NURULLAH CAHAN YILBAŞI GECESİ KALIN MİSAFİRLERİ AĞIRLADI KOLTUĞU GARANTİYE ALDI

Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve UTAŞ Başkanı Ali Rıza Çümen'in yılbaşı gecesi kalın misafirleri vardı. Cahan ve Çümen KALIN misafirlerini krallar gibi ağırladılar.

NURULLAH CAHAN YILBAŞI GECESİ KALIN MİSAFİRLERİ AĞIRLADI KOLTUĞU GARANTİYE ALDI
banner608
banner601

Yılbaşı Gecesi  Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan ve Ali Rıza Çümen'in özel misafiriydi. Üstelik bir kalın Misafir daha vardı o da Atatürk için Olmasaydın da olurduk ilanını veren Atatürk Düşmanı Eyüp Gökhan Özekin idi. Cahan ve Çümen İbrahim Kalın ile Eyüp Gökhan Özekin'i eşleriyle birlikte UTAŞ'a ait Kayaağıl termal tesislerinde krallar gibi ağırladılar. 
İbrahim Kalın saz çaldı türkü söyledi. Uşak Belediyesinin bütün mallarının üzerine geçtiği Fettah Erdoğan'ın gizli ortağı olan Eyüp Gökhan Özekin ve Utaş Başkanı Ali Rıza Çümen'in keyfine diyecek yoktu. Nurullah Cahan da eşleri de çok neşeli idi 
Masada adeta kuş sütü eksikti. Gecenin ilerleyen saatlerinde hamam onlara hizmet etti. Birlikte hamamı girip terlediler. Ertesi günü ise Nurullah Cahan ve Ali Rıza Çümen Kalın misafirleri İbrahim Kalın ve Eyüp Gökhan Özekin'i  Murat Dağına götürdü. Murat Dağında da güzel bir gün geçirdiler. 
    Şimdi kafamıza takılan soru şu. Uşak Belediyesi Utaş ve Fettahoğlu Üzerinden Milyonlarca lira hortumlanırken, Uşak belediyesinin malları haraç mezat değerin çok altında bir bir önce UTAŞ sonra fettahoüğlu üzerine geçirilip oradandada yülksek rakamlara satılırken, Uşak belediyesi ve UTAŞ'ın kamyon ve iş makinaları ile Fettahoğluna kaçak asfalt şantiyesi kurulup bütün asfalt oradan alınırken, ve kaçak şantiye bir türlü mühürlenmezken En önemlisi Nurullah Cahan'ın görevden alınacağının konuşulduğu dönemde İbrahim kalın'ın bu misafirliği uygunmu dur?. Bu geziyi organize eden Fettahoğlu'nun gizli ortağı Eyüp Gökhan Özekin mi dir? 
İbrahim Kalın'ın ziyaretinden ilin valisi ve milletvekillerin bile haberi yokken bu gizlilik nedendir? Neden bu ziyaret gizleme gereği duyulmuştur. Geçtiğimiz yılbaşıların da Vali Belediye Başkanı, Emniyet Müdürü ve Garnizon komutanı hep birlikte Hastane, Emniyet, Huzur Evi Jandarma, 112 gibi yerleri ziyaret ederken bu yıl bu gezi neden gerçekleşmemişti. Bunun nedeni bu kalın misafirler midir? 
Belediye Başkanı Nurullah Cahan, Vali Salim Demir ile Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder'i göndertmek için Ankara da kulis yaparken İbrahim Kalın'ın Uşak'ta krallar gibi ağırlanması Belediye ile ilgili şikayetlerin Cumhurbaşkanına ulaşmıyormu sorusunu akıllara getiriyor. 

Nurullah cahan'ın bu Kalın misafirler sayesinde koltuğu garantiye aldığı konuşuluyor.. 


 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2018, 03:50

Kazım ŞEN

banner600
YORUM EKLE
YORUMLAR
İnce
İnce - 3 yıl Önce

Eğer ıbrahım kalın bu herifle gelip usak i rezil eden adamlar için sözde gövde gösterisi yapıp çıyan ve saz ekibine destek görüntüsü ise.biz kurulduğu günden beri ak partili bir aile olarak artık yokuz.haa sizinde zaten umurunuzda değil vah güzel usak hesabını veremeyen çıkanların eline kaldın.yüzüne susup konuşan başta meclis üyeleri ve partililere söylenecek laf yok insan bu kadarmi omurgasız olur oluyor demekki

refik koralttan
refik koralttan - 3 yıl Önce

yazıklar olsun böyle bir atatürk düşmanının hala pis işlerin arkasında olmasına ve hala bu şahsiyetsiz kişinin adam yerine konulmasına ve belediye ile çıkar ilişkisi içinde olmasına yuh olsun.

SIRADAKİ HABER