MEDİCAL PARK KABARE'YE TAM NOT

Medical Park Uşak Hastanesi Tiyatro Kulübünün ''Medical Park Kabare'' adlı tek perdelik komedi oyunu Atatürk Kültür Merkezinde sahne aldı.

MEDİCAL PARK KABARE'YE TAM NOT
banner282
 Hastane personelinden oluşan 10 kişilik ekip, mesai saatleri dışında arta kalan zamanlarda ve akşamları çalışarak tiyatro oyununu hazırladı.

 Yönetmen Murat Güney eşliğinde hazırlanan ve 6 aylık süren çalışmanın ardından izleyici karşısına çıkan Medical Park Uşak Hastanesi Tiyatro Kulübü, sergilediği ilk oyunla izleyiciden tam not aldı. Tüm oyuncular, usta oyuncuları aratmayan performanslarıyla göz doldurdu.
Yoğun Katılıma Ev Sahipliği Yaptı
Atatürk Kültür Merkezi sahnesinde sergilenen oyun yoğun katılıma ev sahipliği yaptı. Müzik ve dans koreografileri ile süslenen tek  perdelik oyunda farklı konularda 6 skeç seyirciyle buluştu. Uğur Sunucu,Çetin Kaplancan,Volkan Dağ,Meltem Tozlu,Nazife Koç,Emel Kocatepe'nin oyuncu olarak yer aldığı oyunun müzik aranjelerini Murat Kaplan ve Murat Torunlar,danslarını ise Berna Ulusoy hazırladı.

Yönetmen Murat GÜNEY,herşeyden önce geniş bir vizyona sahip Medical Park Uşak Hastanesi Genel Müdürü Dr.Göksel ENSARİ'ye teşekkür ederek gösterdikleri performansdan dolayı oyuncuları tebrik etti.

Medical Park Uşak Hastanesi Genel Müdürü Dr.Göksel ENSARİ yoğun katılım ve ilgiden dolayı tüm konuklara teşekkür ederek,hastane içersinde yaptıkları ufak bir etkinlikten doğan Medical Park Tiyatro Kulübünün sergiledikleri bu oyunla Uşak halkının karşısına çıkmaktan mutluluk duyduklarını,oyunun sergilenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti.


Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2016, 22:40

Kazım ŞEN

YORUM EKLE
banner534
SIRADAKİ HABER