HORTUMCU'DAN MAAŞLI MHP İL BAŞKANI TEHDİTLERE İFTİRALARA BAŞLADI

HORTUMCU'DAN MAAŞLI MHP İL BAŞKANI TEHDİTLERE İFTİRALARA BAŞLADI
banner282

Uşak Belediyesini Hortumlayan Fettahoğlunun Maaşlı Bankamatik işçisi  MHP Uşak İl Başkanı Muhterem Kuruçay,  Biz her yazdığımız yazının arkasındayız. sende söylediğin sözlerin arkasında dur . Hortumculardan maaş aldığını ortaya çıkarınca bizi MHP Genel Mekezine şikayet etmişsin. Fetöcü Gazeteciler beni yazıp duruyor diye MHP ile uğraşıyor demişsin. Bizim MHP ile yada AK Parti ile uğraştığımız yok. Biz Uşaklıları soyanlar ve soyanlardan maaş alanlarla uğraşiıyoruz. Ülkücüler bizim kardeşimimiz MHP liler bizim kardeşimiz. AK Partililer CHP liler bizim kardeşimiz. Konuyu başka yerlere çekmeye kalkma. Ben senin hortumcularla olan kirli ilişkilerini ortaya çıkardım. Varsa yanlış Savcılık orada. Ama ben senin ipliğini pazara çıkardım diye sen bana Hırsız diyemezsin, 126 Dosyası var suç makimesi diyemezsin, Bunların ağa babası Bakan Nihat Zeybekçi diyemezsin. FETÖ'cü diyemezsin. Dersen ıspatlamak zorundasın. Sen bunları ıspatla ben Atatürk anıtının önünde kafama sıkarım. Ben sen gibi pişkin pişkin iş yaptım Fettahoğluna diyemem. MHP onurlu gururlu bir partidir. İl Başkanı Belediyeyi hortumnlayan ve bunu eşgare yapanlardan çalışmadan maaş alamaz sigortalı görünemez. hatta çalışamaz bile. MHP Genel Merkezine konuyu yanlış aktarma. 

banner563
 Bak ben şimdi adliyeye gidiyorum hadi bakalım hodri meydan Belediyenin kanalından sallamak iftiralar atmak kolay. Her attığın iftiranın hesabını kanun önünde vereceksin. Eğer sende de yürek varsa git Kazım Şen Hakan Koruk Fetöcüdür diye şikayet et. Savcılık gerekeni yapsın.Zaten daha önce de ağa belediyeciler aynısını denediler bir şey çıkaramadılar. Olmayan bir şey çıkmaz. Ayrıca bizim arkamızda kimse yok. Devletin Bakanı Nihat Zeybekçi ile ilişkilendirip onu da FETÖ'cü ilan etmişsin. Nihat Zeybekciyi ne tanırım ne de bir kez konuşmuşiluğum var. Sadece Uşak Ziyaretlerinde uzaktan gördüm. Biz kimsenin adamı olmadığımız gibi kimseninde tetikcisi değiliz. Bizim arakmızda sadece halk var. Uşak Halkı kimin ne olduğunu iyi biliyor. 
İnanıyorum ki MHP Genel Mekezi de  gerçekleri öğrenecektir. 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2017, 12:45

Kazım ŞEN

YORUM EKLE
YORUMLAR
Asil
Asil - 3 yıl Önce

Gerçeklerin ergeç ortaya çıkma gibi bir. Huyu vardır

teneke
teneke - 3 yıl Önce

biri çok bağırıyor, iftiralar atıyor ve herkesi asılsız şeylerle suçluyorsa bilin ki gizlemek istediği suçları ve büyük günahları vardır.

banner564
SIRADAKİ HABER