkımıza daha fazla istihdam sağlamak için bu yöndeki her projeye destek olacağız." Dedi.

banner595

Kazım ŞEN

banner592
YORUM EKLE
banner591
SIRADAKİ HABER