Türkan Şoray Park Afyon'da Hayranlarıyla Buluştu

Afyonkarahisar'da sevenleriyle imza gününde bir araya gelen Şoray, "Türkan Şoray Söylüyor" adlı yeni albümünden şarkı seslendirdi.

Türkan Şoray Park Afyon'da Hayranlarıyla Buluştu
banner628
  Türk sinemasının "Sultan" lakabıyla anılan ünlü ismi Türkan Şoray, "Türkan Şoray Söylüyor" adlı yeni albümü için düzenlenen imza gününde sevenleriyle bir araya geldi.

Afyonkarahisar'da Park Afyon  alışveriş merkezindeki etkinliğe katılan Şoray, kendisine gösterilen ilgi karşısında gözyaşlarına hakim olamadı. Yoğun ilgiden dolayı sevenlerine teşekkür eden Şoray, daha sonra "Türkan Şoray Söylüyor" albümünden "Tek Başına" adlı şarkıyı seslendirdi.

Sevenlerine hatıra olarak kalması için böyle bir albüm çalışması yaptığını belirten Şoray, "Bir film sahnesinde gibi söyledim şarkıları. Yoksa şarkıcı olmak değil niyetim. Bugün burada sizlerle olmaktan dolayı çok mutluyum. İlk kez burada canlı olarak bir şarkı seslendirdim. Umarım beğenmişsinizdir" dedi.

Daha sonra albümünü imzalayan Şoray, hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
uşaklı
uşaklı - 5 yıl Önce

bi uşakta böyle avm açılmadı. yazıklar olsun bizim godomanların girişimsizliğine.. ayıp ayıp.. kütahyada sera afyonda bu denizlide zaten gırla... uşak da havayı alır.

yorumcu
yorumcu - 5 yıl Önce

bir afyon kadar olamadık. cumartesi günü ordaydım. bir sürü 64 plaka görünce uşaklı olduğumdan utandım. üniversite yakınlarına büyük bir eğlence merkezi açamadık. uşaklıyı migros'a kilitlediniz yazıklar olsun.

banner633
SIRADAKİ HABER